Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2019, 23:47
Dorkly?
Odpisz
22 czerwca 2019, 08:29
W normalnych Grach tak bywa....
...Lecz nie w thief'ie.
Jak są zamknięte drzwi, to i tak możesz je otworzyć.....Wytrychami.
Lecz kto jeszcze pamięta o Thief'ie....
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:13
@triad23: Ja ostatnio grałem
Odpisz
22 czerwca 2019, 19:03
Człek kultury
Odpisz
23 czerwca 2019, 08:21
@triad23: Uwielbiam starsze tytuły single, jedynym minusem są częste bugi zwykle wynikające z używania nowszego systemu niż ten dla którego została zrobiona gra
Odpisz
23 czerwca 2019, 18:05
Znam ten ból.
Odpisz
9 czerwca 2019, 11:23
Fallont 3 i NV bardzo
Odpisz
22 czerwca 2019, 08:40
Fallont
Nowa seria gier Bhestedy
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:21
Szczerze mając bodajże prawie 400h w New Vegas i przejściu 3 z 4 razy mi się nie zdarzyło
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:40
@R3V3NG3: ?
Odpisz
22 czerwca 2019, 11:10
@R3V3NG3: Co ku*wa?
Odpisz
23 czerwca 2019, 09:30
@Uruchamiacz: Przegliczowywanie się przez drzwi...?
Odpisz
22 czerwca 2019, 16:16
S.T.A.L.K.E.R: Drzwi w X16 i X18, zawsze je otwierałem wpychając broń w zawiasy ^^
Odpisz
22 czerwca 2019, 14:21
Wiadrem w Skyrimie :D
Odpisz
22 czerwca 2019, 13:05
Ah GTA San Andreas i kradzież pociągu, rozpędzanie się do granic przez tunel aby przejechać przez blokadę kolejową do San Fierro.
Odpisz
22 czerwca 2019, 12:17
Pamiętam jak w GTA vice city przedostalem się na 2 wyspę bez odblokowania jej bo podjechałem pod most karetką i na niej się wspiąłem na jakąś niewidzialna półkę i po przejściu kilku kroków normalnie się podciągałem i przeszedłem na drugą wyspe
Odpisz
22 czerwca 2019, 11:14
Platformówka Bakusia, część z misiem w czekoladowym lesie. Brama ci każe podać kod spod wieczka żeby przejść dalej, ale fifarafa- można po prostu przez nią przeskoczyć.
Odpisz
22 czerwca 2019, 08:15
I okazuje się że do misji trzeba otworzyć te drzwi i utknąłeś w grze bez wyjścia i musisz wczytać od ostatniego autozapisu.
Odpisz
22 czerwca 2019, 08:57
@NightShadePL: A ten ostatni zapis jest wtedy, kiedy już przeszedłeś przez te drzwi.
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:51
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:53
@NightShadePL: Czemu ja tak kisnę?
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2019, 09:55
jak się kisnąć to kisnąć
¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:10
Dorkly
Odpisz
9 czerwca 2019, 10:45
Jakby co to jest animacja z kanału Dorkly.
Odpisz
9 czerwca 2019, 10:47
@DinoSummer: Dokładniej ,,Why Mario Maker is Actually Torture".
Odpisz
9 czerwca 2019, 10:39
Odpisz