Coś jest chyba ze mną nie tak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 czerwca 2019, 22:30
Raz sobie tak zwichnęłam kostkę, lekarze mi coś przestawili i było git
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2019, 14:17
W ostatnią zimę biegłem to busa i musiałem przeskoczyć barierkę. Wylądowałem właśnie w ten sposób na prawej stopie, jednocześnie dociskając ją ciężarem całego ciała ;-;
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2019, 14:31
@Silverhand77: skręciłeś kostkę czy coś?
Odpisz
21 czerwca 2019, 14:59
@Silverhand77: Nie polecam biegnąc sprintem z piłką i tak wyladowac noga dostaje boosta i jest 3 razy większa
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2019, 15:28
@drzefko: Zwichnąłem (tak mam w dokumentacji ze szpitala). Bolało w ch*j, nie wiem jakim cudem ale po paru minutach siedzenia i trzymania się za kostkę postanowiłem iść dalej i jakieś 500m bez problemu przeszedłem. Zato na wieczór w domu nie mogłem nawet ustać ale wszystko skończyło się jedynie okładami, kulą i opaską uciskającą przez 3 tygodnie
Odpisz
21 czerwca 2019, 15:51
@Silverhand77: Współczuję
Odpisz
21 czerwca 2019, 17:51
@Joemi: Dziekuję
Odpisz
21 czerwca 2019, 20:32
@Silverhand77: A potem ulepszyłeś jak rękę?
Odpisz
21 czerwca 2019, 20:38
@Silverhand77: Silverleg
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:52
@D0minik: Coś w tym stylu xd
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:26
To chyba jeden z tych obrazków, gdzie oczy cię bolą od samego patrzenia.
Odpisz
21 czerwca 2019, 20:56
Było na reddicie ale i tak szanuję.
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:43
@nzbn9jo: Dużo memów z jeja jest z Reddita.
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:52
@BOSS111: wiem, sam biorę z reddita szablony
Odpisz
21 czerwca 2019, 15:05
Mi się czasem losowo ugina kolano jak chodzę.
Odpisz
21 czerwca 2019, 15:10
@VixiV: Czyli normalnie chodzisz na prostych nogach?
Odpisz
21 czerwca 2019, 15:17
@Macioslaw_: Mi też, gdy stoję na prostych nogach (nie idę) to mi się noga ugina
Odpisz
21 czerwca 2019, 16:01
@Macioslaw_: Nie. Chodziło mi o to, że gdy stawiam krok to kolano się pode mną ugina i nie mam na nim oparcia, przez co lecę na spotkanie z podłogą.
Odpisz
21 czerwca 2019, 14:22
*Chrup*
Odpisz
9 czerwca 2019, 23:02
Boli od samego patrzenia
Odpisz
9 czerwca 2019, 22:30
ja tak mam, i ciężko się żyje
Odpisz