Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2019, 11:44
Ja w tf2 kupiłem medigun za 4 zł a teraz sprzedałem za 10 zł
Odpisz
11 lipca 2019, 19:00
man of culture gets stonks
Odpisz
17 czerwca 2019, 07:27
Kiedyś w grze kupiłem parenaście itemów po 20 k golda i parę miechów później sprzedałem każdego po około 150 k
Odpisz
11 lipca 2019, 08:09
s t o n k s
Odpisz
11 lipca 2019, 11:46
ja w metinie sprzedaje futro wilka+ po 900k, jak w sklepach jest po 200golda xd
Odpisz
11 lipca 2019, 09:47
Ja pod koniec meczu dostałem m4a1 za 60zł
Odpisz
11 lipca 2019, 09:44
Zostało mi ostatnio jakieś 5 zł na Steam, a gra kosztowała 6 zł.
Dałem na sprzedaż wszystkie karty jakie miałem (z jakichś biednych rozdawanych gierek głównie) i w ciągu 10 minut miałem ponad 6zł
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2019, 08:05
Kiedyś jak byłem mały to za złotówkę mogłem kupić 2 ważne rzeczy, albo Kinder niespodziankę albo oranżadę Hellena z tą długą szyją za 90gr (obecnie kosztuje 2,50)
Odpisz
11 lipca 2019, 08:24
@ALKATRAZ: Pamiętam mini cukierki po 5 gr w moim sklepiku szkolnym w podstawówce.
Odpisz
11 lipca 2019, 09:27
@ALKATRAZ: A teraz wszędzie kamery
Odpisz
17 czerwca 2019, 12:47
Podczas MM'a w csie dostałem awp pit Viper
Podczas dostania kosztowała ok.9 zł
Teraz kosztuje 5zł
:(
Odpisz
11 lipca 2019, 08:39
@Patrgos: n o t s t o n k s
Odpisz
11 lipca 2019, 08:49
@Patrgos: sknots
Odpisz
11 lipca 2019, 08:55
@Zielony_Jaszczur: Stinks
Odpisz
11 lipca 2019, 08:02
Jestem bogaty, bogaty, świat nalerzy do mnie.
Odpisz
11 lipca 2019, 08:45
@ultron64: ha ha ha ha.
Odpisz
17 czerwca 2019, 07:41
Właściwie to nie, bo inflacja
Odpisz
17 czerwca 2019, 03:40
Ten moment kiedy kupiłeś w 2016r 2 skiny do csgo za 10 zł a teraz łącznie kosztują 70 zł. Kupiłeś wtedy również paczkę czterech gier na promocji za 30 zł, a normalnie są razem warte 300zł.
Odpisz
17 czerwca 2019, 00:05
Podatek dla steama: no witam
Odpisz
17 czerwca 2019, 00:11
@MineDan: To tylko 13% podatku
Odpisz
17 czerwca 2019, 00:12
ale jednak może Ci ten twój "zarobek" zabrać
Odpisz