Przy mnie nic mu nie grozi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2019, 11:47
Czemu nikt nie pamięta o kotkach w minecraft? :((
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2019, 13:39
@MsCrazyAlex: Bo trudno je znaleźć i oswoić.
Odpisz
22 czerwca 2019, 18:30
@ewelkapl: Koty są w każdej wiosce w Minecraft.
Odpisz
22 czerwca 2019, 19:02
@ewelkapl: jak oceloty zamieniało się w koty to faktycznie skomplikowany proces. Ale w nowych wersjach są w wioskach i wystarczy dać im rybkę...
Odpisz
22 czerwca 2019, 19:19
Ale dopiero od kilku tygodni. No i są trochę wkurzające, w ogóle nie chcą za mną iść, bo od razu biegną na łóżko albo skrzynkę.
Odpisz
22 czerwca 2019, 22:13
@ewelkapl: Ale przynajmniej Creeper nie zniszczy ci domku (chyba)
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2019, 23:49
Tak, ale to działa tylko w małych domkach, bo odstraszaja creepery z odległości 16 kratek. A jak sprawdzałam w internecie dokładną ilość kratek to dowiedziałam się, że fantomy też boją się kotów, więc kolejny plus.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:08
Ale...Nie tylko Minecraftowe... Prawdziwe też są cenne...
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:09
@Smuteczek: Poprawka. Prawdziwe są cenne, a te w Minecraft to tylko zlepek pikseli, który ma za zadanie dropić EXP'a.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:19
@Avcio01: Wiesz, że skończysz w piekle, prawda?
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:44
@Smuteczek: Masz na myśli niebie piromanów, tak?
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:15
@Avcio01: nie, wiecznym cholernym ogniu palącym ci duszę bez chwili wytchnienia
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:16
@KoalaStefan: Masz na myśli stan zakochania się w płci przeciwnej? Wybacz, ale tkwię w tym od ponad 3 lat i po 2 jakoś dało się przyzwyczaić.
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:17
@KoalaStefan: dupę*
Bo mówimy o piekielnie ostrych kebsach, co nie?
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:17
@Avcio01: nie, chodzi o nieustanne cierpienie, ból, smród i tym podobne
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:18
@KoalaStefan: Było tak od razu! Byłem w szkole od szóstego roku życia.
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:26
@Avcio01: chodzi o palenie się w jednym kotle ze smołą i siarką razem z mordercami
Odpisz
22 czerwca 2019, 15:00
@KoalaStefan: aha, czyli te dziwne zabawy z wujkiem?
Odpisz
22 czerwca 2019, 01:38
Nienawidzę psów w minecraftcie ze względu na ich niemalże nieistniejące AI
Odpisz
22 czerwca 2019, 09:09
@PanSowa12: Szacunek za Centoreę na awatarze.
Odpisz
22 czerwca 2019, 10:04
@sans_skeleton: szacunek za zero-two na avku
Odpisz
22 czerwca 2019, 13:54
@sans_skeleton: Ale szczerze nie umiem zliczyć ile psów w minecraftcie mi zginęło przez to że są bezmózgie.
Fajnie by było jakby Microsoft dał im komendy typu IF*topisię*THEN*zaczerpnijpowietrza*
Albo IF*lawablisko*THEN*odsuńsie*
Odpisz
22 czerwca 2019, 02:49
Hej
Odpisz
22 czerwca 2019, 02:26
Lubie jak ktoś ma pieski ale samo posiadanie pieska jest męczące
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:53
Żeby lepiej się grało w Minecrafta powinni dać jakaś fabułę albo nowego końcowego Bosa aby mieć jakiś cel i żeby nie znudziła się po jakimś czasie
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:03
@ALKATRAZ: aaaaaalbo dodajmy kolejne dekoracje, bo kto nie kocha dekorować swojego domka z dirta?
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:19
Taa... coś w tym stylu.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:23
@Avcio01: Chcę dodać, że w trakcie tworzenia tego arcydzieła spłonęło 26 psów w MC.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:26
@Avcio01: @peta lubi to
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:28
@Wolferon: Według mnie nie ma tak, że lubi, albo że nie lubi. Gdybym miał powiedzieć co cenię w MC najbardziej to ogniska.... ekhem.. ogniska, które pozwalają mi palić te sk*rwysyny żywcem.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:32
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:32
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:34
@DzikiDzikers: Bo mam taki kaprys.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:38
@Avcio01: Avcio ty BAMBUSIE
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:39
@Big_Chungus: No spoko spoko. Po prostu lubię patrzeć jak te piksele zmieniają kolor na czerwony, dropią EXP'a i znikają na zawsze z tego świata.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:41
@Avcio01: >:( A N G E R Y
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:42
@Big_Chungus: O nie, uraziłem czyjeś zdanie w internecie, co ja teraz zrobię?!?
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:42
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:43
@Avcio01: Teraz to nie rozumiem o co ci chodziło?
Dałeś kontrowersyjną opinie w internecie to co się dziwisz że ktoś się nie będzie się z nim nie zgadzać?
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:43
@Avcio01: ktoś: avcio, co się stało z moimi psami?
Avcio:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:45
@DzikiDzikers: Nie rozumiem o co chodzi tobie w tym zdaniu. Ja po prostu dziwię się, że niektórzy nie są w stanie zaakceptować zdania innej osoby i od razu zaczynają wyzywać, bo zdanie innej osoby nie jest takie samo jak ich. Przykład: Chungus oraz Ty.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:46
@bignigga: Nawet się uśmiechnąłem pod nosem.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:46
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:47
@DzikiDzikers: Gotcha!
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:51
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:52
@DzikiDzikers: jk, nie rób tego co jest na obrazku niżej.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:53
@Avcio01: gdy Notch zrobił ta grę z 10 lat temu, to się nie spodziewał wielkch swastyk, palenia psów i działającyh kalkulatorów w niej
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:54
@Jurekis_: Po to jesteśmy my, czyli gracze, aby dokonywać czegoś, czego twórcy nie przemyśleli. Dzięki temu możemy odczuć satysfakcję, a zarazem rozczarowanie, jeśli wykonamy coś długoterminowego, a dostaniemy za to dosłownie nic.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:56
@Avcio01: mamy. Szacunek (no w tym przypadku tylko w 1/3) przyszłych pokoleń za to, jacy wielcy byliśmy! Za to, czego dokonaliśmy! Oni będa się wzorowac na Nas i zmieniać świat na lepsze miejsce
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:59
@Jurekis_: Ta, a ja jestem mistrzem baletu. Szacunek będą mieć, ale nie respekt. Wzorować może tylko do Easter Eggów, ale jedyne co o nas będą pamiętać to to, że nasza technologia była do tyłu w porównaniu z ich czasami.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:14
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:16
@kolkav5: ah, shit here we go again.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:18
@Avcio01: Po co publicznie coś pokazujesz, jak nie chcesz na to odpowiedzi?
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:19
@Avcio01: a miło mi że cię mój komentarzowy mem rozbawił
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:19
@kolkav5: nie chce hejtów a nie odpowiedzi
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:21
@Avcio01: NOSZ KU*WA JA PIE**OLE... OGARNIJ SIĘ! Grać w oknie?
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:21
@bignigga: hejt to też odpowiedź, ale nudzi mnie już to, że zamiast dać konstruktywną wypowiedź to dostaję g*wnem w twarz.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:22
@Sushinator: Każdy gra jak lubi, przykro mi, że to ciebie uraziło, ale jakby to powiedzieć, nie obchodzi mnie co czujesz.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:22
@Avcio01: w sensie ku*wo ch*ju spłoń to nie jest NORMALNA odpowiedź
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:23
@bignigga: Nie wiedziałem, że żartobliwy mem z pingwinem jest agresywny albo obraźliwy.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:24
@kolkav5: nie mówię o tobie o hejcie ale ogólnie
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:34
@bignigga: wiesz, normalność to pojęcie względne, zależne od doświadczeń danych rozmówców i mogę stwierdzić śmiało, że raczej nie przeżyliśmy takiego samego życia do tej pory. Dla mnie to stwierdzenie wydaje się naturalne, ponieważ spędziłem ponad 3 lata w LoL'u i starych Call of Duty, gdzie dzieciaki z mikrofonami z biedronki darły się do mikrofonu ile to razy robili to z moją matką.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:38
@Avcio01: Zginiesz w piekle I będziesz traktowany tak jak Ty traktowales psy 😡
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:44
@Avcio01: Przy okazji, masz dwa antywirusy, a WD coś od ciebie chce :3
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:52
@Sushinator: 3 antywirusy a WD chce coś ode mnie niemal od półtora roku, więc już go ignoruję.
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:15
@Avcio01: jak tak można?
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:25
@KoalaStefan: normalnie, jak sam widzisz
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:48
@Avcio01: ale te dzieci nie są normalne i darcie ryja to tylko skutek niedoje**nia mózgowego
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:51
@bignigga: Serio? Cóż, po tylu latach spędzonym tam dla mnie to stało się normą. Ale nadal śmierć wszystkim psom w MC.
Odpisz
22 czerwca 2019, 00:41
@Avcio01: ej nie wszystkim okej?
Odpisz
22 czerwca 2019, 00:46
@bignigga: Wszystkim. Wszystkie muszą zapłacić za to, czego dokonały ich przodko-piksele 5 lat temu.
Odpisz
22 czerwca 2019, 01:20
@Avcio01: ale ja mam takiego fajnego pieska co go nazwałem jak mój dawny prawdziwy piesio co umarł czemu chcesz go zabić?
Odpisz
22 czerwca 2019, 15:01
@bignigga: Druga część zasady 34. "Bez wyjątku"
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2019, 14:24
Ja zawsze zabijam psy. Spalam w lawie lub wysadzam w powietrze. Mam z tego wielką radość.
Odpisz
12 czerwca 2019, 14:50
@starmagedon: +1
Odpisz
12 czerwca 2019, 14:53
@Ptasznik:
Odpisz
13 czerwca 2019, 06:49
@starmagedon: ty kuwa zwyrolu
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:20
@starmagedon: Bardzo dobrze, tak powinno się postępować z tymi zapchlonymi blokadami.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:33
@starmagedon:
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:37
@starmagedon: Zginiesz w piekle I będziesz traktowany tak jak Ty traktowales psy 😡
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:37
@Fixzzy: A więc trafię do nieba piromanów, JUHUUUUU!
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:39
@Avcio01: Miłej zabawy 😑
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:40
@Fixzzy: Dziena, będę mógł zobaczyć jak świat płonie, czyli coś co uwielbiam w rozpalaniu pieca w zimę.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2019, 22:41
@Avcio01: Ogień jest fajny. Lubię jego wygląd.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:43
@Fixzzy: Może być ogień, ale najlepsze jest uczucie tego, że cząstka tego świata została utracona nieodwracalnie.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:44
@Avcio01: Patrząc się na dzisiejszy świat to się z tb zgodzę. I tak wiem, że moje komentarze o innym zdaniu I że Zginiesz w piekle się wykluczają xD
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:50
@Fixzzy: Tak szczerze umiejętność opanowania się, gdy ktoś ma inne zdanie ode mnie nabyłem dopiero niedawno i testuję jej limity.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:51
@Avcio01: też muszę to chyba opanować. Ale fajnie jest Kiedy znajdujesz kogoś kto ma taką samą opinię o czymś Ale odmienną od wszystkich innych
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:53
@Fixzzy:
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:55
@Avcio01: dokładnie tak. I wkurza mnie że młodsi nie mogą mieć zdania o polityce.
Odpisz
22 czerwca 2019, 01:24
@Fixzzy:
Odpisz
22 czerwca 2019, 07:33
@bignigga: Chyba tak xD
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2019, 13:53
O cholercia, miało być wilka
Odpisz
12 czerwca 2019, 13:57
@KoalaStefan: To zależy, ja w minecrafcie trochę się boję gdy widzę rozwścieczonego wilka atakującego owcę, a pies tego nie zrobi dopóki mu tego nie każemy, więc pies nieco bardziej pasuje.
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2019, 13:56
szkoda kości i exp się marnuje.
\__________________________/ - wyk*rwiste pudło na hejty, bo mówię co czuję, a posiadanie innego zdania w necie to grzech.
Odpisz
12 czerwca 2019, 13:58
@Avcio01: ejejej, ale pieski to ty szanuj
Odpisz
12 czerwca 2019, 13:58
@Avcio01: tak, zwłaszcza jeśli chodzi o pieski
Odpisz
12 czerwca 2019, 13:58
@Avcio01: Ale można wykorzystać je do zabijania zwierząt i pozyskiwania mięsa oraz innych rzeczy z nich pochodzących bez marnowania miecza.
Odpisz
12 czerwca 2019, 13:59
I odstraszają szkielety
Odpisz
12 czerwca 2019, 14:00
@pawlik5556: yyy, nie. Siedzę w szkole, więc muszę dawać nieprzycięte obrazki.
Odpisz
12 czerwca 2019, 14:02
Po co, skoro później mamy automatyczne farmy mięsa z krów, świń i owiec. Do tego dochodzi automatyczna farma z Villagerów [żelazo+chleb] i psy nie są potrzebne. Szkielety to nie problem, wystarczy kamienny mieczyk i po nich.
Odpisz
12 czerwca 2019, 15:07
@Avcio01: Ale wiesz, że za pomocą wagoników, psów i spawnera, możesz zrobić afk farmę ekspa?
Odpisz
12 czerwca 2019, 15:33
@allduckslikewater: To samo da się zrobić przy pomocy zwykłego mob grindera tak, aby moby po upadku/przypaleniu w lawie miały pół serduszka. Wystarczy przy takim pomieszczeniu włączyć autoclickera na lewy przycisk myszy.
Odpisz
12 czerwca 2019, 19:25
@Avcio01: autoclicker? Stfu
Odpisz
12 czerwca 2019, 20:43
@MineDan: Masz rację, dlatego używam autoclickera w grach, gdzie np. musisz kliknąć 121214153521 razy, aby wykonać 1 akcję.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:24
@pawlik5556: Wtedy chciałeś na solo, więc dawaj, jeśli nadal chcesz.
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:34
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:37
@DzikiDzikers:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:46
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:52
@Avcio01: przyjmuję wyzwanie i wystawiam tę oto zawodniczkę
Odpisz
21 czerwca 2019, 21:56
@pawlik5556: Huh tylko Erzę Scarlet?
RELEASE ZERO!
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:43
@Avcio01: O NIE. MASZ INNE ZDANIE! CO Z CIEBIE ZA CZŁOWIEK! Jak to by powiedział mój kolega: No masakra
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:45
@Fixzzy: O nie, ktoś ma inne zdanie o tym, że ja mam inne zdanie na temat innego zdania, co ja teraz zrobię?
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:46
@Avcio01: No nie wiem. Tragedia się stała.
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:47
@Fixzzy: Przecież żyjemy w kraju gdzie nie można wyrazić swojej opini
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:48
@Fixzzy: Prawda, Prawda, inne opinie są surowo zakazane przez rząd
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:49
@Avcio01: Jak widać przez społeczność też..
Odpisz
21 czerwca 2019, 22:59
@Fixzzy:
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:02
@DzikiDzikers: Czy mògłbyś wytłumaczyć mi co ma symbolizować ten obrazek, gdzyż widzę kilka możliwości I nie wiem która jest prawidłowa.
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:07
@Fixzzy:
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:07
@Fixzzy: Myślę, że to obrazek z serii "Domyśl się"
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:08
@Avcio01: I mamy potwierdzenie że nie można mieć innej opini w Internecie bo od razu jesteś obrażony.
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:09
@Fixzzy: To miało znaczyć po prostu że jestem debilem lol
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:10
@DzikiDzikers:
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:12
@DzikiDzikers: Myślałem że te obrazki miały mnie obrazić bo 0dla mnie poznać,ale że twierdzisz że mam autyzm I jestem zje****. Sorry
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:13
@Avcio01:
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:14
@DzikiDzikers:
Odpisz
21 czerwca 2019, 23:15
@Avcio01:
Odpisz