Jakie to miłe uczucie, kiedy mam jakieś takie dziwactwo (jak to żeby nie przechodzić po liniach albo pęknięciach), a tu się okazuje że nie tylko ja ale prawie całe jeja
Ja pamiętam jak dałem przygotowany strój galowy na krześle bujanym i w nocy mój brat zakradł się obódził mnie schował się i mój poruszał a ja się popłakałem ( miałem 5 lat)
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2019, 21:41
ku*wa, pamiętam jak szafa była otwarta, po obejrzeniu samobójstwa skalmara wyobraźnia robiła swoje
Odpisz
4 lipca 2019, 17:10
@Nelisska: Szczerze to co może ci zrobić samobójcza kałamarnica?
Odpisz
5 lipca 2019, 18:50
@PanSowa12: nie wiem w sumie
Odpisz
5 lipca 2019, 19:17
@Nelisska: To jest samobójca a nie morderca. Najgorsze co może ci zrobić to zabić się przed Tobą i ci psychikę nadtargnąć.
Odpisz
5 lipca 2019, 00:39
To nie człowiek tylko Sasquatch albo Chupacabra (w moim przypadku).
Odpisz
14 czerwca 2019, 21:40
Najgorzej jak w końcu wstanie
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2019, 21:41
@Frutti56: i idzie w twoim kierunku.
Odpisz
14 czerwca 2019, 22:10
@NightShadePL: I okazuje się, że to nie demon tylko twój ziomek, który przyszedł powiedzieć: "Dobrej nocy ziomuś":
Odpisz
14 czerwca 2019, 22:42
@rumcajschr: Tylko pozostaje pytanie, co robi twój ziomek w twoim pokoju w środku nocy, gdy ty smacznie śpisz?
Odpisz
14 czerwca 2019, 23:04
@rumcajschr: Ale gdy podchodzi bliżej, zauważasz, że coś jest nim nie tak.
Odpisz
14 czerwca 2019, 23:25
Czuwa by żadne demony Ciebie w nocy nie zaatakowały, powinieneś podziękować mu a nie zadawać pytania
Odpisz
4 lipca 2019, 16:25
@rumcajschr: Okazuje się, że to twój ziomek- demon.
Odpisz
4 lipca 2019, 16:56
@d0wek: niech ktoś zrobi mema z tej historyjki
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2019, 17:01
@d0wek: Twój ziomek- demon mówi innym demonom, żeby tobie nic nie robiły, bo jesteś spoko.
Odpisz
4 lipca 2019, 17:02
@d0wek: Ja tak mam ze Slendermanem, moim ziomkiem.
Odpisz
4 lipca 2019, 17:26
@d0wek: dobry ziomuś
Odpisz
4 lipca 2019, 17:29
@d0wek: I się r*chacie
To be continued.
Odpisz
4 lipca 2019, 20:54
@BilmoBlampkins: Nie bo to gejowe.
Odpisz
4 lipca 2019, 22:31
@d0wek: No i...?
Odpisz
4 lipca 2019, 22:33
@BilmoBlampkins: Nie bez powodu zakończyłem miesiąc gejów rodząc się pierwszego lipca.
Odpisz
4 lipca 2019, 23:00
@d0wek: Nie robisz sensu
Odpisz
4 lipca 2019, 23:42
@Frutti56: Moja reakcja:
Odpisz
4 lipca 2019, 17:45
Jakie to miłe uczucie, kiedy mam jakieś takie dziwactwo (jak to żeby nie przechodzić po liniach albo pęknięciach), a tu się okazuje że nie tylko ja ale prawie całe jeja
Odpisz
4 lipca 2019, 17:02
Matko czemu przeczytałem ,,Ukraina na krześle'' chyba muszę się przebadać
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2019, 17:08
@ALKATRAZ: Ja przeczytałem "ubrania na krześle prześladowcy"
Odpisz
4 lipca 2019, 17:41
@ALKATRAZ: Ukraina to nie na krześle, ino na dywaniku u Putina
Odpisz
4 lipca 2019, 16:20
Ja pamiętam jak dałem przygotowany strój galowy na krześle bujanym i w nocy mój brat zakradł się obódził mnie schował się i mój poruszał a ja się popłakałem ( miałem 5 lat)
Odpisz
14 czerwca 2019, 21:38
a w dzień na łóżku
Odpisz
14 czerwca 2019, 21:39
@stefus: Bardzo Prawdziwe
Odpisz