Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KrulArenki

1 maja 2025, 17:51

Ku...a za długie

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2013, 10:02

A polski rząd boi się powiedzieć cokolwiek w tym stylu...

...chyba że nie chce mówić...

...a wtedy wiemy, co jest grane...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Asasyn_Z_Rivii

31 grudnia 2024, 14:21

@Towarzysz777: ah....

Avatar Towarzysz777

31 grudnia 2024, 14:35

@Asasyn_Z_Rivii: Nawet nic nie mów, czuję XD

Avatar Fussion

8 kwietnia 2016, 16:28

No i ku*wa prawidłowo.

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2016, 11:52

Mały błąd w pierwszym zdaniu: "Premier Austraii".

Avatar Sebzer

15 grudnia 2015, 23:47

Dokładnie tak samo myślałem!

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2013, 13:27

czemu onz nie zgadza się na wygłoszenie takiej mowy w europie?

Avatar zatoka

30 lipca 2013, 16:14

A jak nie bedą chcieli wyjechać, to się urządzi konfederację i wymorduje agresywnych muzułmanów.

Avatar Tardis

30 lipca 2013, 15:13

Dobrze gada, polać jej :D

Avatar Mnich1

30 lipca 2013, 14:22

Jest tylko mały szkopuł w tym co powiedziała. Jakbyśmy chcieli tolerować jakąś kulturę na terenie Australii to może najlepiej ojczystych Aborygenów :3 ?

Avatar edyta_96_13

30 lipca 2013, 12:34

Dobrze mówi.

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2013, 12:09

I chwała jej za to!

Avatar SidNorth

30 lipca 2013, 10:56

Przydałaby się taka tyrada tu w Anglii,bo tutaj z tymi pakolami i innymi emigrantami to jest już przesada...Choć szczerze mówiąc Bryci sami sobie sa winni,a wszystko przez ich kolonie :/...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar kamdab

12 sierpnia 2013, 13:12

@SidNorth: Nie szanuję ciebie. Ale szkoda że o tym pomyśle wszyscy zapomnieli. ;_; A teraz myślę że był wręcz świetny

Avatar SidNorth

3 października 2013, 14:21

@kamdab: Nawet Cie nie znam wiec mi to zwisa.Najwazniejsze ze ja szanuje siebie i do czegos dochodze w zyciu.A zdanie reszty ludzi - to jest jak du*a,kazdy ma swoja/swoje...

Avatar Pikachu

30 lipca 2013, 10:45

Szacun! Rządy europejskie powinny brać z niej przykład.

Avatar keitel

30 lipca 2013, 10:44

Dobrze prawi, polać jej!

Avatar Griszka

30 lipca 2013, 10:35

Piwo dla tej pani.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Płać pan

Fergus

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka