Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

12 listopada 2025, 07:50

Rozwala mnie ten hotdog

Avatar Baturaj

Edytowano - 24 czerwca 2019, 12:37

Ale...

Ja rozumiem wszystko, ale sorry, obozy SĄ PO TO, żeby robić balangę w pokoju o 3:00 rano. Jeśli obozy nie są po to, to nie wiem już po co są.

Avatar mcs1555

24 czerwca 2019, 10:45

u mnie to ja jedyny nie chciałem spać...

Avatar D0minik

Edytowano - 24 czerwca 2019, 10:45

Pojechałem na szkolną wycieczkę nad morze (mieszkam na Podkarpaciu) i specjalnie pytałem się kolegów, o której pójdą spać. Wszyscy mówili ok. 24.
No to ja (zawsze o ide spać o 22 xd) poszedłem spać o 23:30 bo myślałem, że wszyscy pójdą spać. Następnego dnia dowiaduje się, że o 2 rano była wielka impreza (nwm co dokładnie). Okazało się, że tylko ja spałem.
Najgorsze jest to, że obudziłem się o 1:30 (Ten rozpie**ol zaczął się o 2) nie spałem a koledzy siedzieli w pokoju.
Następne 2 dni chodziłem wku*wiony bo ominęła mnie duża balanga (xd). Na wycieczce były prawie całe 4 duże klasy (20-30 osób w jednej klasie).
Na szczęście w ostatni dzień też była balanga ale o wiele mniejsza :(
Od tamtej pory na następnych wycieczkach, obozach itp. będę chodził spać ostatni.

Avatar Grek_

24 czerwca 2019, 09:57

To wy po co jedziecie na obóz jak nie po to, żeby w nocy była balanga?

Avatar TheNoobBetterYou

24 czerwca 2019, 09:37

Nie miałem takich problemów bo każdy z mojej grupy był patusem.
Tak, też nim byłem

Avatar Crisium

24 czerwca 2019, 03:34

Avatar Kirito

24 czerwca 2019, 03:38

Avatar Kirito

24 czerwca 2019, 03:36

Oh, znam to.

Avatar drollercastergirl

24 czerwca 2019, 01:39

Byłam na kilku obozach/zielonych szkołach i w sumie u dziewczyn w pokojach, nawet jak jest się z patolą, jest cicho zazwyczaj po 23, bo wszystkie chcą spać

Avatar ChoryGrzyb

24 czerwca 2019, 00:32

Uwielbiam to zdjęcie, za każdym razem jak je widzę cieszę się i wyobrażam sobie że oni dalej świetnie się bawią a Elon śmiesznie wymachuje na przemian rękami

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2019, 21:54

Ludzie którzy biorą zatyczki do uszu

Avatar Reichtangle

Edytowano - 23 czerwca 2019, 21:46

O 3.00 nad ranem? Chyba o 22.00

Avatar Jurekis_

23 czerwca 2019, 21:03

Jeśli impreza jewt miła i poziom patologii jest akceptowalny, to jest 1 wyjście- dołączyć

Avatar Matizkk

11 czerwca 2019, 08:19

Ja byłem patusem przez całą zieloną szkołę ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Pelior

25 czerwca 2019, 18:06

A to już jest feral, co jest kompletnie spie**olone

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2019, 23:14

@Pelior: prawda

Avatar sa_ludzie_i_taborety

11 czerwca 2019, 07:13

Za każdą zieloną szkołą ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Przerwa na herbatkę

Młodzi gniewni

Fergus

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka