Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar makino20

10 lipca 2019, 10:08

Energetyk też przed sesją

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Normie

10 lipca 2019, 17:44

czyli jesteś nastawiony do tego ambiwalentnie

Avatar
Silas_Greaves

11 lipca 2019, 09:48

@Normie: piękniej bym tego nie ujął

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2019, 10:18

Autorskie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Polski_Ziemniok

10 lipca 2019, 10:21

@TheGardenPL: No właśnie też spojrzałem na daty, bo osobiście obrazka w poczekalni nie spotkałem.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2019, 23:52

@Polski_Ziemniok: I tak dałem w górę

Avatar Dexterek

10 lipca 2019, 15:20

Uwielbiam patrzeć jak ludzie mordują się monsterami i tymi innymi tigerami, a potem lat 30 i ooops, pikawa wysiadła, zgon podczas krótkiego wysiłku.
Z resztą, kiedyś policzono, że jeden energetyk to 5 mocnych kaw. Ale właściwie gówno to młodych obchodzi, jak chcą robić speedrun przez życie to niech robią, fajki i nadmierne chlanie tylko pomogą 👌

Avatar Martix_Love

10 lipca 2019, 17:03

@Dexterek:
Moja bff pije energetyki
ma 14 lat

Avatar RpLay

10 lipca 2019, 17:45

@Dexterek: Ja piłem przez jakieś 3 lata nieustannie i jedyne co miałem to pryszcze na ryju i więcej energii na 30 minut( przy upale 10). Gdy odstawiłem poczułem się wewnętrznie czysty

Avatar Xenon77

Edytowano - 10 lipca 2019, 19:05

@Dexterek: fajnie wiedzieć, że większość patoli z mojej szkoły umrze przed pięćdziesiątką

Avatar Dcktun

10 lipca 2019, 13:04

Ja tam zamiast energetyków wolę ssać cukierki z kofeiną

Avatar Martix_Love

10 lipca 2019, 17:04

@Dcktun:
cukierki z kofeiną życiem

Avatar Andrzeju

10 lipca 2019, 11:03

Nie lubię i nie piję energetyków. Kawa masterrace

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2019, 12:29

@Andrzeju: MLEKO MASTERRACE

Avatar DiKarpio

10 lipca 2019, 12:44

@Andrzeju: #amfetaminakrólowapolski
ehh smak dzieciństwa

Avatar Royoo

10 lipca 2019, 10:24

zgaduje że tak będe wyglądać za około 5 lat

Avatar
Rudy_Kruliczek

10 lipca 2019, 11:25

@Royoo: Nie musisz.

Avatar Broski

10 lipca 2019, 11:06

Jak się nie uczy systematycznie tylko wszystko na ostatnią chwilę to się nie ma co dziwić, że jest zmęczenie i trzeba się truć energolami.

Avatar Tymek590

10 lipca 2019, 10:45

ja wolę być spiący tbh

Avatar MaGa16

10 lipca 2019, 10:34

Nie lubie monsterów, według mnie smakuje jak kilogram landrynek rozpuszzony w wodzie gazowanej. O wiele bardziej mi smakuje LVL-up lub Black :p

Avatar Ginny1374

10 lipca 2019, 10:30

Halloween'owy monsterek >>> każdy inny energetyk

Avatar DianaJulia

10 lipca 2019, 10:16

mam ochotę dupnąć se monsterka

Avatar Rozyv

17 czerwca 2019, 23:20

"kawa moja wspaniała kawa"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Beshauke

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Lekko nie będzie

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka