- Guten tag, czy jest pan może Żydem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Rel
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2013, 11:04
może i jestem rasistą ale jednak większość żydów to byli polacy :(
Odpisz
27 lipca 2013, 11:43
@Krupex: Większość Żydów, to byli POLSCY ŻYDZI.
Bezpośrednio spokrewnieni z Polakami.
Odpisz
27 lipca 2013, 17:31
@Arachnophilia97: powiedziałem dokładnie to samo tylko troszkę inaczej -_-
Odpisz
31 lipca 2013, 10:34
@Krupex: Żydzi to NIE POLACY!! Żydzi to odrębna narodowość . Polacy to odrębna narodowość. Termin "Polscy żydzi" odnosi się do miejsca ich zamieszkania, a nie do tego,że są polakami lub chociaż z nami spokrewnieni...
Odpisz
31 lipca 2013, 12:00
@Keke25: Konkretnie do pojęcia ,,mniejszość narodowa''. Na początku lat trzydziestych stanowili niemal 10 procent ludności.
Odpisz
31 lipca 2013, 19:46
@Krupex: Co w tym rasistowskiego? Że polacy to niby jacyś podludzie i to wstyd być z nimi spokrewnionym?
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2013, 19:53
@zazek: JAPIER*OLE LUDZIE SLUCHAJCIE BARDZO UWAŻNIE Jan kowalski w lata 40 był ŻYDEM i polakiem też. ŻYDZI Z izraela* ok. 1500 roku przybyli do polski OŻENILI sie polkami/polakami i podostawali polskie nazwiska imiona zazek a ty to w ogóle mozg masz ? Ja NIE PISZE ZE JESTEM RASISTĄ WOBEC ŻYDÓW/POLAKÓW jak ty twierdzisz archanophilla97 masz racje keke25ciebie nie rozumiem ...DOBRA nie ważne może ja coś żle mówie ale jak zrobiłem jakiś głupi bląd to odrazu łapki w dół bo ktoś nie rozumie? ogarnijcie sie troche trzebabyło nie spać na lekcji historii -_-
Pozdrawiam
Krupex (Krystian)
Odpisz
6 lipca 2014, 12:27
@Keke25: Żydzi to wyznanie nie narodowości.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2013, 09:39
5/5 ulu >.<
Odpisz
27 lipca 2013, 05:21
Dobre :D 5/5
Odpisz