Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mlodychopin

1 stycznia 2021, 15:25

Stonks

Avatar sectus

26 sierpnia 2013, 16:30

kupię dla kolegi. biedak mieszka w czarnobylu :(

Avatar kotul

4 października 2014, 12:55

@sectus: wow,lepiej się wyprowadzi bo jeszcze raka będzie miał.

Avatar flipereq

25 maja 2019, 11:04

@kotul: jesli zacznie oddychać powietrzem Dżastina Bibera to na pewno dostanie raka

Avatar Joules

25 czerwca 2015, 15:43

pod ostatnim jest że 3 osoby licytują XD

Avatar olka12544

14 stycznia 2014, 10:37

a ja się tu ku*wa męczę żeby zarobić

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2013, 10:28

Mogli przynajmniej się wysilić i zrobić inne zdjęcia a nie 3 aukcje i 3 identyczne zdjęcia...

Avatar Western

28 lipca 2013, 14:25

***ć JB

Avatar Mika444

28 lipca 2013, 15:04

@Western: Jak dostać same łapki w górę.. Krok 1: Obraź Biebera Krok 2: Czekaj :D

Avatar Western

28 lipca 2013, 18:28

@Mika444: :D

Avatar Pikachu

3 sierpnia 2013, 15:29

@Mika444: Jakaś fanka Biebera dała mu łapkę w dół.

Avatar Krychomir

3 sierpnia 2013, 16:52

@Mika444: Jak dostać łapki bez minusa. Krok 1 : Opowiedz sposób dostawania plusów za obrażanie JB. Krok 2 : Czekaj :D

Avatar Mika444

3 sierpnia 2013, 17:07

@Krychomir: Zna się te sztuczki |D

Avatar Jarektrol

Edytowano - 3 sierpnia 2013, 17:28

@Mika444: Ale to są szczałki a nie łapki-srapki

Avatar Epickiodkrywca

4 sierpnia 2013, 20:28

@Western: WOJNA przeciwko bieberowi!

Avatar Western

4 sierpnia 2013, 20:38

@Pikachu: Ja juz wiem jaka ;_;

Avatar Pikachu

4 sierpnia 2013, 21:56

@Western: Jaka?

Avatar Western

4 sierpnia 2013, 22:08

@Pikachu: Justin Bieber bo to baba i jest swoja fanka

Avatar PROROK555

4 sierpnia 2013, 21:02

takich ludzi to w żadnej książce nie opisali

Avatar chochlik13

4 sierpnia 2013, 13:23

I DON'T WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANYMORE

Avatar siemek22

4 sierpnia 2013, 11:33

Ja mam zamiar dać pestkę od zjedzonej przez JB śliwki :D

Avatar jakubnowak98

3 sierpnia 2013, 16:52

Zobaczcie trzeci "3 osoby licytują" :| I don't want to live on this planet anymore.

Avatar Mirek01

3 sierpnia 2013, 16:12

to nic,na allegro jest jego ślina ( czekam na obrazek z śliną na jeja,nie umiem oddać ;-; )

Avatar piotrek172

3 sierpnia 2013, 16:00

ja mam plan na sram do reklamówki i napisze że to gówno JB i bede miał w*** hajsu

Avatar dawid888

3 sierpnia 2013, 15:09

Jak im napiszę że mam gówno JB to dadzą mi za nie 10000000 zł ?

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2013, 15:42

@dawid888: Tak ._.

Avatar edyta_96_13

3 sierpnia 2013, 15:28

Brak słów... -.-

Avatar roffi1994

28 lipca 2013, 18:11

Wierzycie, że ktoś naprawdę uwierzył? Jeden wystawił a znajomy zalicytował. Widać było ktoś dał chyba 50zł a ktoś inny 46 tys/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Szybki jak błyskawica

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

Rel

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka