Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Tacy sami, a ściana między nami
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2019, 23:07
a on?
Odpisz
1 lipca 2019, 23:07
@Agateex: nie
Odpisz
20 sierpnia 2019, 00:34
@Agateex: 0 Stopni
Odpisz
8 marca 2023, 11:28
@Agateex: wyj...ło poza skale
Odpisz
1 lipca 2019, 23:49
Świat to ziemia, na ziemi nie na słońca.
Odpisz
2 lipca 2019, 09:49
@Crln_7: chwila, co?
Odpisz
2 lipca 2019, 11:58
@Paciok321: wszyscy jesteśmy projektem Marsjanów
Odpisz
2 lipca 2019, 00:39
A gdzie jest nagrzana metalowa zjeżdżalnia
Odpisz
1 lipca 2019, 16:52
Nie wiedziałem że słońce i kwazar jest na świecie
Odpisz
1 lipca 2019, 17:00
@KAVAAS: prawdopodobnie chodzi o wszechświat
Odpisz
1 lipca 2019, 19:31
@KAVAAS:
Odpisz
1 lipca 2019, 19:47
@pawlik5556: i tak się prosi o rmeme
Odpisz
1 lipca 2019, 23:08
@KAVAAS:
Odpisz
2 lipca 2019, 00:31
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2019, 21:03
Najlepiej jak jedziesz sobie w Wawie nowiuśkim autobusem, ale wiesz że jest włączona tylko dlatego że słyszysz jak działa, ale nic nie czujesz :/ Ostatnio tylko takimi mam okazję jeździć, a okna nie można włączyć bo klima włączona. Już lepiej jest na zewnątrz w cieniu bo przynajmniej czasami coś zawieje
Odpisz
1 lipca 2019, 17:14
Pozdrawiam w dniu wczorajszym MZK Poznań gdzie w jednych z autobusów było tak gorąco, że już na zewnątrz było lepiej, a było jakoś 37 stopni.
Odpisz
1 lipca 2019, 19:17
@Znajomy22: W tramwajach zawsze w lato lepiej jest na zewnątrz
Nawet w deszczu
Odpisz
1 lipca 2019, 20:26
@Patrgos: Sęk w tym, że akurat z tego miejsca to tramwaju nie było bezpośrednio na PKP, więc został mi z braku laku autobus.
Odpisz
1 lipca 2019, 17:14
W zeszłym roku jeździłam jakoś co tydzień dennym autobusem w którym klimatyzacją były otwarte drzwi
nikomu nie polecam
Odpisz
1 lipca 2019, 16:29
U mnie wszystkie autobusy są klimatyzowane, w dodatku do 2019 wszystkie mają być elektryczne bo narazie jest ich ponad 20
Odpisz
14 czerwca 2019, 11:46
autobus albo pociąg w godzinach szczytu na odcinku Rembertów-Wschodnia, kiedy jest zepsuta klimatyzacja i jedzie dwa razy dłużej, bo jeden tor, cały pociąg wypchany do granic możliwości, bo trzech poprzednich nie było.
Odpisz
14 czerwca 2019, 09:57
I jeszcze te Grażyny, co nie umieją otwierać okna. Uch, poleciałbym na kwazar, żeby się ochłodzić
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2019, 08:42
Co wy macie, autobusy bez klimatyzacji czy jak? W autobusach w moim mieście jest o około 10°C chłodniej niż na zewnątrz.
Odpisz
14 czerwca 2019, 08:47
Tak, bardzo dużo miast ma stare autobusy, w których klimatyzacja nie działa.
Ostatnio jak jechałam to nawet dach przeciekał więc wiesz.
Odpisz
14 czerwca 2019, 08:56
@wiki9595: U mnie rok temu powymieniali właśnie wszystkie starsze autobusy na nowocześniejsze, ale i tak w tych starszych było o wiele lepiej niż na zewnątrz w takie upały.
Odpisz
14 czerwca 2019, 08:57
Albo mieszkasz w bogatej gminie którą stać na autobusy, albo trafiają ci się same maszyny z klimatyzacją
Odpisz
1 lipca 2019, 16:54
Zwyczajnie ilość nowych autobusów nie wystarcza i większość z nas musi jechać starożytnymi potężnymi autobusami
Odpisz
1 lipca 2019, 17:46
U mnie rolę główną biorą Jelcze. Które trzęsą w ch*j.
Odpisz
1 lipca 2019, 20:05
Zastanawia mnie czemu dostałeś tyle wdółgłosów
Odpisz
1 lipca 2019, 23:18
@Pikachu_fan_Subaru: Bo nie ma chłodnrgo autobusu
Odpisz