Bądź bohaterem w swoim domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2019, 23:30
Czy tylko ja widzę nawiązanie do shadmana
Odpisz
9 czerwca 2019, 02:35
Nie pijam alkoholu. Piwo smakuje jak szczyny.
Papierosy natomiast śmierdzą.
Nie mam przyjaciół, nawet zbytnio znajomych.
Przyzwyczaiłem się do takiego życia.
Nie obchodzę urodzin od wielu lat, a na 18 urodziny planowałem popełnić samobójstwo.
Odpisz
9 czerwca 2019, 04:11
@Smuteczek: Smuteczek... :(
Odpisz
9 czerwca 2019, 08:34
@Smuteczek: takie życie prowadzi wiele osób i jakoś sobie radzą w życiu, a samobójstwo to najgorsza rzecz bo pokaże jaki słaby jesteś
Odpisz
9 czerwca 2019, 09:46
I będzie ich coraz więcej.
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:06
@Smuteczek: Atencjusz
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2019, 20:08
@Smuteczek: Nie piję bo nie chcę palę papierosy tylko czasem na imprezach ilość utrzymywanych kontaktów to może dwie osoby. I nie mam żadnego załamania psychicznego bo wiem, że zaraz studia
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:22
@AdamPLz: Skoro tak mówisz.
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:22
@Smuteczek: Okej sio mi stąd atencjuszu
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:23
@seryjnysracz: To dobrze, grunt to się nie załamywać ^^
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:27
@Smuteczek: lol piwo serio smakuje jak szczyny a ja pale bardzo rzadko epapierosy bo nie je**** dziękuje pozdrawiam
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:31
@Saaaaasuke: dokładnie o to jest ich jedyny plus
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:33
@Saaaaasuke: Właśnie problem polega na tym, że je****. Każdemu kuta*owi, który dmucha tym smrodem powinno się wsadzić tą fajkę do tyłka.
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:36
@Smuteczek: mnie tylko wku*wia jak ktoś pali w miejscu publicznym, jeśli jest u siebie w domu lub na blokonie czy działce to jego ku*wa sprawa
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:42
@BloodyEyes: Powiem Ci tak, rób co chcesz, byle bym tego syfu nie musiał wdychać.
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:54
@Smuteczek: ją nie palę chyba że dają
Odpisz
11 czerwca 2019, 22:29
@Smuteczek: dałeś rade?
Odpisz
11 czerwca 2019, 22:32
@BloodyEyes: To niezłe piwo pić musicie jak dla was smakuje jak szczyny. Piwo samo w sobie jest gorzkawe i dla wielu jest niedobre ale od tego właśnie są smakowe. Desperados, Somersby, Redds to jedne ze smaczniejszych, oprócz nich wszelkiego rodzaju radlery , czyli takie owocowe wersje zwyczajnego piwa. Smakują jak mocno gazowana oranżada, a po kilku sie we łbie kręci więc same plusy. (Z wymienionych piłem wszystkie, tylko wśród radlerów mam braki)
Odpisz
11 czerwca 2019, 23:43
@Smuteczek: To idź wrzucaj smutne cytaty na Facebooka atencjuszu
Odpisz
11 czerwca 2019, 23:49
@WHEEY: OOF
Odpisz
12 czerwca 2019, 00:42
@WHEEY: Ku*wa ludzie, okażcie trochę je**nego człowieczeństwa.
Odpisz
12 czerwca 2019, 00:49
@Cotosiestanelo: a co jak powiem że mi niesmakują napoje mocno gazowane (powyżej coli)
Odpisz
12 czerwca 2019, 00:52
@Saaaaasuke: No to nic na to nieporadze xD
Odpisz
12 czerwca 2019, 08:34
@WHEEY: W sumie to mam bekę z tych ludzi na fb. Zawsze musi być cytat "Je**ć tych, którzy odeszli, liczą się Ci co są" itp.
Odpisz
12 czerwca 2019, 11:29
@Smuteczek: Mhm
Odpisz
12 czerwca 2019, 11:56
@WHEEY: I do tego zawsze jakaś dziwna poza lub fryzura.
Odpisz
12 czerwca 2019, 12:20
@Smuteczek: co masz na myśli mówiąc dziwna poza lub fryzura?
Odpisz
12 czerwca 2019, 12:22
@Cotosiestanelo: Właśnie ta goryczka najlepsza jest w piwie przynajmniej według mnie
Odpisz
12 czerwca 2019, 12:50
No pewnie że jest najlepsza, innym poprostu to nie smakuje.
Odpisz
12 czerwca 2019, 16:39
@Cotosiestanelo: Zależy też jaka firma.
Odpisz
11 czerwca 2019, 22:49
Jutro mam 16stke OwO
Odpisz
12 czerwca 2019, 00:03
@Karzeuek: wszystkiego najlepszego
Odpisz
12 czerwca 2019, 01:26
@Karzeuek: Najlepszego
Prezencik ode mnie i pieska.
Odpisz
12 czerwca 2019, 08:35
@Karzeuek: Wszystkiego najlepszego ^^
Odpisz
12 czerwca 2019, 06:18
#TeamBloomer
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:09
Na osiemnastke nie będe chlał jak jakis patus
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:13
osiemnastka bez alkoholu to też osiemnastka
Odpisz
11 czerwca 2019, 22:54
@Rozyv: nie bo jak osiemnastka jest bez alkoholu to cofasz się w czasie do rana i powtarzasz cały dzień aż osiemnastka będzie z alkoholem
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2019, 22:23
Trochę zmieniając temat. Moja rodzina i znajomi byli zdziwieni, że na mojej 18-stce nie będzie pasowania...
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2019, 21:57
Ja na osiemnastkę wolę jakiś prezent dostać niż imprezę organizować
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:55
W tą niedzielę miałem 18 i stary z chrzestnym no naje**li się i to ostro na następny dzień toaleta cała zarzygana XD
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:12
Mój stary nawet w moje 16 urodziny nie złożyl mi życzeń
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:13
@BardzoOryginalnaNazwa: f
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2019, 21:43
A ja 18-nastki nie mam zamiaru obchodzić
Odpisz
8 czerwca 2019, 21:45
@Szortek: +1 Mam 18 w Październiku, ale wizja takiej imprezy w ogóle mi nie podchodzi.
Odpisz
8 czerwca 2019, 21:50
@AchillesGuy: Też mam 18 w tym październiku, a dokładniej 23
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2019, 22:02
@Szortek: Ja 20, nie czuję po prostu tego hype'u na tę 18 i szczerze nie będę miał na to czasu
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:04
@AchillesGuy: też jakoś specjalnie nie obchodziłem osiemnastki, moi najbliżsi znajomi przyjęli to dość dobrze, w dzień urodzin po prostu wbili mi na chatę i spędzaliśmy czas ze sobą jak zawsze
A moi rodzice to mi prawie armageddon zrobili kiedy powiedziałem im że 18-stki nie chcę wyprawiać
I też nie rozumiem tego hype'u, no okej kończysz 18 lat i co z tego?
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:10
@Mimikkyu: Ta "magiczna liczba" sprowadza moim zdaniem głównie obowiązki.
Uhu! Mogę w końcu byc normalnie skazany, po prostu wspaniały powód do upicia się.
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:12
@Mimikkyu: wkraczasz w nowy etap w swoim życiu. Większość to robi wcześniej lub później ale za symboliczną datę uznaje się osiemnaste urodziny. Większość ludzi chce to uczcić robiąc wielką hałaśliwą imprezę z alkoholem lub chociażby spotkanie na pizzy z dobrymi przyjaciółmi. Po prostu chodzi o to, że od tego momentu twoje życie się zmieni. Dostaniesz nowe prawa ale i będziesz mieć nowe obowiązki
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:14
@Rozyv: póki nie skończyłem szkoły to moje życie nijak się zmieniło, tylko że alko mogłem na legalu kupić
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2019, 22:17
@Mimikkyu: to jedynie symbol. Może tego nie zauważysz bo twoje życie zacznie zmieniać się stopniowo. Ludzie zaczną cię inaczej traktować a ty w stosunkowo niedługim czasie skończysz szkołę
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:19
@AchillesGuy: Na 18 dostajesz też kasę od gości
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2019, 22:26
@Uruchamiacz: Często wydaje się porównywalną sumę do tego co się dostanie, na zorganizowanie takiej imprezy.
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:59
@AchillesGuy: mówię o zwykłej imprezie w domu z rodziną
Odpisz