Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie zadzieraj z bobrami
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2019, 13:57
W gimnazjum na lekcjach wychowawczych prawie zawsze płakałem
Odpisz
6 lipca 2019, 19:14
@kola3492: Aha. Płakałeś w gimnazjum? Myślałem, że 4 klasa podstawówki to maksymalne max.
Odpisz
6 lipca 2019, 19:18
Ale wiesz, że każdy płacze nie ważne ile ma lat? -_-
Odpisz
6 lipca 2019, 19:29
@kola3492: a czemu plakales?
Odpisz
6 lipca 2019, 19:37
@Gryficowa: chomikuj gosciu
Odpisz
6 lipca 2019, 19:39
@PimpekLord: ????????????????
Odpisz
7 lipca 2019, 11:05
@kola3492: To nie gimnazjum tylko gulag.
Odpisz
9 lipca 2019, 16:07
Beke mam z 30+ osób, które też płakały w gimbazjum i dają czerwone, bo myślą, że to normalne. XD
Odpisz
9 lipca 2019, 16:10
a czemu to nie normalne?
Odpisz
9 lipca 2019, 17:30
Nie wyobrażam sobie osoby w gimnazjum, która płacze w szkole. To po prostu śmieszne.
Odpisz
9 lipca 2019, 17:35
smieszne jest jak nie placze bo placz jest naturalny np jak sie wzroszysz albo jak ci smutno. Dziwny ten ktory nie placze. Najwieksi twardziele tez placza.
Odpisz
9 lipca 2019, 17:39
Ja płakałam
Człeku
Odpisz
9 lipca 2019, 19:01
Widziałeś kogoś kto był wyśmiewany, bo nie płakał?
Widziałeś kogoś kto był wyśmiewany, bo płakał?
No właśnie.
Odpisz
9 lipca 2019, 19:35
boisz się uczuć? A może ich ukazywania?
Odpisz
9 lipca 2019, 20:48
Kłopot w tym, że płacz to reakcja osoby wyśmiewanej...
Odpisz
7 lipca 2019, 10:45
Moja wychowawczyni sama mówi, że "jako wychowawca jest spokojna, miła etc., ale jako matematyczka to z niej ostra suka jest".
Odpisz
16 czerwca 2019, 13:58
Moja dawna wychowawczyni potrafiła nas przez pół lekcji opieprzać, bo jakiś koleś się zagapił i nie powiedział nauczycielowi dzień dobry.
Odpisz
6 lipca 2019, 21:31
@KrewetkaModliszkowa: U mnie ktokolwiek się chodźby uśmięchną i pani już robiła aferę jakbyśmy co najmniej się przewiercili podłogę na wylot
... PS Ta moja szkoła jest naprawdę bardzo dziwna.
Odpisz
6 lipca 2019, 19:58
u mnie na odwrót było (właśnie skończyłam podstawówkę, nie wiem jak będzie w szkole średniej).
Odpisz
6 lipca 2019, 20:40
@kasiakiku: Same
Odpisz
6 lipca 2019, 19:24
Nasze godziny wychowawcze kończyły się na zdobyciu Berlina
Odpisz
16 czerwca 2019, 12:55
A to już zależy od tematu rozmów na takiej godzinie
Odpisz
16 czerwca 2019, 12:53
Chyba że jesteście klasą imbiarzy i patusow
Odpisz