Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ultron64

29 lipca 2019, 23:47

Dorkly?

Avatar triad23

22 czerwca 2019, 08:29

W normalnych Grach tak bywa....
...Lecz nie w thief'ie.
Jak są zamknięte drzwi, to i tak możesz je otworzyć.....Wytrychami.
Lecz kto jeszcze pamięta o Thief'ie....

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2019, 09:13

@triad23: Ja ostatnio grałem

Avatar triad23

22 czerwca 2019, 19:03

Człek kultury

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2019, 08:21

@triad23: Uwielbiam starsze tytuły single, jedynym minusem są częste bugi zwykle wynikające z używania nowszego systemu niż ten dla którego została zrobiona gra

Avatar triad23

23 czerwca 2019, 18:05

Znam ten ból.

Avatar
bylojuz12

9 czerwca 2019, 11:23

Fallont 3 i NV bardzo

Avatar Patrgos

22 czerwca 2019, 08:40

Fallont
Nowa seria gier Bhestedy

Avatar R3V3NG3

22 czerwca 2019, 09:21

Szczerze mając bodajże prawie 400h w New Vegas i przejściu 3 z 4 razy mi się nie zdarzyło

Avatar Patrgos

22 czerwca 2019, 09:40

Avatar Uruchamiacz

22 czerwca 2019, 11:10

@R3V3NG3: Co ku*wa?

Avatar R3V3NG3

23 czerwca 2019, 09:30

@Uruchamiacz: Przegliczowywanie się przez drzwi...?

Avatar Dexterek

22 czerwca 2019, 16:16

S.T.A.L.K.E.R: Drzwi w X16 i X18, zawsze je otwierałem wpychając broń w zawiasy ^^

Avatar SurMix

22 czerwca 2019, 14:21

Wiadrem w Skyrimie :D

Avatar XStuntManiac1

22 czerwca 2019, 13:05

Ah GTA San Andreas i kradzież pociągu, rozpędzanie się do granic przez tunel aby przejechać przez blokadę kolejową do San Fierro.

Avatar GeneralDespacito

22 czerwca 2019, 12:17

Pamiętam jak w GTA vice city przedostalem się na 2 wyspę bez odblokowania jej bo podjechałem pod most karetką i na niej się wspiąłem na jakąś niewidzialna półkę i po przejściu kilku kroków normalnie się podciągałem i przeszedłem na drugą wyspe

Avatar BencV

22 czerwca 2019, 11:14

Platformówka Bakusia, część z misiem w czekoladowym lesie. Brama ci każe podać kod spod wieczka żeby przejść dalej, ale fifarafa- można po prostu przez nią przeskoczyć.

Avatar NightShadePL

22 czerwca 2019, 08:15

I okazuje się że do misji trzeba otworzyć te drzwi i utknąłeś w grze bez wyjścia i musisz wczytać od ostatniego autozapisu.

Avatar
niemamnietu

22 czerwca 2019, 08:57

@NightShadePL: A ten ostatni zapis jest wtedy, kiedy już przeszedłeś przez te drzwi.

Avatar NightShadePL

22 czerwca 2019, 09:51

komentarz obrazkowy

Avatar
niemamnietu

22 czerwca 2019, 09:53

@NightShadePL: Czemu ja tak kisnę?

Avatar NightShadePL

Edytowano - 22 czerwca 2019, 09:55

jak się kisnąć to kisnąć
¯\_(ツ)_/¯

Avatar SpokoLoko420

22 czerwca 2019, 09:10

Dorkly

Avatar DinoSummer

9 czerwca 2019, 10:45

Jakby co to jest animacja z kanału Dorkly.

Avatar MegaSonicMan

9 czerwca 2019, 10:47

@DinoSummer: Dokładniej ,,Why Mario Maker is Actually Torture".

Avatar MrPoopybutthole

9 czerwca 2019, 10:39

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MegaSonicMan
Dodane przez: MegaSonicMan

Nie idź!

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka