Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przerwa na herbatkę
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2020, 01:22
U nas mówią(napiszę tutaj jak wymawiają) "iś pinda".
Odpisz
15 czerwca 2019, 22:25
My mówiliśmy na niemieckim "Ist da"
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:06
@Towarzysz777: co? U mnie można było na 3 sposoby Ich bin da, Hier i abwejzend
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:57
Wiesz, nasza Pani jest Polką, która wyszła za Francuza i uczy Niemca...
Odpisz
1 lipca 2019, 07:50
@Towarzysz777: ambitny crossover
Odpisz
1 lipca 2019, 13:02
kauntryhjumens już sie odzywają i małe 10 letnie dziefczyngi które ufaszajom siem za komi i naszi
Odpisz
1 lipca 2019, 13:38
@clumsy:
Odpisz
1 lipca 2019, 13:57
@Towarzysz777: doklatnie
Odpisz
1 lipca 2019, 01:04
Co to do cholery za bajka 0-0
Odpisz
1 lipca 2019, 01:10
Czerwony kapturek prawdziwa historia
Odpisz
1 lipca 2019, 01:13
@Kto_Inny: dziękuję serdecznie
Odpisz
1 lipca 2019, 01:52
Pamiętam jak to oglądałem z folderu pełnego bajek na komputerze
Odpisz
1 lipca 2019, 09:32
@Kto_Inny: ja pamiętam jak z tatą oglądałam jak mała byłam
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:30
Nie rozumiem, jestem głupi i nie zapisałem się na Niemiecki. Ktoś przetłumaczy?
Odpisz
30 czerwca 2019, 23:14
@JaJestemZWami: Ich bin da znaczy jestem
Odpisz
15 czerwca 2019, 22:02
Oto wersja 4k Ultra HD
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:37
@Ambassador: 4K Ultra HD byłoby wtedy gdyby te dzieciaki miały normalne twarze
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:01
U mnie było ,,Hier"
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:22
@Galaktyczna: Przeczytałam "Hitler".
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:33
@Galaktyczna: nam pani pozwoliła mówić i ich bin da i hier
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:13
Anwesend
Odpisz
15 czerwca 2019, 23:33
nie będzie niemiec pluł nam w twarz
Odpisz
15 czerwca 2019, 22:07
O żesz go w sznicel lepsze
Odpisz
15 czerwca 2019, 21:59
zaraz będzie nowy rekord zabicia szablonu
ile to? 1,5 godziny?
Odpisz
15 czerwca 2019, 22:01
@stefus: no powinno się patrzeć na szablony bardziej ekonomicznie
Odpisz