Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

20 stycznia 2021, 14:02

Ja w upał chodząca w długich spodniach i bluzach:

Avatar wikoko

10 lipca 2019, 16:16

Wyj*bane

Avatar ToMaszWMorde

14 czerwca 2019, 17:00

Metalowcy mogą poczuć się jak w piekle

Avatar Xerxess

14 czerwca 2019, 17:25

@ToMaszWMorde: Chodzę w czerniod kilku lat, bez względu na to, jaka jest obecnie pora roku. Nie, nie jest mu gorąco, nawet w czarnych bluzach czy glanach.
Pozdrawiam z rodzinką

Avatar ToMaszWMorde

14 czerwca 2019, 17:28

@Xerxess: DIABEŁ

Avatar Xerxess

15 czerwca 2019, 08:56

@ToMaszWMorde: Nie, wieczny zmarźluch :3

Avatar Majnix

9 lipca 2019, 17:37

@ToMaszWMorde: Czyli czują się jak w domciu

Avatar Biedral

9 lipca 2019, 23:50

@Xerxess: koledzy toczą ze mnie beke bo przyszedłem do szkoły (32 stopnie) w bluzie, długich spodniach i butach na wiosnę :V

Avatar Xerxess

10 lipca 2019, 01:51

@Biedral: Skąd ja to znam... Cały ciepły okres w szkole przechodziłam w polarowej czarnej bluzie. Od tamtej pory mam opalone tylko dłonie i twarz.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 21:50

Ahh... Dalej pamiętam jak siedziałam na plaży w długich czarnych ciuchach :"3 wspomnienia

Avatar Kub3kpl67

9 lipca 2019, 18:13

No mi tydzień temu termometr wysadziło... Możliwe dlatego że kupiłem go w chińczyku

Avatar Aoi_Edelstain

9 lipca 2019, 17:40

Ja jak było 29°C wyszłam w czarnej bluzie i wiecie co? Nie było, aż tak źle. Mimo iż było słońce

Avatar Landark

14 czerwca 2019, 17:53

To ja

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2019, 17:20

Ja tam w ogóle nie wychodzę na zewnątrz i jest fajno

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 czerwca 2019, 17:18

Raz czarną koszulkę założyłam w upał i nigdy ku*wa wiecej

Avatar ChoryGrzyb

14 czerwca 2019, 17:13

Ja noszę długi rękaw bo tak jest wygodniej a nie grzeje bardziej

Avatar
Kolorblind

14 czerwca 2019, 17:05

Raczej masochistą

Avatar SongMan

14 czerwca 2019, 17:03

oto ja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka