Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zyl15

13 czerwca 2019, 14:07

To się chyba nazywa uzależnienie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar d0wek

Edytowano - 3 lipca 2019, 09:34

@login_: Login_, logout.

Avatar Krzyzak_Ball

3 lipca 2019, 15:01

lajf is brutal

Avatar Dexterek

Edytowano - 2 lipca 2019, 22:31

Ogólnie bardziej rozumiem i szanuję vapowanie, "zdrowsze", może i trochę gay, ale przynajmniej nie ma 500 tylko kilka szkodliwych związków. Taki ktoś zabija się wolniej i właściwie mało szkodzi otoczeniu.
Oczywiście wszystko do granic wieku, bo jeśli widzę gimbusa z e-petem to mam takiemu ochotę zaje**ć barszczem sosnowskiego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar WielkaInkwizycja

3 lipca 2019, 05:11

@Jurekis_: W zasadzie to tylko wykroczenie

Avatar Cotosiestanelo

3 lipca 2019, 07:33

@WielkaInkwizycja: Teoretycznie to nic takiemu dziecku nie ukradłeś, bo on tego nie powinien mieć

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2019, 06:22

Mnie denerwują moi rodzice kiedy było 28 stopni a ja jako jedyny siedziałem na dworze, bynajmniej do czasu kiedy oni przyszli i przy mnie zaczęli palić. Myślałem że umrę

Avatar MarekCD

3 lipca 2019, 01:15

Nałóg nie wybiera

Avatar Veilla

3 lipca 2019, 02:56

@MarekCD: Faktycznie to nie nałóg wybiera, tylko ludzie.

Avatar DiKarpio

2 lipca 2019, 21:41

raz taki stary koleś na festynie w mojej wsi chciał odpalić fajkę. Znacie te festyny? Zespół disco-polo, wszędzie sprzedają wate cukrową, piwo, petardy... No i właśnie ten gość miał w jednej ręce petarde, a w drugiej fajkę. No i zgadnijcie, co odpalił.
Karetka na miejsce przyjechała, ale skończyło się tylko na oparzeniach

Avatar non9e__

2 lipca 2019, 21:11

To tak samo jak z smartfonami.

Avatar
niemamnietu

13 czerwca 2019, 14:57

Wychodzi na to, że to tak samo jak z kamerzystami i kamerami. Póki trzymają papierosa i póki się pali są niezniszczalni.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Nigdy na to nie wpadną

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie idź!

Rel

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka