Jesteśmy wielcy, zwłaszcza jak są promki na karpia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Nieuczciwa ocena
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Deal życia
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 czerwca 2019, 17:12
Przyznam szczerze, jak tyle dobrego o Polskiej historii słysze, To przestaje ona być dla mnie wiarygodna. I w sumie faworyzowanie swojego kraju ma jakiś tam sens, bo widzę jak tu ludzie się śmieją z Francji, że to zawsze tchórze byli. Faktycznie, niektórzy mogą być zniesmaczeni że w takim kraju się urodzili. Nie twierdze, że faktycznie Francja tchórzyła zawsze, bo się nie interesowałem nigdy tym i się nie znam.
W sumie jak dla mnie, niezależnie czy historia mojego kraju jest chwalebna, czy haniebna, to nie ma znaczenia. Chwała tym co poświęcali życie dla dobra ludzi, oczywiście.
Ale fakt, że w historii mojego kraju byli sami bohaterowie nie sprawia, że jestem lepszy od osoby z kraju z haniebną historią.
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2019, 17:29
@Sharlatan: Francja raz prawie podbiła całą Europę, ale jakoś o Napoleonie rzadko się w takich dyskusjach mówi.
Odpisz
30 czerwca 2019, 11:32
@Sharlatan: Francja to kraj, który wygrał najwięcej bitew w historii świata (jakieś tysiąc, zaraz przed Wielką Brytanią)
Odpisz
11 maja 2021, 13:45
@Sharlatan: ale serio tak było
Odpisz
3 lipca 2019, 23:54
No chyba ku*wa nie
Odpisz
11 maja 2021, 13:45
@pjoterix: tak
Odpisz
27 czerwca 2019, 14:20
Zwłaszcza dla Czechosłowacji w 1938
Odpisz
27 czerwca 2019, 17:40
@gobo333: Nikt o tym nie mówi, że wspólnie z Hitlerem i Węgrami ograbiliśmy Czechosłowację z ziem
Odpisz
27 czerwca 2019, 18:56
@HusariaTV: Gówno prawda ku*wy heretycy
CHWAŁA WIELKIEJ LECHII
NIECH ŻYJE KU*WA WIELKA POLSKA
(/s jakby ktoś się nie skapnął)
Odpisz
27 czerwca 2019, 19:29
@HusariaTV: Ale wiesz, że my nie mieliśmy, nic do gadania, a Hilter dał nam ziemie GŁÓWNIE po to, by wydłużyć południową granicę, skąd nastąpił najpotężniejszy atak
Odpisz
27 czerwca 2019, 21:07
@HusariaTV: No cóż? W każdym narodzie znajdzie się parę k***w
Odpisz
27 czerwca 2019, 21:09
@Piket: Mimo wszystko w porównaniu do innych narodów mieliśmy tych k***w najmniej...
Odpisz
28 czerwca 2019, 12:12
@Piket: Z tym się zgodzę ale nie należy pomijać niewygodnej dla nas historii
Odpisz
28 czerwca 2019, 12:15
@HusariaTV: I trzeba się umieć przyznać do błędów, nikt nie jest doskonały, nawet diamenty mają skazy...
Odpisz
27 czerwca 2019, 22:05
bolzga najlephsza!!1!1 polak zabil niemca kulom włep!! wielga lehia! husaria!1!!
Odpisz
27 czerwca 2019, 23:57
@xXkuba22Xx:
Odpisz
28 czerwca 2019, 10:02
@xXkuba22Xx: WIELKA LECHIA
Odpisz
27 czerwca 2019, 20:39
No cóż. Trochę zbyt podkoloryzowany mem.
Z historii możemy być dumni, ale nikt nie ma idealnej. Nie bez powodu Litwini nas nie cierpią.
Odpisz
27 czerwca 2019, 16:54
Ymmm...wkroczenie wojsk polskich do Czech w latach 30-stych XXw. ?
Odpisz
27 czerwca 2019, 22:00
@Voxus: Niby prawda, ale nie zapominajmy, że Sląsk Cieszyński został nam odebrany w wojnie z Czechosłowacją. Wykorzystaliśmy sytiację ale jednak.
Odpisz
18 czerwca 2019, 19:12
W sumie dzięki zje**niu Dymitriad pomogliśmy ruskim stworzyć Imperium.
Odpisz
27 czerwca 2019, 15:55
@seryjnysracz: Russia approves
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:03
Bycie pomocnym było błędem
Odpisz
27 czerwca 2019, 15:34
@Ambassador: Nie tyle bycie pomocnym, co mniejsze przykładanie wagi do swojej sytuacji, co do relacji z innymi narodami. Samo pomaganie byłoby okej, gdybyśmy najpierw pomogli samym sobie, potem innym.
Odpisz
27 czerwca 2019, 14:14
No chyba ku*wa nie
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:49
Myślę że i Niemcy mówią o swoim narodzie "pomocnym"
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2019, 16:13
II Rzeczypospolita się prawie ze wszystkimi sąsiadami biła
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:21
@kazdan480:
Odpisz