Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2021, 20:41
@KontoUsunięte: lol to idzie na gtx 950. plus mamiliard błędów
Odpisz
28 listopada 2020, 11:37
No cóż dalej czekamy
Odpisz
10 czerwca 2019, 07:59
Będzie oglądanie gejmpleji na yt bo mnie nie stać na komputer który by to wytrzymał
Odpisz
10 czerwca 2019, 08:00
ja mam dobrego kompa ale nie mam hajsu na gry xD
Odpisz
10 czerwca 2019, 09:08
@dawcaAiDS: F
Odpisz
24 czerwca 2019, 11:25
Odpisz
24 czerwca 2019, 13:26
To kup konsolę.
Odpisz
24 czerwca 2019, 16:12
@Legolas9988: żeby kupować drożej gry
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2019, 20:16
@dawcaAiDS: Ale wiedzieć, że przynajmniej nie będzie ścinać.
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:26
@Legolas9988: będzie ścinać.Nawet nie przy 60 fps'ach
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:49
@UZMAjejownik: Mi nie ścina na Xbox One X.
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:32
@Legolas9988: komp mi nie będzie ścinać bo ma gut gut specyfikację, problem jest z hajsem na gry
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:54
@dawcaAiDS: Hej, hej, mój budżet osobisty nie jest taki duży więc mogę sobie pozwolić na sprzęt, który jest taki między średnim a słabym.
Odpisz
10 czerwca 2019, 09:10
04.16.2020
Ku*wa najdłuższe 10 miesięcy życia
Odpisz
24 czerwca 2019, 10:54
16.04.2020. Nie ma 16 miesiąca
Odpisz
24 czerwca 2019, 10:58
@PolishShit: 04.16.2020
Na konferencji zaistniała ta data ponieważ w USA mają miesiąc i dzień "odwrócony" tj. Zamieniony miejscami
Odpisz
24 czerwca 2019, 10:59
@PolishShit: A ze juz się do tej daty przyzwyczaiłem to i takiej używam
Odpisz
24 czerwca 2019, 12:21
@PolishShit: po prostu to jest schemat miesiąc.dzień.rok, właściwie jest rzadko spotykany, ale no
Odpisz
24 czerwca 2019, 13:25
@PolishShit: Ej, ale ja się posługuję schematem dzień.miesiąc.rok.
Odpisz
24 czerwca 2019, 15:04
Aaa, ok. Przyzwyczaiłem się do innego schematu
Odpisz
24 czerwca 2019, 18:16
@PolishShit: nie ma sprawy, zwykłe nieporozumienie ;)
Odpisz
10 czerwca 2019, 18:54
Mój kochany rodzociel powiedział że jak dam 50% to kupimy collectors edition. Myślicie że to dobry pomysł? Zastanawiam się i nie mogę dojść do konkluzji
Odpisz
24 czerwca 2019, 10:36
@Yasu_Tori: oczywiście że dobry
Odpisz
24 czerwca 2019, 12:34
@Yasu_Tori: jakim cudem możesz mieć wątpliwości
Odpisz
10 czerwca 2019, 08:03
Kiedy jakiś gościu z przyszłości zabije ci psa
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2019, 10:10
@Xenon77: komentarz stworzony przed falą memów z Kenau. Teraz wszyscy wiedzą więc komentarz nie ma zbyt wielkiego sensu (zwłaszcza że były już 2 memy prawie identyczne do niego) |______|
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:59
Jackie: alive'nt
Odpisz
10 czerwca 2019, 07:57
Mam nadzieję że osoba z końca zwiastunu będzie miała na imię John
Odpisz
10 czerwca 2019, 08:22
to się zgadza,nazywa się johny silverhand i jego kawałki słyszymy np.w mieszkaniu V w 45 minutowym gameplayu
Odpisz
10 czerwca 2019, 07:58
Kontrowersyjna opinia:
Shadowrun>Cyberpunk
Odpisz
10 czerwca 2019, 09:07
@MrCienki:
>określanie jakości gry w momencie kiedy nawet nie wyszła
>brak profitu
Odpisz
10 czerwca 2019, 09:47
@Yasu_Tori: Uniwersum mi sie bardziej podoba.
Cyberpunk jest generic a shadowrun dodaje cos swojego do gatunku
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:25
@MrCienki:
>mówienie o uniwersum na podstawie zwiastuna
>brak profitu
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:31
@Yasu_Tori: Bo wcale nie jest tak że ta gra jest bazowana na planszowym RPG
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:44
@MrCienki: to wcale nie jest tak że bazowanie nie oznacza kalkowania fabuły I że twórcy mogą wprowadzić zmiany I dodatki do swojej gry.
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:52
@Yasu_Tori: UNIWERSUM KU*WA NIE FABUŁA
Odpisz
10 czerwca 2019, 11:02
@MrCienki: zmień fabuła na uniwersum. Jestem pewna że nie będzie kropka w kropkę. Będzie podobne ale jednak czasem różne
Odpisz
10 czerwca 2019, 20:15
@Yasu_Tori: Nie zmienią założeń całego świata a to właśnie one mi nie pasują
Odpisz
10 czerwca 2019, 20:34
@MrCienki: no ok szanuje. W każdym razie ja bym poczekała do wydania gry z werdyktem.może założenia Ci się nie będą podobać jakoś bardzo ale redzi nadrobia straty fabułą. A może nie nadrobią I będziesz miał rację.cholerka wie
Odpisz
24 czerwca 2019, 10:28
@MrCienki: Jesteś żałosny mówiąc że Shadowrun jest lepszy od Cyberpunk'a 2077 gdy widziałeś jedynie trailer.
Odpisz
24 czerwca 2019, 11:29
@BilmoBlampkins: Jesteś żałosny zgadując że widziałem tylko trailer a nie gre na której jest bazowany
Odpisz
24 czerwca 2019, 16:08
@MrCienki: Grałeś w grę która jeszcze nie wyszła na świat?
Odpisz
24 czerwca 2019, 17:30
@BilmoBlampkins: Jest bazowana na tabletop rpg.
Odpisz
24 czerwca 2019, 19:10
@MrCienki: No i...?
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:06
@BilmoBlampkins: I właśnie na tym sie bazuje mówiąc że shadowrun ma ciekawsze uniwersum
Odpisz