Rosyjska wersja Cyberpunka 2077
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pilne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2020, 16:27
są 2 wersję
Odpisz
17 czerwca 2019, 19:46
Wstawaj samuraju mamy skrzynkę wódki do wychlania
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2019, 11:39
Poda ktoś oryginalny tytuł tego oto dzieła?
Odpisz
17 czerwca 2019, 13:09
@BardzoOryginalnaNazwa: Dobra, już znalazlam - CykaBlyat 2077
Odpisz
17 czerwca 2019, 08:30
Duszę się ze śmiechu
Odpisz
13 czerwca 2019, 13:52
Odpisz
17 czerwca 2019, 08:18
@Boberek00: oof
Odpisz
13 czerwca 2019, 08:26
Gdyby Rosjanie zrobili Cyberpunka
Odpisz
17 czerwca 2019, 08:15
@SongMan: Moglo by byc ciezko bo pierwowzor papierowy tez jest pomyslem polskim
Odpisz
13 czerwca 2019, 09:47
W Rosji przyszłość mają dziś
Odpisz
13 czerwca 2019, 08:27
Ten uczuć kiedy niektóre dodałam na jeja
Odpisz