Z przyzwyczajenia budzę się nad ranem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Drewniany kominek
Zapraszamy
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2013, 15:51
ja budzę się około 8:00
Odpisz
29 lipca 2013, 17:39
Też tak mam
Odpisz
29 lipca 2013, 15:19
Wcale nie.
Odpisz
29 lipca 2013, 13:37
ja też dziewczyno xd
Odpisz
29 lipca 2013, 13:25
budze się o 14
Odpisz
29 lipca 2013, 08:09
budze sie o 7 gdyz jest za goraco
Odpisz
29 lipca 2013, 11:58
Mam tak samo :(
Odpisz
29 lipca 2013, 11:40
Ja jak idę o 22. spać to nie mogę zasnąć, więc ma wy***ne i idę o północy.
Odpisz
29 lipca 2013, 10:55
A ja bym chciał wstawać o szóstej tylko trochę ciężko wstać o 6 jak idę spać o 4 :/
Odpisz
29 lipca 2013, 08:33
I co. Ja wstaję o 5;20.
Odpisz
29 lipca 2013, 08:14
ja sie budze 8:00 i na kompa
Odpisz
29 lipca 2013, 07:57
znam to uczucie :/
Odpisz
29 lipca 2013, 06:10
Ja tam nie mam takich problemów XD
Odpisz
29 lipca 2013, 07:04
@Devonxd: Nie rozumiem? Komentarz dodano o godzinie 6:10. Według mnie to jest strasznie wcześnie :P No chyba że około tej godziny kładziesz się spać :D To wszystko jasne :D
Odpisz