Ciekawe, gdzie uczą tak pisać, bo chyba nie w szkole
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Należy się za piękne oczy
Dobrze czasem się oderwać
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2021, 10:56
Widocznie ma automatyczne stawianie kropek po dwóch spacjach
Odpisz
12 czerwca 2019, 22:04
Moje początki w pisaniu na klawiaturze wyglądały tak, że po każdym słowie robiłam trzy spacje, a jedną przed każdym znakiem interpunkcyjnym.
Bo , moim zdaniem , tak czytelniej wyglądało .
Odpisz
12 czerwca 2019, 22:34
Ja tam na 5 latek wszedłem na komputer i zacząłem pisać byle co i jak się da, potem oczywiście gry, więc z czasem samo się jakoś nauczyło :p
Odpisz
12 czerwca 2019, 23:53
Ja Na Początku Pisałam Wszystko Z Dużej Bo Myślałam Że To Ładnie Wygląda
Odpisz
13 czerwca 2019, 00:12
@Rozmaryn: wielką*
Odpisz
13 czerwca 2019, 20:50
@baarts: a srasz?
Odpisz
14 czerwca 2019, 01:28
@Hank1212: nie zsraj sie
Odpisz
14 czerwca 2019, 02:19
@baarts: za późno
Odpisz
13 czerwca 2019, 21:38
Ja w klawiaturze mam tak że jak dwa razy wcisnę spacje, to wstawia się kropka. Moze. Ma. Ta. Sama. Klawiaturę. Iks. Kur*a. De.
Odpisz
13 czerwca 2019, 06:53
Ja gdy takie coś czytam to, pomijając fakt, że mnie zżera od środka, to przed każdym wyrazem robię pauzę, np. Dzieci... Mają...
Odpisz
13 czerwca 2019, 07:24
@KayonPL: Myślałem. Że. Tylko. Ja. Tak. Robię.
Odpisz
13 czerwca 2019, 07:39
@KoalaStefan: Ja. Też.
Odpisz
13 czerwca 2019, 07:43
@Big_Chungus: Mam. Tak. Samo. Jak. Ty
Odpisz
13 czerwca 2019, 08:17
@KayonPL: Każdy. Tak. Robi.
Odpisz
13 czerwca 2019, 08:27
@sliwak2001: Miasto. Moje. A. W. Nim.
Odpisz
13 czerwca 2019, 09:13
@KoalaStefan: Najpiękniejszy. Mój. Świat
Odpisz
13 czerwca 2019, 00:39
Duszę się kiedy to czytam
Odpisz
12 czerwca 2019, 21:46
jestem na grupie na FB gdzie ta wiadomość zostala poraz pierwszy opublikowana. Jeden taki gościu tak zaczął obrazac ta starsza pania, ze aż admini zaczęli i terweniowac i zgłaszali go na policje. Ot, zwykły dzień na NBWŁM
Odpisz
12 czerwca 2019, 22:03
@Ostatni_Imperator: Ludzie są chorzy i bynajmniej nie mam tu na myśli tej kobieciny. O_O
Odpisz
13 czerwca 2019, 00:16
@Ostatni_Imperator: Pojeby ku*wa nie rozumieją że nie każdy stulei przed komputerem 24/7 a zwłaszcza starsza pani
Jakbym miał takiego gościa to bym przyje**ł tak że by od razu w trumnie wylądował
Odpisz
12 czerwca 2019, 23:22
Poczciwa. Staruszka. Nie. Umie. W. Internet. A. Wy. Się. Z. Niej. Śmiejecie. No. Jak. Tak. Można.
Odpisz
12 czerwca 2019, 22:53
Hej listonoszu, wyślij telegram.
Odpisz
12 czerwca 2019, 22:29
Szkoda trochę tej babci :(
Chciała dobrze
Odpisz
7 czerwca 2019, 21:19
Jaki jest lepszy rym do słowa wysyłasz?
Odpisz
7 czerwca 2019, 21:43
@Felixprzezx: posyłasz
Odpisz
8 czerwca 2019, 07:24
@miki322: no i świetnie no i pan paweł . ( Admin weź zmień ten tytuł)
Odpisz
12 czerwca 2019, 21:11
@Felixprzezx: majonez
Odpisz
12 czerwca 2019, 21:05
Dwie spacje=kropka
Odpisz
12 czerwca 2019, 21:05
@BubbleGum_14: Aj, uprzedziłeś mnie, ale dodam że tylko na telefonie
Odpisz
7 czerwca 2019, 22:38
Nie trzeba zamazywać nazwisk?
Odpisz
7 czerwca 2019, 23:15
@Elfire: nie trzeba
Odpisz
7 czerwca 2019, 23:34
@Elfire: Publikując post, który mogą odczytać nawet szamani z Ugandy musisz liczyć się z tym, że nie ma anonimowości
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2019, 22:19
Nie. Jestem. Pewny. Ale. Chyba.
Było
Odpisz
7 czerwca 2019, 21:51
Kropka kropka spacja.
Odpisz
7 czerwca 2019, 21:23
Było
Odpisz