Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MCAssassin

Edytowano - 11 czerwca 2019, 13:40

Szczerze dajcie takim ludziom spokój. Można mieć takie odpały po 12h roboty na sklepie i użerania się z klientami.
Edit: i juz wiem ze jestem stary kiedy zostawiam takie komenty.

Avatar ruzwelt1

28 czerwca 2019, 12:51

@MCAssassin: oni nie mogą po 12h przy kasie siedzieć

Avatar erykos123

28 czerwca 2019, 13:02

@ruzwelt1: Miałeś kiedyś szefa Janusza?

Avatar ruzwelt1

28 czerwca 2019, 17:55

@erykos123: ale przy kasie nie można 12h, czego ty nie rozumiesz ?

Avatar erykos123

28 czerwca 2019, 17:56

@ruzwelt1: Miałeś kiedyś szefa Janusza?

Avatar ruzwelt1

28 czerwca 2019, 18:14

@erykos123: jesteś beznadziejny

Avatar Strex

11 czerwca 2019, 14:12

Itak nieprzebijesz pani z żabki która pytała się o reklamówke jak zamówiłem hotdoga

Avatar ruzwelt1

28 czerwca 2019, 12:51

@Strex: że co?

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2019, 12:52

Avatar ruzwelt1

28 czerwca 2019, 17:56

naprawdę zabawne

Avatar Mikrus19

28 czerwca 2019, 15:30

Kiedy wpadasz w monotonię, więc każdego kolejnego klienta obsługujesz automatycznie.
U mnie w restauracji każdemu kazują mówić smacznego. Po paru godzinach mówisz smacznego wydając sól, wykałaczki, reklamówkę itd....

Avatar adeluna7

28 czerwca 2019, 15:17

A potem odpowiada się "tak poproszę" bo odmówić to by było niemiłe

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2019, 14:34

Nie da rady... mogę prosić widłaka od magazyniera zbyszka?

Avatar kubX1

28 czerwca 2019, 14:06

Bo to nie jest tak że każą im mówić tę formułkė do każdego klienta bez wyjątku

Avatar Jumper112

28 czerwca 2019, 13:31

Kiedyś tak zrobiłem. Próbowałem też kupić rozdzielnik taśmowy czy jak to tam się nazywa, ale zawsze odkładała go na bok...

Avatar kasiakiku

28 czerwca 2019, 12:47

tak, poproszę ich 10 bo chcę ŚMIERCI ŻÓŁWI hehehe

(tak, wiem nie śmieszne)

Avatar mikigra8888

28 czerwca 2019, 13:19

@kasiakiku: he he he he
He
He
He
He
He
Herbata ci stygnie
Sorry, ale się jąkam trochę

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 13:22

-tak...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Ładne rzeczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Angielskie śmieszki

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka