Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nwmniemampomyslu

26 czerwca 2019, 13:59

F dla starego ben10

Avatar miska7_7

31 października 2022, 14:52

@nwmniemampomyslu: reboot nie jest zły

Avatar Szczur00

29 czerwca 2019, 04:02

Pamiętam ich oprócz trzeciego, ale on robił to samo co inferno i ostateczny miał takie niebieskie lujostwa na sobie

Avatar
Senedrom

26 czerwca 2019, 14:47

POTĘŻNY SZYBCIOR

Avatar Moje_Rysunki12

27 czerwca 2019, 20:34

OOOHH

Avatar Frutti56

15 czerwca 2019, 20:23

Kiedyś pamiętałem nazwy tych wszystkich kosmitów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar rozwalgo

26 czerwca 2019, 22:35

@Patryczak22: Gniew był z drugiej

Avatar Moje_Rysunki12

27 czerwca 2019, 20:34

@KAVAAS: Polarny.

Avatar Moje_Rysunki12

27 czerwca 2019, 20:33

Ku*wa wspomnienia. To jest piękne

Avatar MaFiXe

26 czerwca 2019, 16:48

Mój ulubiony to szybcior i ten mały

Avatar rozwalgo

15 czerwca 2019, 20:21

Od lewej: Diamentogłowy, Szybcior, Szlamfajer i Inferno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Meme_guy

26 czerwca 2019, 15:45

@Brzychu2710: To też. W Omniverse miał ewolucję

Avatar qAzert

Edytowano - 26 czerwca 2019, 15:58

w omniverse ostateczną forme miał chyba Albedo

Avatar Revant42

15 czerwca 2019, 22:32

Wgóręgłos za jedną z najzajebistszych animacji.

Avatar Gray1997

15 czerwca 2019, 20:48

OG Ben 10.
Szacunek ode mnie.

Avatar
Brodacz

15 czerwca 2019, 20:30

Do Elektro bardziej pasuje ten podobny do potwora Frankensteina, a do Sępa Ziąb albo Mucha

Avatar Nyanfetamina

15 czerwca 2019, 20:28

Miałem pisać że było ale zrozumiałem że to Deja vu

Avatar
Kolorblind

15 czerwca 2019, 20:16

Nostalgia 100

Avatar MonioMonio

15 czerwca 2019, 20:17

teraz to nie ma tych bentenów co kiedyś. Zrobili z nim to samo co z wszystkim co było na cartoonnetwork. Popsuli

Avatar
Kolorblind

15 czerwca 2019, 20:18

@MonioMonio: Nie tych oryginalnych kosmitow

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fergus

Rel

Szybki jak błyskawica

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka