Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2019, 23:31
Odpisz
28 czerwca 2019, 02:21
Szczerze uwielbiam adminów, którzy dają jojo na główną.
Btw Narancia best boy
Odpisz
1 lipca 2019, 01:32
@Atsuune: gotta agree with the guy below
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:51
Narancia mój ulubiony <3
Jojo jest takim zajebistym fandomem, polecam dla każdego
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:17
mudamudamudamudamudamuda
Odpisz
27 czerwca 2019, 09:53
yare yare daze
Odpisz
28 czerwca 2019, 02:24
huh? Are you approaching me?
Odpisz
29 czerwca 2019, 23:38
@Atsuune: sticky fingers!
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:55
Z matmy 57%, polski 80%, a angielski 92%.
Źle chyba nie jest.
Odpisz
27 czerwca 2019, 19:51
czemu nie 100% z angielskiego
Odpisz
27 czerwca 2019, 20:08
@Adamaszczek: Tak wyszło, pewnie w liście jakieś literówki miałam
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:40
JoJo na głównej? Hmm
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:41
@Spitfire_502: HMMHHMHMHMMH
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:57
@Spitfire_502: już nie raz
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:59
@Spitfire_502: Jeja zmienia się na lepsze
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:02
@GhaStAYN: na gorsze
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:20
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:39
@Adamaszczek: jak to jest byc bez mózgu i obrażać bez powodu?
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:14
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:14
@KAVAAS:
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:20
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:58
" jak to jest byc bez mózgu i obrażać bez powodu?" - ty
"na gorsze" - też ty
Odpisz
27 czerwca 2019, 14:07
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:07
To jest facet czy kobieta?
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:13
@Tajdeus: facet
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:29
@KAVAAS:
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:33
@Tajdeus: spoko to nie trap
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:53
@Tajdeus: ma 17 lat
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:06
Ach jojo
Odpisz
27 czerwca 2019, 11:07
@TellingKolega: Kradnę profilowe do folderu z psami
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:29
@minejon: k
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:56
Narancia best boi
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:21
Moja ostatnia komórka na teście:
Odpisz
15 czerwca 2019, 16:49
Moi rodzice po otrzymaniu wyniku egzaminu
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:43
@Demondo498: Dużo masz tych rodziców, szczególnie kiedy wszyscy są jednej płci
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:35
@Spitfire_502: tata abbacchio mama bruno brat mista młodszy brat narancia czego nie rozumiesz
Odpisz
27 czerwca 2019, 02:18
@KiaMao: przestańcie wyzywać moich starych
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:19
@KiaMao: młodsza siostra narancia*
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:43
Nie wytrzymam jak się nie pochawlę.
Jestem w 0,7% uczniów którzy uzyskali 100% z historii i wosu w całej Polsce.
Możecie hejcić, ja się czuję spełniony
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:41
@M_ateo_1: O ty kurde, lepiej ode mnie.
Ale nie ma co, wynik świetny. Gratulacje ;D
Odpisz
27 czerwca 2019, 01:04
@GripexHot: :3
Odpisz
27 czerwca 2019, 09:58
@M_ateo_1: Gratuluję ja historię i WOS napisałem na 95%. Patrząc, że cały rok miałem wyje**ne to całkiem dobry wynik :P
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:02
ja byłem pewny że nie będzie 100% procent bo jak było to zadanie gdzie w tekście było o bazarkach i Wielkopolsce to było pytanie czy to działo się w zaborze Rosyjskim i byłem pewny że zaznaczyłem prawdę
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:28
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:24
@Aleksanders_: no anime except JoJo's Bizzare Adventures
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:03
@PapcioStrefa: no, no anime is no anime
Odpisz
27 czerwca 2019, 08:22
Odpisz
27 czerwca 2019, 08:39
@Edward_Kenway: dzieki
Odpisz
27 czerwca 2019, 09:16
@Edward_Kenway: anime is anime
Odpisz
27 czerwca 2019, 10:59
Remember, no anime, except for Avatar: The Legend of Aang
Odpisz
27 czerwca 2019, 11:05
@Aleksanders_:
Odpisz
27 czerwca 2019, 11:29
@DzikiDzikers:
Odpisz
27 czerwca 2019, 11:46
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:10
@DzikiDzikers: przez tą wojne nie stoje ani po tej ani po tej
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:31
@DeadShoot: mam podobnie, z jednej strony memy z JoJo są spoko, z drugiej maniacy anime kradną stronę zwykłym ludziom
Odpisz
27 czerwca 2019, 14:10
@PapcioStrefa: Nie przesadzaj. Memów z anime na Jeja nie jest dużo
Odpisz
27 czerwca 2019, 14:27
@PapcioStrefa: Poza tym nie jestem maniakiem anime
Odpisz
15 czerwca 2019, 16:55
Kiedy JoJo staje się coraz bardziej gejowe.
Odpisz
15 czerwca 2019, 18:33
@Wormy: but then part 7 bois be like
Odpisz
27 czerwca 2019, 03:08
@Wormy:
Odpisz
27 czerwca 2019, 09:56
@Isyander: but dio be like:
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:21
Około 13% z matmy na gimnazjalny = same 4 i 5 (czasem 3) z matmy w liceum
Deal with that
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:18
@Silverhand77: Chyba w Niemczech
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:32
@sliwak2001: Ja z matmy na gimnazjalnym miałem podobny wynik i w liceum zacząłem zbierać takie same oceny (4/5/6). Maturę napisałem na 706% czy coś koło tego. Dlatego wierzę, że to co mówi Silverhand jest bardzo wiarygodne.
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:41
@Keraton: 706%? To dosyć doje**ny wynik xd
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2019, 00:42
@Keraton: 706%?
Is it possible to learn this power?
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:44
@Polski_Ziemniok: Through sheer determination, people can achieve wonders, or like in my case, sheer lack of attention towards what you're writing results in typos.
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:07
To ja szukając sensu życia
Odpisz