Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2021, 14:02
Ja w upał chodząca w długich spodniach i bluzach:
Odpisz
10 lipca 2019, 16:16
Wyj*bane
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:00
Metalowcy mogą poczuć się jak w piekle
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:25
@ToMaszWMorde: Chodzę w czerniod kilku lat, bez względu na to, jaka jest obecnie pora roku. Nie, nie jest mu gorąco, nawet w czarnych bluzach czy glanach.
Pozdrawiam z rodzinką
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:28
@Xerxess: DIABEŁ
Odpisz
15 czerwca 2019, 08:56
@ToMaszWMorde: Nie, wieczny zmarźluch :3
Odpisz
9 lipca 2019, 17:37
@ToMaszWMorde: Czyli czują się jak w domciu
Odpisz
9 lipca 2019, 23:50
@Xerxess: koledzy toczą ze mnie beke bo przyszedłem do szkoły (32 stopnie) w bluzie, długich spodniach i butach na wiosnę :V
Odpisz
10 lipca 2019, 01:51
@Biedral: Skąd ja to znam... Cały ciepły okres w szkole przechodziłam w polarowej czarnej bluzie. Od tamtej pory mam opalone tylko dłonie i twarz.
Odpisz
9 lipca 2019, 21:50
Ahh... Dalej pamiętam jak siedziałam na plaży w długich czarnych ciuchach :"3 wspomnienia
Odpisz
9 lipca 2019, 18:13
No mi tydzień temu termometr wysadziło... Możliwe dlatego że kupiłem go w chińczyku
Odpisz
9 lipca 2019, 17:40
Ja jak było 29°C wyszłam w czarnej bluzie i wiecie co? Nie było, aż tak źle. Mimo iż było słońce
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:53
To ja
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:20
Ja tam w ogóle nie wychodzę na zewnątrz i jest fajno
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2019, 17:18
Raz czarną koszulkę założyłam w upał i nigdy ku*wa wiecej
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:13
Ja noszę długi rękaw bo tak jest wygodniej a nie grzeje bardziej
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:05
Raczej masochistą
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:03
oto ja
Odpisz