Jest 7:00 rano, dali by się wyspać w spokoju
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Przerwa na herbatkę
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2019, 10:29
O której wstajecie tak bez budzika ja tak 7-8
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:30
@drzefko: To zależy, jak jest szkoła to 6, a jak wolne to nawet 10.
Odpisz
24 czerwca 2019, 16:43
Jak mam wolne, to nie wstaje
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:50
@drzefko: o 7 lub 6 zależy jaką mam ochotę
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:34
Rozstrzelać
Odpisz
24 czerwca 2019, 18:52
Ostatnio miałem taki mini maraton, że w każdej rankingowej gierce jaką mam, miałem wbić złoto.
Skończyło się tym, że gdy chciałem zasnąć o 4 nad ranem zaczęły napi**d*lać koguty, mewy i całe to inne ptactwo... później wstałem po 13 xD
Odpisz
24 czerwca 2019, 16:48
Albo mucha, która budzi cię o 4 rano
Odpisz
24 czerwca 2019, 16:40
Autor zapomniał o remoncie u sąsiadów
Odpisz
24 czerwca 2019, 16:36
Cisza nocna kończy się o 7 więc zadzwoń na pały i podkoloryzuj troche że zaczęli tak napi**dalac o 5
Odpisz