Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2019, 19:54

Optymalna temperatura do pracy to 18°C, więc ma być 18°C, a nie więcej, bo jakiejś pi****** zimno. Jestem kobietą, wolę chłód i nie rozumiem mojej płci, jak ci zimno, to się ubierz, a nie wabik na wierzchu.

Avatar wolwerine

Edytowano - 5 lipca 2019, 20:11

Też jestem kobietą, nie mam "wabika na wierzchu", a też mi czasem zbyt zimno.
Pracuję fizycznie i jeśli jest mi za zimno, to kurde znaczy, że jest zimno.

Avatar SCP_173

5 lipca 2019, 20:13

@wolwerine: mem tyczy się pracy w biurze a nie fizycznej więc wnioskuję że komentarz również. W biurach często spotyka się "wabiki ma wierzchu"

Avatar Nocta

5 lipca 2019, 21:32

właściwie to naukowcy twierdzą, że optymalna to 22*C

Avatar SongManka510

5 lipca 2019, 23:14

@Nocta: 22°C*

Avatar Kisluu

Edytowano - 5 lipca 2019, 23:19

Według Sheldona Coopera to jest 22,2°C

Avatar Saaaaasuke

5 lipca 2019, 23:28

@wolwerine: przepraszam nie jestem into co to wabik na wierzchu?

Avatar Kisluu

5 lipca 2019, 23:33

@Saaaaasuke: Czym kobieta wabi mężczyznę? No właśnie, więc np jak założy coś na ramiążka czy inną sukienkę gdzie zasłania jej tylko piersi i fałdy na brzuchu

Avatar Saaaaasuke

6 lipca 2019, 00:06

@Kisluu: dziękuję

Avatar Nocta

6 lipca 2019, 01:04

@SongManka510: Słuchaj mądralo, nawet nie wiem skąd wziąć kółko więc pracuję z czym mogę >:I

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2019, 09:49

@Nocta: Jak byłam na szkoleniu, to mówili, że optymalna temperatura to 18°C, nie mniej i nie więcej. Ja się z tym zgadzam, wolę chłód.
Owszem, w kodeksie jest też zapis o wyższej temperaturze, nawet do 30°C w biurze przy zapewnionych napojach, ale lepiej trzymać się 18°C.
Tak jest optymalnie.
Ja piszę tylko o tym, co jest w kodeksie oraz co gadali na szkoleniu, a to nie było szkolenie ot tak sobie.

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2019, 09:53

@wolwerine: Może źle się odżywiasz skoro ciągle zimno, nawet przy pracy fizycznej? (zwłaszcza przy pracy fizycznej)

Nie jestem ekspertem, po prostu może to mieć coś związane z niedoborem jakiegoś składnika, jakichś witamin.
Moja siostra też tak miała, że ciągle jej było zimno, czegoś jej brakowało, ale nie pamiętam czego, a teraz nie mam z nią kontaktu.

Avatar SongManka510

6 lipca 2019, 11:05

@Nocta: to tez poprawiam :)

°

^
|
Skopiuj sobie

Avatar wolwerine

6 lipca 2019, 22:15

Napisałam "czasem", nie "ciągle" ;)

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2019, 22:21

@wolwerine: Oj tam.. ^^
No ale jednak coś może być na rzeczy, ale nie musi.

Avatar megadeth116

5 lipca 2019, 23:37

ja lubię dać klimę na 26 lol

Avatar Uruchamiacz

6 lipca 2019, 07:29

@megadeth116: 26 to już brak klimy

Avatar RoseQuartz

5 lipca 2019, 22:34

Zasada jest prosta. Zimno ci - ubierz się. Bo ci którym ciepło nie zdejmą skóry.

Avatar xXkuba22Xx

5 lipca 2019, 21:15

ku*wa jak się cieszę że mam klimę w domu. Ale teraz pracuję na budowie i to jest dopiero przesrane. Jakiś typ nawet wyzywał ludzi którzy pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach od pedałów xD

Avatar Muffinka17

5 lipca 2019, 19:06

Uwielbiam oryginał tej pasty

Avatar andrui

5 lipca 2019, 19:39

@Muffinka17: mogę poznać ten oryginał? :((

Avatar Conquers

5 lipca 2019, 19:48

@andrui: pasta o cejrowskim

Avatar Muffinka17

5 lipca 2019, 20:52

@andrui: -wchodzi cejrowski do murzyna
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY KU*WA PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
- A TU ŚCIANA Z gównA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE. 

a wojciechowska, ku*wa
-chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko
-je**na patriarchalna Afryka
-ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco i dawać dupy
-a nie może
-dajcie wzruszającą muzykę
-trzymaj się mbubu
-będę do ciebie pisać
-kocham cię ehhh

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

13 czerwca 2019, 16:30

Niestety mój kraj nie jest jeszcze na tyle rozwinięty, by używać czegoś takiego jak klimatyzacja :c

A czej, mieszkam w Polsce

Avatar zyl15

13 czerwca 2019, 14:13

No ja jak na praktykach w laboratorium byłem to też takie było. Wbija mój opiekun: no dobra ludzie ustawimy klimę na 23-22 żebyście się nie ugotowali. Po 10 minutach jedna jedyna dziewczyna w naszej 4 osobowej grupie: Ej chłopaki, bo mi zimno strasznie przeziębie się, ustawmy wyższą temperaturę. My mówimy że nie. Ona że pójdzie do opiekuna i nam ustawi. Poszła. Wraca z opiekunem. Gościu nas się pyta: To jak ustawiamy temperature, głosujemy. 3 do 1 na zostawienie tak jak jest. Obrażona Lady powiedziała że ona tak pracować nie może bo się rozchoruje. Opiekun poszedł i wrócił z trzema fartuchami i kazał jej założyć to będzie jej ciepło

Avatar MonioMonio

13 czerwca 2019, 14:05

Aha. Aneta kaszle od upału. Mądre.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2019, 14:09

@MonioMonio: jestem chory w czasie upału
da się

Avatar
Xelve14

13 czerwca 2019, 14:13

@MonioMonio: jakbyś dokładniej doczytał to byś wiedział że to od upału

Avatar MonioMonio

13 czerwca 2019, 14:15

przecież właśnie piszę że to od upału

Avatar
Xelve14

13 czerwca 2019, 14:18

@MonioMonio: Wcześniej kobieta 1 narzekała na wentylację, potem mówi że od tej klimy Aneta zaczęła kaszleć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Nie idź!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jeszcze jak

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka