Frustrujące
Jeszcze jak
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Ja: Podkochuję się w tobie
Dziewczyna w której się podkochuję: Ja w tobie też
Ja:
Komentarze
Odśwież19 października 2021, 15:59
O nie
Odpisz
9 czerwca 2019, 12:18
Mi dziewczyna wyznała "miłość" a następnego dnia zerwała ze mną bez powodu, ale przynajmniej wyszedłem z przegrywu
Odpisz
13 czerwca 2019, 20:48
@KaniaS: trzeba tłumaczyć?
Odpisz
7 września 2019, 17:55
@KaniaS: Za dychę.
Odpisz
15 czerwca 2019, 21:46
"Wstawaj, zesrałeś się"
Odpisz
8 czerwca 2019, 21:22
Dalej nie zajdę :(
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:57
*kibicuje ci, bo dasz radę*
Odpisz
9 czerwca 2019, 00:02
Jak dla mnie to mogło by coś oznaczać, trzymam kciuki
Odpisz
9 czerwca 2019, 09:06
@DEUSVULTAVE: Dasz radę
Odpisz
9 czerwca 2019, 11:37
@jakubek0708: Czemu na mój komentarz odpowiedziałeś?
Odpisz
9 czerwca 2019, 12:34
@DEUSVULTAVE: z przyzwyczajnia klikam sory
Odpisz
9 czerwca 2019, 13:44
@jakubek0708: Nie musisz przepraszać.
Odpisz
13 czerwca 2019, 20:10
@DEUSVULTAVE: Spławiła go grzecznie.
Odpisz
13 czerwca 2019, 20:55
Każdy w ciebie wierzy
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2019, 21:27
@Smuteczek: A skąd wiesz? Nie napisała czegoś w rodzaju "Zostańmy przyjaciółmi" Ja tam wierze że zajdzie dalej, w końcu już rzucił jakiś urok na nią, KIBUCUJE
Odpisz
13 czerwca 2019, 22:05
@DEUSVULTAVE: Potraktowała cię jak dziecko. Po drugie, zadaniem dziewczyny jest mieć wokół siebie jak najwięcej osób, które sprawią im przyjemność, ale "bez dawania dupy".
Dlatego obróciła sytuację w żart i grzecznie cię spławiła nie mówiąc tego wprost, w przeciwnym razie, mówiąc prawdę ryzykuje, że zerwiesz z nią kontakt.
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:46
@Smuteczek: ...
Ty naprawdę nie masz pojęcia co się na świecie dzieje, co?
Odpisz
14 czerwca 2019, 00:00
@Smuteczek: Może i masz rację, ale napewno pomagasz zagadać temu gościowi... Jak dla mnie ma szansę, a ta wiadomość wcale nie była jedno znaczna, a skąd wiesz jaka ta dziewczyna jest? Może nie jest typowa?
Odpisz
14 czerwca 2019, 00:18
@darcus: Wytłumacz mi zatem, kochanie.
Odpisz
14 czerwca 2019, 00:19
@Smuteczek: Ludzie są różni.
Odpisz
14 czerwca 2019, 00:40
@darcus: I co w związku z tym?
Odpisz
14 czerwca 2019, 04:14
@Smuteczek: I to, że nie dają się opisać zdaniami takimi jak "zadaniem dziewczyny jest..."
Odpisz
14 czerwca 2019, 08:54
@darcus: Znaczy, to zdanie akurat dotyczy każdej dziewczyny. Od zawsze tak było.
Odpisz
14 czerwca 2019, 11:24
@Smuteczek: No właśnie nie xD
To tak jakby ktoś powiedział, że faceci to świnie i tak zawsze było i to dotyczy każdego xD
Odpisz
14 czerwca 2019, 12:42
@darcus: Nie, nie jesteś śmieszny.
Odpisz
14 czerwca 2019, 12:45
@Smuteczek: A ty nie jesteś mądry.
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:57
@darcus: respect +
Odpisz
14 czerwca 2019, 08:24
W takiej sytuacji przynajmniej można się przytulać
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2019, 08:19
Ale wtedy mówisz że to żart był, pokazujesz jej faka i srasz jej na dywan
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:02
Kobieta: kocham cię
Ja: ja siebie też
Koniec, moje życie miłosne w krótkim dialogu, albo wredny albo nieśmiały
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2019, 00:08
@Gusel: Ale to jest dobra taktyka jak masz przyjaciółke taką nie za ładna a ona sie w tobie kocha, to dajesz jej takie subtelne sygnały. Mówisz "Ja siebie też", ale myślisz "Ogarnij sie". Ofc jak to nie działa to jej to mowisz wprost, tłumaczysz że nie chcesz z nia być, aby nie żyła w bezsensownym friendzone.
Odpisz
14 czerwca 2019, 07:35
@Cotosiestanelo: zazwyczaj jak kogoś nie chciałem to pokazywałem jej prawdziwego siebie. Działało za każdym razem
Odpisz
14 czerwca 2019, 00:32
r/notme_irl
Odpisz
14 czerwca 2019, 00:18
Ja miałem tak, że moja była koleżanka, laska 9/10 zgodzila sie na związek. I byłem bardzo blisko zamoczenia czyli wyjścia z przegrywu, to do trudnych nie należało. Ale widać nie tylko dla mnie, bo po 3 dniach se znalazła jakiegos lamusa i krótko mowiąc dała mu dupy. Nawet słuchajcie napisała mi, że ma długie włosy łonowe. I to był lamus naprawde, wyglądał jak moja dupa, ale miał kase. Wniosek? Spotykałem sie z szlaufem. Najgorsze doświadczenie w moim krótkim życiu. Szczęśliwie mi nie dała, bo to aż wstyd by był, że tak nisko upadłem.
Odpisz
13 czerwca 2019, 22:24
Stało się w najbliższym nigdy.
Odpisz
13 czerwca 2019, 21:48
Pozdrawiam z friendzona
Odpisz
13 czerwca 2019, 21:27
Miałem dzisiaj podobnie, tyle, że ona powiedziała pierwsza. I see this is an absolute win!
Odpisz
8 czerwca 2019, 19:57
"niech mnie ktoś obudzi!"
Odpisz
8 czerwca 2019, 20:31
@ptasznik5: "wstawaj, zesrałeś się"
Odpisz
13 czerwca 2019, 21:13
Dokonaj przebudzenia, stolec mimowolnie opuścił twoje ciało!
Odpisz
13 czerwca 2019, 20:45
Takie rzeczy się nie zdarzają.
Odpisz
13 czerwca 2019, 20:18
-Kocham cię
-Ja ciebie też
-Dobra tobie już starczy tej wódki
Odpisz