Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2019, 10:08
Energetyk też przed sesją
Odpisz
10 lipca 2019, 13:32
@makino20: nienawidzę tego ale to uwielbiam nwm jak to opisać
Odpisz
10 lipca 2019, 13:38
jesteś nastawiony do tego neutralnie
Odpisz
10 lipca 2019, 13:47
@makino20: nie, jestem po obu skrajach jednocześnie
Odpisz
10 lipca 2019, 17:44
czyli jesteś nastawiony do tego ambiwalentnie
Odpisz
11 lipca 2019, 09:48
@Normie: piękniej bym tego nie ujął
Odpisz
18 czerwca 2019, 10:18
Autorskie?
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:18
Tak :3
Odpisz
19 czerwca 2019, 15:37
@Beshauke: Ooo,zajebiście rysujesz
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2019, 10:06
@Beshauke: Było
Jakoś miesiąc temu
Ale dałem ci strzałkę w górę bo nowi mogli nie widzieć
Odpisz
10 lipca 2019, 10:14
A może było w poczekalni?
Odpisz
10 lipca 2019, 10:19
@Polski_Ziemniok: Biorąc pod uwagę że wisiało niemal miesiąc w poczekalni (pierwszy komentarz jest z połowy czerwca, mamy lipiec i dopiero na głównej jest), to całkiem prawdopodobne
Odpisz
10 lipca 2019, 10:21
@TheGardenPL: No właśnie też spojrzałem na daty, bo osobiście obrazka w poczekalni nie spotkałem.
Odpisz
10 lipca 2019, 23:52
@Polski_Ziemniok: I tak dałem w górę
Odpisz
10 lipca 2019, 15:20
Uwielbiam patrzeć jak ludzie mordują się monsterami i tymi innymi tigerami, a potem lat 30 i ooops, pikawa wysiadła, zgon podczas krótkiego wysiłku.
Z resztą, kiedyś policzono, że jeden energetyk to 5 mocnych kaw. Ale właściwie gówno to młodych obchodzi, jak chcą robić speedrun przez życie to niech robią, fajki i nadmierne chlanie tylko pomogą 👌
Odpisz
10 lipca 2019, 17:03
@Dexterek:
Moja bff pije energetyki
ma 14 lat
Odpisz
10 lipca 2019, 17:45
@Dexterek: Ja piłem przez jakieś 3 lata nieustannie i jedyne co miałem to pryszcze na ryju i więcej energii na 30 minut( przy upale 10). Gdy odstawiłem poczułem się wewnętrznie czysty
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2019, 19:05
@Dexterek: fajnie wiedzieć, że większość patoli z mojej szkoły umrze przed pięćdziesiątką
Odpisz
10 lipca 2019, 13:04
Ja tam zamiast energetyków wolę ssać cukierki z kofeiną
Odpisz
10 lipca 2019, 17:04
@Dcktun:
cukierki z kofeiną życiem
Odpisz
10 lipca 2019, 11:03
Nie lubię i nie piję energetyków. Kawa masterrace
Odpisz
10 lipca 2019, 11:22
@Andrzeju: herbata masterrace
Odpisz
10 lipca 2019, 11:29
@Andrzeju: Yerba Mate ponad wszystko
Odpisz
10 lipca 2019, 11:38
@LeHackerKid: soki masterrace
Odpisz
10 lipca 2019, 11:52
@Jurekis_: pićko masterrace
Odpisz
10 lipca 2019, 12:29
@Andrzeju: MLEKO MASTERRACE
Odpisz
10 lipca 2019, 12:44
@Andrzeju: #amfetaminakrólowapolski
ehh smak dzieciństwa
Odpisz
10 lipca 2019, 10:24
zgaduje że tak będe wyglądać za około 5 lat
Odpisz
10 lipca 2019, 11:25
@Royoo: Nie musisz.
Odpisz
10 lipca 2019, 11:06
Jak się nie uczy systematycznie tylko wszystko na ostatnią chwilę to się nie ma co dziwić, że jest zmęczenie i trzeba się truć energolami.
Odpisz
10 lipca 2019, 10:45
ja wolę być spiący tbh
Odpisz
10 lipca 2019, 10:34
Nie lubie monsterów, według mnie smakuje jak kilogram landrynek rozpuszzony w wodzie gazowanej. O wiele bardziej mi smakuje LVL-up lub Black :p
Odpisz
10 lipca 2019, 10:30
Halloween'owy monsterek >>> każdy inny energetyk
Odpisz
10 lipca 2019, 10:16
mam ochotę dupnąć se monsterka
Odpisz
17 czerwca 2019, 23:20
"kawa moja wspaniała kawa"
Odpisz