Bo zwykły Ping-Pong jest nudny...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ch-chesz wyparować...?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2014, 17:49
U nas to "BIEGACZ"
Odpisz
25 czerwca 2014, 17:50
@d9DUbsTEpiK9b: tO TENIS NIE pind-pong (pind... jest specjalnie)
Odpisz
30 lipca 2013, 12:17
My na to w szkole mówimy gra w bieganego
Odpisz
31 lipca 2013, 16:58
u mnie też to jest
tylko że u mnie nie nazywa się bieganiec tylko "WYSTAW I ZETNIJ" najpierw ludzie zakładają ze sobą sojusz i zcinają tych którzy się uczą w to grać,a sami nie znają zasad.
Odpisz
30 lipca 2013, 11:04
My w to graliśmy w gimnazjum. Mieliśmy tylko jeden stół w świetlicy wiec na przerwach nie było jak grac.Wiec 10 osób stawało naokoło,pierwsza serwowała,druga odbiła,w tym samym czasie serwujący szedł dalej a w jego miejsce wchodził następny który odbijał już do następnego i tak to szlo.Kto nie odbijał lub trafił w siatkę odpadał,aż został ostatni który wygrywał. Były nawet tabele z wynikami :).
Odpisz
30 lipca 2013, 10:28
Ja z ekipą też w to gram! Nazywamy to grą w amerykę. Z tym że nas jest pięciu. Czasem, żeby było trochę trudniej, gramy na dwie piłeczki. Polecam bardzo fajnie się gra.
Odpisz
30 lipca 2013, 09:21
Inaczej by pewnie do piłeczki nie dobiegł
Odpisz
26 lipca 2013, 01:21
...gdyby neo grał w ping-ponga :D
Odpisz
30 lipca 2013, 07:23
@Paulius: Nie ma płaszcza :3
Serio? 1:21? XD
Odpisz