A potem sobie przypominasz, że Twoja szkoła nie strajkuje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
No to skrzynia biegów do wymiany
Brawo za czujność!
Taktycznie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2019, 12:43
Tylko problem jest tego typu, że nie wznowia XDD
Mówili już, że dostają podwyżkę ^^
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2019, 13:25
@Logicen: Skąd niby masz te informacje?
Odpisz
25 czerwca 2019, 10:15
@PanSowa12: Informowali w radiu i w telewizji, że nauczyciele dostają podwyżkę ^^
Odpisz
13 września 2020, 11:49
@Logicen: Nie dostali
Odpisz
13 września 2020, 15:35
lipa
Odpisz
21 września 2019, 18:28
Doubt
Odpisz
8 września 2019, 15:38
Jednak nie
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:43
U mnie nie ma strajku
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:57
@Dcktun: A u mnie jest (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:10
@Paulinqqa: jaka szkoła, przenoszę się.
Odpisz
21 czerwca 2019, 09:50
@Dcktun: szkoła nr 88 poznańskich koziołków ulica Swoboda
Odpisz
21 czerwca 2019, 10:13
@Paulinqqa: okej już jadę
Odpisz
22 czerwca 2019, 08:54
@Dcktun: czekam
Odpisz
20 czerwca 2019, 14:33
Ale ten strajk będzie najprawdopodobniej włoski. Trzeba chodzić do szkoły
Odpisz
20 czerwca 2019, 15:16
@Graids: Ale że jak skoro nauczyciel nie pracuje
Odpisz
20 czerwca 2019, 16:39
@komiks42: poczytaj sobie co to strajk włoski. Pracują.
Odpisz
21 czerwca 2019, 09:39
@Graids: nauczyciele są zbyt leniwi na strajk włoski
Odpisz
21 czerwca 2019, 09:40
@Graids: Są różne formy strajku włoskiego
Odpisz
21 czerwca 2019, 10:10
@komiks42: w tym przypadku proponowane jest rozwiązanie - praca równe 8h, nic w domu dodatkowo, brak własnych materiałów, brak odpisywania na maile/librusy/culcany, brak korepetycji itd
Odpisz
9 czerwca 2019, 23:21
Mnie to niespecjalnie raduje, bo będę w klasie maturalnej
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:02
@obustronna: jak jestes w technikum to nie masz sie oco martwic, w drugim semestrze bedziesz miala tylko i wyłącznie przedmioty maturalne więc się douczysz
Odpisz
10 czerwca 2019, 16:31
@BLAWK: to nie zmienia faktu, że będzie mniej godzin na przerobienie tego samego materiału
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:50
@obustronna: za to więcej czasu wolnego
Odpisz
20 czerwca 2019, 14:33
@obustronna: Rozumiem, że druga klasa liceum? Spokojnie, ona jest O WIELE łatwiejsza od pierwszej. A przynajmniej z tym co ja wybrałem czyli geografią i informatyką
Odpisz
20 czerwca 2019, 14:55
@obustronna: We wrześniu i tak nikomu nie będzie się jeszcze chciało.
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:36
@Silverhand77: Drugą mam za sobą, teraz będzie trzecia.
Odpisz
20 czerwca 2019, 20:18
@obustronna: A to tak samo jak ja, tyle, że ja nie idę na studia, więc i matury nie piszę :p
Odpisz
20 czerwca 2019, 22:30
@Silverhand77: Ja niestety planuję xd
Odpisz
20 czerwca 2019, 23:58
@obustronna: Skoro niestety to po co ci to? Po liceum nie trzeba iść na studia, jest wiele opcji na kształcenie się w tym kierunku, który cię interesuje
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:04
Ja w tym roku wakacje zaczęłam już w kwietniu czyli łącznie będą trwały 4 miechy... Albo i więcej xD jak nie wybiorę kierunek studiów xD
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:15
Mi zawsze po 2-3 tygodniach się nudzą wakacje, bo nie mam konkretnego celu do zrobienia, więc rutyna się wkrada powolutku, ale dopiero się zaczęły, więc narzekanie za te 3 tyg =))
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:15
@Towarzysz777: modele
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:31
@Saaaaasuke: Składałem i mam pokaźną kolekcję z WWII, coś innego? Myślałem nad zwiedzaniem na rowerze całego województwa z namiotem
Odpisz
20 czerwca 2019, 15:17
@Towarzysz777: praca sezonowa
Odpisz
20 czerwca 2019, 16:16
@komiks42: Jest już, ale coś dla siebie...
Odpisz
20 czerwca 2019, 17:49
@Towarzysz777: seriale bądź anime jak aktywnie a lubisz historie to pojeździj po muzeach wojskowych
Odpisz
20 czerwca 2019, 15:42
U mnie i tak większość nauczycieli nie chcę już strajkować, więc będę miał normalnie lekcje
Odpisz
10 czerwca 2019, 06:16
"Tylko" dwa miesiące?
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:49
@darcus: Einstein wrócił. Co się stało?
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:41
@Szymon123PL: Nie wiem, ale az cieplo sie na serduszku robi
Odpisz
20 czerwca 2019, 14:31
@Kociomaniak: miejmy nadzieję, że z avatarem wrócił też tamten Darcus
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:14
I tak zmarnujesz je na graniu w gry i waleniu kapucyna.
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:37
@Smuteczek: A właśnie że nie
Odpisz
20 czerwca 2019, 14:29
@Smuteczek: I to jest porządy oraz rzetelny komentarz, szanuje
Odpisz
20 czerwca 2019, 14:28
I tak ch*ja dostaną jak poprzednio bo ich rząd przeczeka. Niech się cieszą, że jeszcze kar za to nie dostaną, np w postaci darmowych nadgodzin. I tak w tym wszystkim najbardziej cierpią uczniowię, więc mam nadzieję, że ogarną dupy i nie będą protestowali. Jak się wychowało za czasów komuny i się nie zna j. angielskiego no to sory bardzo ale chyba najwyższy czas się go nauczyć i za granicą zacząć pracę. Człowiek musi się rozwijać ale nauczyciele chyba o tym zapomnieli
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:25
Po ch*ja im był ten strajk?
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:32
@RK_49: nikt nie wie
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:23
@RK_49: Po ch*j w ogóle robić strajki, nie panowie? Przeż one są BEZUŻYTECZNE NA CO ONE KOMU NIE PANOWIE
Odpisz
20 czerwca 2019, 14:06
@RK_49: w Lidlu więcej zarobisz niż jak nauczycieli (najnizego stopnia)
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:57
O w mordę rzeczywiście
Odpisz
20 czerwca 2019, 13:47
3 miesiące roboty
Odpisz