Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Młodzi gniewni
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2011, 09:14
Buko za to że straszyłas w dzieciństwie- dożywocie:P
Odpisz
25 września 2014, 13:03
@daga166: Zgadzam się kiedy byłam mała to zawsze sprawdzałam czy buki nie ma po łużkiem (sorka za błędy ortograficzne jeśli są :/)
Odpisz
25 września 2014, 13:04
@daga166: Zgadzam się kiedy byłam mała to zawsze sprawdzałam czy buki nie ma po łużkiem (sorka za błędy ortograficzne jeśli są :/)
Odpisz
16 września 2011, 14:18
co to jest ta buka
Odpisz
18 września 2011, 21:15
@simon1608: MEGA FACE PALM!
Odpisz
25 września 2014, 12:58
@simon1608: Buka to taki potwór z muminków (każdy się jej bał)...
Odpisz
21 kwietnia 2013, 15:33
buka idzie a tu FBI i mówią : no buka doigrałaś się FBI
Odpisz
7 listopada 2012, 21:28
Fajne. Wreszcie muminki sie nie muszą bać jej
Odpisz
1 kwietnia 2011, 18:31
to raczej powinno się nazywac bukaareszt :D ale spoko obrazek 4/5
Odpisz
26 września 2011, 21:12
@Piotrunio: Nie nazwali by tego inaczej bo też jest takie miast o nazwie Bukareszt.
Odpisz
16 września 2011, 14:18
ja też nie oglądałem muminków
Odpisz
30 marca 2011, 19:32
Ale może wyjść tyłem...
Odpisz
30 marca 2011, 13:15
@tomekko01: ja tez ci wspulczuje za zmarnowane dziecinsto ; (
Odpisz
29 marca 2011, 19:34
Na miejscu tatusia muminka bym jej wpier*olil kulka kulek w leb! Mial okazje i nie skorzystal.
Odpisz
29 marca 2011, 08:04
@tomekko01: Współczujemy ci, że miałeś takie zmarnowane dzieciństwo :(
Odpisz
28 marca 2011, 21:09
OMG Co to bo ja "MUMINKÓW" nie oglądałem NIGDY więc nie wiem
Odpisz
28 marca 2011, 15:24
asajwentres3: Bo Buka nie ma nóg. W ogóle to oglądałeś kiedyś Muminki?
Odpisz
28 marca 2011, 11:04
zdjęcia dla 5latków ten gościu nawet nóg niema 0/5
Odpisz
25 września 2014, 13:00
@asajwentres3: Ehhh... te dzieciaki, które nie wychodzą na dwór...
Odpisz
27 marca 2011, 16:27
rozumiem, ale mnie to nie śmieszy
Odpisz
27 marca 2011, 11:49
Do du*y ta klatka, bo wszędzie poprzerywana
Odpisz