Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Młodzi gniewni
Fergus
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2025, 07:50
Rozwala mnie ten hotdog
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2019, 12:37
Ale...
Ja rozumiem wszystko, ale sorry, obozy SĄ PO TO, żeby robić balangę w pokoju o 3:00 rano. Jeśli obozy nie są po to, to nie wiem już po co są.
Odpisz
24 czerwca 2019, 10:45
u mnie to ja jedyny nie chciałem spać...
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2019, 10:45
Pojechałem na szkolną wycieczkę nad morze (mieszkam na Podkarpaciu) i specjalnie pytałem się kolegów, o której pójdą spać. Wszyscy mówili ok. 24.
No to ja (zawsze o ide spać o 22 xd) poszedłem spać o 23:30 bo myślałem, że wszyscy pójdą spać. Następnego dnia dowiaduje się, że o 2 rano była wielka impreza (nwm co dokładnie). Okazało się, że tylko ja spałem.
Najgorsze jest to, że obudziłem się o 1:30 (Ten rozpie**ol zaczął się o 2) nie spałem a koledzy siedzieli w pokoju.
Następne 2 dni chodziłem wku*wiony bo ominęła mnie duża balanga (xd). Na wycieczce były prawie całe 4 duże klasy (20-30 osób w jednej klasie).
Na szczęście w ostatni dzień też była balanga ale o wiele mniejsza :(
Od tamtej pory na następnych wycieczkach, obozach itp. będę chodził spać ostatni.
Odpisz
24 czerwca 2019, 09:57
To wy po co jedziecie na obóz jak nie po to, żeby w nocy była balanga?
Odpisz
24 czerwca 2019, 09:37
Nie miałem takich problemów bo każdy z mojej grupy był patusem.
Tak, też nim byłem
Odpisz
24 czerwca 2019, 03:34
Odpisz
24 czerwca 2019, 03:38
@Crisium:
Odpisz
24 czerwca 2019, 03:36
Oh, znam to.
Odpisz
24 czerwca 2019, 01:39
Byłam na kilku obozach/zielonych szkołach i w sumie u dziewczyn w pokojach, nawet jak jest się z patolą, jest cicho zazwyczaj po 23, bo wszystkie chcą spać
Odpisz
24 czerwca 2019, 00:32
Uwielbiam to zdjęcie, za każdym razem jak je widzę cieszę się i wyobrażam sobie że oni dalej świetnie się bawią a Elon śmiesznie wymachuje na przemian rękami
Odpisz
23 czerwca 2019, 21:54
Ludzie którzy biorą zatyczki do uszu
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2019, 21:46
O 3.00 nad ranem? Chyba o 22.00
Odpisz
23 czerwca 2019, 21:03
Jeśli impreza jewt miła i poziom patologii jest akceptowalny, to jest 1 wyjście- dołączyć
Odpisz
11 czerwca 2019, 08:19
Ja byłem patusem przez całą zieloną szkołę ;-;
Odpisz
11 czerwca 2019, 09:36
@Matizkk: to przestań być patusem
Odpisz
11 czerwca 2019, 11:39
@Henzej: CZY TO TRANS FURRY
Odpisz
11 czerwca 2019, 11:44
@Pelior: Gdzie
Odpisz
11 czerwca 2019, 11:48
@Henzej: A jak myślisz kogo otagowałem.
Odpisz
11 czerwca 2019, 11:54
@Pelior: Że ja?
Odpisz
11 czerwca 2019, 12:03
@Henzej: no raczej, profilowe (fursona I presume) and I oczywiście na niej koszulka z napisem "trans rights are human rights" co oczywiście prawdą nie jest.
Odpisz
11 czerwca 2019, 12:05
@Pelior: ojej, no to sie porobiło
Odpisz
24 czerwca 2019, 09:48
@Henzej: Rezcz w tym że to nie jest furry lecz scalie bo to jest gad.
I w dodatku bardzo przypomina Susie z deltarune więc jest wielkie prawdopodobieństwo że na avatarze oznaczonej przez ciebie osoby jest Susie.
Odpisz
24 czerwca 2019, 11:13
to nie ona
Odpisz
24 czerwca 2019, 18:01
Scalie, pół biedy, sam jestem, ale normalne furry to już przekleństwo.
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:01
@Pelior: Kestem furry ale nie takim co kostiumy nosi i gada i udaje że jest zwierzęciem.
Ja poprostu je rysuję, to wszystko.
I nie oglądam furry porno, to jest poje**ne i powinno się za to iść do 9 kręgu piekła.
Odpisz
25 czerwca 2019, 10:09
nie zgadzam się tylko z ostatnim, jak znajdziesz dobrze narysowane i ogólnie ku*wa quliti to jest git.
Odpisz
25 czerwca 2019, 15:08
@Pelior: z tym to mogę się zgodzić, tylko poprostu nie mam ochoty patrzeć się na członki zwierząt
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:06
A to już jest feral, co jest kompletnie spie**olone
Odpisz
25 czerwca 2019, 23:14
@Pelior: prawda
Odpisz
11 czerwca 2019, 07:13
Za każdą zieloną szkołą ;-;
Odpisz