Ciekawe, czy dla Czechów i Słowaków to polski jest śmieszny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Nie znoszę kleszczy
To bilet w jedną stronę skarbie
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2019, 21:01
Fajcanko
Odpisz
25 czerwca 2019, 01:19
fajcańsko 😂😂😂😛👌
Odpisz
25 czerwca 2019, 08:56
@sano110: co takiego śmiesznego?
Odpisz
25 czerwca 2019, 09:15
@Nokia_701: bo faja i wiesz xddddd
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:28
piszę do sano110
Odpisz
26 czerwca 2019, 00:34
@Nokia_701: To w sumie była ironia, przecież jak ktoś używa emotek na jeja to oczywistym jest, że dodaje je żeby podkreślić sarkazm v;
Odpisz
26 czerwca 2019, 09:05
@sano110: no ok nic się nie stało
Odpisz
25 czerwca 2019, 08:56
Fajčenie zabija
Odpisz
25 czerwca 2019, 01:47
W czeskim "šukat" oznacza "r***ać". Tak więc Pozor!
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:54
Tak, polski jest śmieszny dla Czechów tak jak dla nas czeski
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:42
@julianus03: Podobno śmieją się z naszego "pomidorek".
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:05
język polski jest pomidorek
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:39
chlebicek + pomidorek = ???
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:45
pomidorkowy chlebicek
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:57
Znam oba języki (słowacki i polski) więc trudno mi powiedzieć, który z nich jest bardziej zje**ny
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:10
powiedz to Ludziom palącym śmieci za domem...
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:09
@Ostatni_Imperator: zwłaszcza wieczorem w lato, gdy chcesz sobie otworzyć okno na noc
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:12
to prawda
Odpisz