Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dardanelle

26 czerwca 2019, 14:24

trochę mam obawy, bo ostatnie gry lego nie były zbyt dobre, chociażby lego przebudzenie mocy. mimo wszystko się jaram, bo lego star wars to moja gra dzieciństwa, jedna z pierwszych w jakie w ogóle grałem

Avatar Ignisus

15 kwietnia 2022, 18:10

@Dardanelle: mam dla ciebie dobrą wiadomość

Avatar smierdziel420

10 listopada 2023, 21:23

@Dardanelle: akurat przebudzenie mocy jest dobre, wiem bo przechodzę

Avatar GigannPlus

2 marca 2020, 18:33

Jak się nazywał ten film z mema?

Avatar Last_Chance

30 czerwca 2020, 00:01

@GigannPlus: Ratatouille

Avatar Baturaj

1 lipca 2019, 11:06

Moje dzieciństwo to jeszcze The Video Game. Klasyk klasyków.

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 11:59

Pamiętam chyba każdy poziom z tej gry.
Jeszcze był niedoceniony Lego Star Wars III

Avatar MCAssassin

11 czerwca 2019, 12:00

była trójka?

Avatar HuboX600

11 czerwca 2019, 12:08

@MCAssassin: Tak, bazowała na serialu The Clone Wars

Avatar rozwalgo

11 czerwca 2019, 12:10

@HuboX600: AAA NOSTALGIA

Avatar Gekonnen

Edytowano - 11 czerwca 2019, 12:18

@HuboX600: przydała by się druga część dla Clone Wars z sezonami 4-6 tylko prolog to mogłoby być pierwszy raz gdy poznajemy Satine i walczymy z Vislą jako Obi
A inne poziomy np:
Bitwa O Kamino
Obi Wan Łowca Nagród
Bitwa o Ryloth
Walka z Krellem na Umbarze
Historia Gregora
Bitwa o Anaxes
Cytadela
Bitwa na Feluci/ Trandoshanie
Druga Bitwa o Geonosis

Avatar Deadpool141

11 czerwca 2019, 12:26

@MCAssassin: Trójka była bardzo fajna nie dość że serial dobry to gra posiadała wiele elementów i trybów gry, które nie pojawiły wcześniej ani później w grach lego.

Avatar MCAssassin

11 czerwca 2019, 13:22

@HuboX600: Nie wiedziałem :0

Avatar marianx12

26 czerwca 2019, 12:13

@MCAssassin: lubiłem tryb "wojny" w Lego Star Wars the clone wars

Avatar Grewest

26 czerwca 2019, 18:19

@Gekonnen: Mogli by się również o oprzeć o wojny klonów z 2003.

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2019, 18:41

@marianx12: walka pomiędzy terytoriami była genialna
Za to m.in. kochałem te grę

Avatar kamilowski2004

26 czerwca 2019, 12:15

czej, będzie remake the complete saga?

Avatar Dardanelle

26 czerwca 2019, 14:20

@kamilowski2004: konkretnie to gra zawierająca wszystkie 9 części

Avatar SpokoLoko420

26 czerwca 2019, 11:26

Ratatuj to jeden z najlepszych filmów ever
Change my mind

Avatar brainiac

25 czerwca 2019, 17:29

Najstraszniejsze jest to, że kiedy wychodziła dolna gra, ja już od dłuższego czasu byłem dorosły

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2019, 10:56

@brainiac: ile masz lat?

Avatar brainiac

26 czerwca 2019, 11:07

Dużo za dużo

Avatar kacperro520

11 czerwca 2019, 15:06

Ciekawe czy będzie na steamie, kiedy i za ile i czy będzie to z dubbingiem czy jak stare gry LEGO bez

Avatar rumcajschr

26 czerwca 2019, 10:50

@kacperro520: Ma być mimika ze starych gier LEGO. Starzy gracze będą mogli odczuć nostalgię

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 12:25

Nie mogę się doczekać usłyszyć krzyk Yody.

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 20:24

UEAAAAHHHHHH

Avatar stefus

11 czerwca 2019, 13:02

dalej ją mam na ps3

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 20:24

@stefus: ja też

Avatar Adwokako

11 czerwca 2019, 14:40

Trudno mi to powiedzieć ale to chyba gra lego która kupię po raz pierwszy od lego avengers

Avatar DinoSummer

11 czerwca 2019, 12:12

Akurat kiedy oglądałem zwiastun, to mi się skojarzył The Complete Saga.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie zadzieraj z bobrami

No to posłuchane

Mało znany szczegół

Przypałowo

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka