Jak się bawią niedźwiedzie polarne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2013, 19:29
Na bombę!
Odpisz
28 lipca 2013, 12:55
czemu masz derpa w avatarze? On jest do kitu!!!
Odpisz
29 lipca 2013, 10:25
@kazakol2000: Dla ciebie. -.-
Odpisz
27 lipca 2013, 19:31
Na miśka!
Odpisz
27 lipca 2013, 23:03
@Griszka: Niedźwiedź to nie miś. ;-]
Odpisz
28 lipca 2013, 10:24
@chupacabra001: Wiem, ale "Na niedźwiedzia!" nieładnie brzmiało :[
Odpisz
28 lipca 2013, 19:36
@Griszka: Lepiej brzmiało.
Odpisz
28 lipca 2013, 19:38
@chupacabra001: ._.
Odpisz
27 lipca 2013, 21:25
Ten na dole: "Stary... Co Ty ku*wa odpie*dalasz?"
Odpisz
27 lipca 2013, 20:59
Bum! :D
Odpisz
27 lipca 2013, 19:34
fajne lecz nie można zapominać że miśki polarne to chyba najokrutniejsze stworzenia na ziemi z paru kilometrów potrafią wyczuć krew i z natury jedzą wszystko co zobaczą kiedyś były materiały o tym jak chciały zjeść pewną część łodzi podwodnej
Odpisz