Ciekawe, czy dla Czechów i Słowaków to polski jest śmieszny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Przerwa na herbatkę
Papierowa szkoła posting
Cel namierzony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2019, 21:01
Fajcanko
Odpisz
25 czerwca 2019, 01:19
fajcańsko 😂😂😂😛👌
Odpisz
25 czerwca 2019, 08:56
@sano110: co takiego śmiesznego?
Odpisz
25 czerwca 2019, 09:15
@Nokia_701: bo faja i wiesz xddddd
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:28
piszę do sano110
Odpisz
26 czerwca 2019, 00:34
@Nokia_701: To w sumie była ironia, przecież jak ktoś używa emotek na jeja to oczywistym jest, że dodaje je żeby podkreślić sarkazm v;
Odpisz
26 czerwca 2019, 09:05
@sano110: no ok nic się nie stało
Odpisz
25 czerwca 2019, 08:56
Fajčenie zabija
Odpisz
25 czerwca 2019, 01:47
W czeskim "šukat" oznacza "r***ać". Tak więc Pozor!
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:54
Tak, polski jest śmieszny dla Czechów tak jak dla nas czeski
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:42
@julianus03: Podobno śmieją się z naszego "pomidorek".
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:05
język polski jest pomidorek
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:39
chlebicek + pomidorek = ???
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:45
pomidorkowy chlebicek
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:57
Znam oba języki (słowacki i polski) więc trudno mi powiedzieć, który z nich jest bardziej zje**ny
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:10
powiedz to Ludziom palącym śmieci za domem...
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:09
@Ostatni_Imperator: zwłaszcza wieczorem w lato, gdy chcesz sobie otworzyć okno na noc
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:12
to prawda
Odpisz