Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2013, 10:59
Ja miałem wszystkie wydrukowane, ale i tak te ważniejsze znałem na pamięć. Mimo, że 6 lat już jakoś nie grałem w Vice City to dalej pamiętam kody na broń i wgl :D
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2013, 12:07
@ArekTIGER: Ja kupiłem gta vice city od cenegi i straszny shit, po wejściu na pole do kupowania w sklepie crashuje mi grę, więc musiałem używać kodów żeby przetrwać, bo bez broni jak bez ręki, i do tego nie mogę przejść całej gry bo na 2 misji w studiu filmowym mnie crashuje. (nie wydaje mi się że to przez mój komputer ponieważ grałem na 2 komputerach i błędy te same)
Odpisz
30 lipca 2013, 10:15
@diablo_piekla: Nwm mi wszystko działało
Odpisz
28 września 2015, 14:55
@ArekTIGER: Było kupić na steamie, tam to wszystko mi działa :P
Odpisz
17 czerwca 2021, 10:44
@ArekTIGER: ok
Odpisz
12 marca 2014, 13:02
Tak, do GTA SA ;_;
Odpisz
27 października 2014, 11:43
@Hank1212: Ja też! *brofist*
Odpisz
17 stycznia 2015, 14:51
@bartusielek: mam caly notes
Odpisz
15 marca 2014, 17:00
Jasnowidz...
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2013, 13:42
do GTA ;)
Odpisz
29 lipca 2013, 08:05
Tak... ale potem nauczyłem ich się na pamięć... XD
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2013, 20:05
ja nie miałem obok ...ja miałem przyklejoną XD
Odpisz
28 lipca 2013, 14:45
GTA SA
Odpisz
28 lipca 2013, 14:27
Serio? Obok komputera kartkę z kodami na konsole? XD Nie no miałem ale taką kartkę z kodami do GTA:SA na kompie, teraz mam taką kartkę ale tylko na konsolę :D Także do GTA:SA XD
Odpisz
28 lipca 2013, 14:08
Ja jestem nałogowym Cheat+erem
Odpisz
28 lipca 2013, 12:36
fck wszystkie sorry mam blegijsko klawiature
Odpisz
28 lipca 2013, 12:36
Kody na PS'a, widać po przyciskach (i dobrze!!!).
Odpisz
28 lipca 2013, 12:36
ja mialem wszyskir kody do gta san andreas
Odpisz
28 lipca 2013, 12:35
Ja miałem prawie wszystkie do gta sa ^^
Odpisz
28 lipca 2013, 12:02
ja nadal mam O_o
Odpisz
28 lipca 2013, 11:56
Ja tam nigdy nie lubiłem używać kodów. Może po prostu dlatego, że nie chciało mi się ich szukać po internecie.
Odpisz