Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kola3492

16 czerwca 2019, 13:57

W gimnazjum na lekcjach wychowawczych prawie zawsze płakałem

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2019, 19:14

@kola3492: Aha. Płakałeś w gimnazjum? Myślałem, że 4 klasa podstawówki to maksymalne max.

Avatar Gryficowa

6 lipca 2019, 19:18

Ale wiesz, że każdy płacze nie ważne ile ma lat? -_-

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2019, 19:29

@kola3492: a czemu plakales?

Avatar PimpekLord

6 lipca 2019, 19:37

@Gryficowa: chomikuj gosciu

Avatar Gryficowa

6 lipca 2019, 19:39

@PimpekLord: ????????????????

Avatar baarts

7 lipca 2019, 11:05

@kola3492: To nie gimnazjum tylko gulag.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 16:07

Beke mam z 30+ osób, które też płakały w gimbazjum i dają czerwone, bo myślą, że to normalne. XD

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 16:10

a czemu to nie normalne?

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 17:30

Nie wyobrażam sobie osoby w gimnazjum, która płacze w szkole. To po prostu śmieszne.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 17:35

smieszne jest jak nie placze bo placz jest naturalny np jak sie wzroszysz albo jak ci smutno. Dziwny ten ktory nie placze. Najwieksi twardziele tez placza.

Avatar Gryficowa

9 lipca 2019, 17:39

Ja płakałam
Człeku

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 19:01

Widziałeś kogoś kto był wyśmiewany, bo nie płakał?

Widziałeś kogoś kto był wyśmiewany, bo płakał?

No właśnie.

Avatar WebsTer230

9 lipca 2019, 19:35

boisz się uczuć? A może ich ukazywania?

Avatar Gryficowa

9 lipca 2019, 20:48

Kłopot w tym, że płacz to reakcja osoby wyśmiewanej...

Avatar
TheHackerGames

7 lipca 2019, 10:45

Moja wychowawczyni sama mówi, że "jako wychowawca jest spokojna, miła etc., ale jako matematyczka to z niej ostra suka jest".

Avatar KrewetkaModliszkowa

16 czerwca 2019, 13:58

Moja dawna wychowawczyni potrafiła nas przez pół lekcji opieprzać, bo jakiś koleś się zagapił i nie powiedział nauczycielowi dzień dobry.

Avatar SteamTank

6 lipca 2019, 21:31

@KrewetkaModliszkowa: U mnie ktokolwiek się chodźby uśmięchną i pani już robiła aferę jakbyśmy co najmniej się przewiercili podłogę na wylot
... PS Ta moja szkoła jest naprawdę bardzo dziwna.

Avatar kasiakiku

6 lipca 2019, 19:58

u mnie na odwrót było (właśnie skończyłam podstawówkę, nie wiem jak będzie w szkole średniej).

Avatar Pikachu_fan_Subaru

6 lipca 2019, 20:40

@kasiakiku: Same

Avatar Kultysta

6 lipca 2019, 19:24

Nasze godziny wychowawcze kończyły się na zdobyciu Berlina

Avatar benben7

16 czerwca 2019, 12:55

A to już zależy od tematu rozmów na takiej godzinie

Avatar mlkla

16 czerwca 2019, 12:53

Chyba że jesteście klasą imbiarzy i patusow

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka