Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Jedyna słuszna filozofia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2019, 16:55
Z sprawdzianu OSMOKLASISTY otrzymałem:
Angielski: 85%
Matematyka:75%
Polski: 50%
Jak oceniacie?
Odpisz
3 lipca 2019, 17:04
@PoProstuWojtek: Polski ci poszedł słabo
Odpisz
3 lipca 2019, 17:09
@StrusPedziwiatr: ale z Angielskiego i matematyki poszło mu dobrze
Odpisz
4 lipca 2019, 12:43
@Janusz_Prawdziwy: Racja
Odpisz
3 lipca 2019, 21:05
Ja mam z polskiego 78%
Z matmy 80%
A z anglika 96%
Odpisz
3 lipca 2019, 19:26
Ja miałem spoko wyniki
Odpisz
3 lipca 2019, 14:39
Dlaczego społeczność Jeja tak bardzo pochwala ludzi z niższymi wynikami i tępi tych z dość wysokimi
Odpisz
3 lipca 2019, 14:43
Bo ogół dzisiaj to ludzie typu "hahaha, ja mam 2 i nic nie robię i jestem fajny, a Ci co mają wyższe to są lamusy kujony debile" no i wiadomo jak to wychodzi.
Odpisz
3 lipca 2019, 16:41
Zj*** maja szustki ;D
Odpisz
3 lipca 2019, 17:42
mnie wyzywali w klasie tylko dlatego że miałem 100 procent z matmy
Odpisz
3 lipca 2019, 16:49
Mi poszło dobrze...
Odpisz
3 lipca 2019, 14:39
Ale to jutro bo jutro jest 4 lipca
Odpisz
3 lipca 2019, 16:09
niby taki młody kamil
Odpisz
3 lipca 2019, 16:46
@baarts: ale 96 xD
Odpisz
3 lipca 2019, 15:50
mi egzaminy poszły dobrze ale oceny miałem strasznie słabe więc nie dostałem się tam gdzie chciałem
Odpisz
3 lipca 2019, 15:42
ja tam miałem przeciętne wyniki
Odpisz
3 lipca 2019, 15:13
A wyniki z maturki jutro
Odpisz
3 lipca 2019, 14:02
Prawie wszystko powyżej 50% miałem
Odpisz
3 lipca 2019, 14:07
@Jasnowidz: Ja miałam połowę przedmiotów
Odpisz
3 lipca 2019, 14:33
@Jasnowidz: Ja z gimnazjalnego 13% z matmy a teraz w liceum mam z matmy same 5 i 4, czasem jakaś 3 wskoczy
Odpisz
3 lipca 2019, 14:34
@Jasnowidz: Tyle jest warty ten wasz test :)
Odpisz
3 lipca 2019, 14:35
@Silverhand77: Ja miałem gimnazjalny jeszcze
Odpisz
3 lipca 2019, 14:43
@Jasnowidz: No i ja również
Odpisz
3 lipca 2019, 14:49
@Jasnowidz: nie mogłeś po prostu przewidzieć odpowiedzi?
Odpisz
3 lipca 2019, 15:05
@Napalony_Orangutan_Alfa: Niestety to tak nie działa
Odpisz
3 lipca 2019, 15:09
@Jasnowidz: No i ile wyszło na teście to nie świadczy o inteligencji (w moje klasie był taki gostek, co miał na koniec średnią powyżej 4, a z angielskiego podstawowego miał 7%, a jakaś dziewczyna, która też się uczy lepiej ode mnie to nie licząc przyrodniczych miała mniej procent niż ja). To był tylko wynik i z resztą wile osób miało wyrzuty sumienia, że ósme klasy miały łatwiejsze egzaminy.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2019, 15:51
@BardzoOryginalnaNazwa: egzamin sprawdza co uczeń zapamiętał przez 3 lata (jeśli chodzi o gimnazjalny) przez co nie można na niego wykuć materiału a na testy z jednego działu można się nauczyć i zapomnieć dlatego według mnie to egzamin bardziej trafnie pokazuje umiejętności niż oceny
Odpisz
3 lipca 2019, 16:14
@esterin: Dokładnie, miałem coś podobnego napisać, oceny w szkole nijak się mają do wiedzy, pierwszy przykład? Zadania domowe, możesz umieć, ale zapomnieć i jeb ocena, która ma reprezentować Twoje umiejętności może spaść, dalej przykład? Nie uczysz się cały rok, ale przed lekcją w kiblu powtarzasz z książki to, z czego jest sprawdzian i wpada nawet 4-5. Dalej... Masz 3 na koniec roku, umiesz angielski na 3, ale zrobisz w domu jeb**ą prezentację dla nauczyciela i już 4, co nie dowodzi wcale, że umiesz na 4. Test sprawdza, co umiesz, co z tego, że się nauczysz i zapomnisz, po to się uczymy, by to wykorzystać z rozmowie np. Z turystą lub podczas wyjazdu do Anglii, a tak 5 na koniec roku, 10% ze sprawdzianu i nie umie powiedzieć nic, czy napisać listu po ang. Test równie dobrze mógłby być ustny z gościem z Wielkiej Brytanii i byś się nie odezwał to nieee ma zdanego, co z tego, że 5 na koniec roku..
Odpisz
15 czerwca 2019, 22:03
94 - polski
87 - matma
93 - angielski
Odpisz
3 lipca 2019, 15:05
@Poemon: Gites, gratuluję
Odpisz
3 lipca 2019, 14:19
Zrób ktoś pogadamy
Odpisz
3 lipca 2019, 14:26
@AdamiskoPL: to nie poczekalnia
Odpisz
14 czerwca 2019, 19:47
Eheheeheh
Odpisz
14 czerwca 2019, 23:49
@wonstont: Po za anglikiem i polskim to mam dokładnie takie same xD
Odpisz
3 lipca 2019, 14:42
@wonstont: te dwa centyle 99% muszą boleć
Odpisz
14 czerwca 2019, 19:19
smuteczek
Odpisz
14 czerwca 2019, 19:37
@MrCC4: dziwnie znajomy masz ten avatar...
Odpisz
14 czerwca 2019, 19:47
twój zły klon z deepfried wymiaru
Odpisz
14 czerwca 2019, 19:49
@wonstont: jak dla mnie spoko, jeszcze tylko muszę znaleść typa co jest słowianinem, lubi majonez i ma rosyjski akcent oraz ma zajebistego kota
Odpisz
14 czerwca 2019, 20:12
gdzie kot
Odpisz
14 czerwca 2019, 21:08
Nie mam akcentu i kota
also witaj klonie, przybyłem z piekła bo tutaj na ziemi jest teraz wsm gorzej
Odpisz
14 czerwca 2019, 21:25
@MrCC4: wsm u nas w Polsce dosłownie jak w piekle bo codzień więcej niż 30°
Odpisz
14 czerwca 2019, 21:34
No dokładnie, a jeszcze ten rozpie**ol polityczny! Jak w siódmym kręgu!
Odpisz
14 czerwca 2019, 19:59
a ja jestem zadowoloy
Odpisz