A Ty jak się ubierasz podczas upału?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2019, 21:16
Ja noszę ciuchy które mi się podobają.Wychodzi na to, że kiedy wszystkie moje koleżanki chodzą w markowych ubraniach to ja mam ciuchy z lumpa 😝
Odpisz
11 lipca 2019, 23:36
Ja wgl z domu nie wychodzę i dobrze mi z tym. Wolę grać. A wracając do tematu to to jest żałosne, że dziewczyny( chodź nie wszystkie) myślą że markowe ubrania czynią je kimś, tyle że w mózgu mają mało
Odpisz
11 lipca 2019, 19:57
No i dobrze, że nie zakładają sandałów. Najgorsze co może być to odsłonięte paluchy u stóp.
Odpisz
11 lipca 2019, 14:36
skórzana kurtka, jeansy i glany, zresztą i tak siedzę w cieniu, nie lubię słońca
Odpisz
11 lipca 2019, 13:46
Ja zawsze chodzę w czarnych, może być nawet 60 stopni na słońcu ,a i tak założe czarne
Odpisz
10 lipca 2019, 20:02
Well... ja kiedy jest ciepło chodzę w długich spodniach, a kiedy zimno w krótkich. Dziwny jestem.
Odpisz
11 lipca 2019, 13:10
I Ty twierdzisz, że ze Mną jest coś nie tak.
Odpisz
10 lipca 2019, 23:49
Swords and sandals
Odpisz
11 lipca 2019, 12:51
@GetHyperGAW: Najlepszy wybór na taką pogodę.
Odpisz
11 lipca 2019, 10:37
Nie lubię sandałów. Bez skarpet czuję się nagi
Odpisz
17 czerwca 2019, 13:36
nie wiem czy to jest modne ale jest drogie więc chyba jest
Odpisz
10 lipca 2019, 21:25
@smierd: nie jest modne XD
Odpisz
10 lipca 2019, 21:55
@smierd: Zaraz, 1000 dolarów za sandały?
Odpisz
10 lipca 2019, 22:22
@Polish_Soldier: ale gucci to jest... byłam w sklepie w guessie i se chciałam buty kupić też trochę przesada
Odpisz
10 lipca 2019, 23:39
'trochę'
Odpisz
11 lipca 2019, 07:02
@Maly_modelarz15: płacimy za metkę
Odpisz
11 lipca 2019, 09:34
jak w tych butach nie ma metki.
Odpisz
11 lipca 2019, 09:44
@LeyPL: płacimy za buty i za karton
Odpisz
11 lipca 2019, 10:18
@Polish_Soldier: to to takie Apple ale z ciuchami
Odpisz
17 czerwca 2019, 13:29
Ja noszę sandały i skarpety, bo bez skarpet mi się nogi odparzają, bo się strasznie pocą i gotują, a w skarpetkach i sandałach jakoś nie. Swoją drogą, na wybiegi trafiła niedawno moda na sandały ze skarpetami, więc to nie jest taka wiocha, nie?
Odpisz
17 czerwca 2019, 13:33
jest
Odpisz
10 lipca 2019, 21:58
@WebsTer230: Jak zobaczyl co trafilo wczesniej inaczej na to spojrzysz.
Odpisz
11 lipca 2019, 08:43
Jak dla mnie możesz założyć na stopy nawet majtki.
Odpisz
11 lipca 2019, 08:38
Skórze buty?
Odpisz
17 czerwca 2019, 13:29
Zlinczujcie mnie ale prędzej założę zwykłe trampki niż sandały
Odpisz
10 lipca 2019, 23:41
@Mimikkyu: czemu niby
Odpisz
10 lipca 2019, 23:42
@Mimikkyu: Ja też
Mi się po prostu nie podobają sandały
Odpisz
10 lipca 2019, 20:39
Ja nie lubię chodzić w sandałach ;-;
Nie lubie też spodenek (ale chodzę), bo wszyscy mi mówią, że golę nogi (a ich nie gole). Dlatego wole długie spodnie.
Odpisz
10 lipca 2019, 21:01
@D0minik: Ja też nie.
Odpisz
10 lipca 2019, 23:01
@D0minik: To nawet nie jest moja noga.
Odpisz
10 lipca 2019, 22:06
a po jakiego grzyba wychodzić w taką pogodę z domu?
Odpisz
11 lipca 2019, 10:30
@Smerf_Przegryw: do sklepu po bułki, wędliny itp.?
Odpisz
10 lipca 2019, 21:56
Bardziej w bluzie z vansa niż nike
Odpisz