Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sharlatan

Edytowano - 27 czerwca 2019, 17:12

Przyznam szczerze, jak tyle dobrego o Polskiej historii słysze, To przestaje ona być dla mnie wiarygodna. I w sumie faworyzowanie swojego kraju ma jakiś tam sens, bo widzę jak tu ludzie się śmieją z Francji, że to zawsze tchórze byli. Faktycznie, niektórzy mogą być zniesmaczeni że w takim kraju się urodzili. Nie twierdze, że faktycznie Francja tchórzyła zawsze, bo się nie interesowałem nigdy tym i się nie znam.
W sumie jak dla mnie, niezależnie czy historia mojego kraju jest chwalebna, czy haniebna, to nie ma znaczenia. Chwała tym co poświęcali życie dla dobra ludzi, oczywiście.
Ale fakt, że w historii mojego kraju byli sami bohaterowie nie sprawia, że jestem lepszy od osoby z kraju z haniebną historią.

Avatar Hartio

Edytowano - 27 czerwca 2019, 17:29

@Sharlatan: Francja raz prawie podbiła całą Europę, ale jakoś o Napoleonie rzadko się w takich dyskusjach mówi.

Avatar marian66626

30 czerwca 2019, 11:32

@Sharlatan: Francja to kraj, który wygrał najwięcej bitew w historii świata (jakieś tysiąc, zaraz przed Wielką Brytanią)

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2021, 13:45

@Sharlatan: ale serio tak było

Avatar pjoterix

3 lipca 2019, 23:54

No chyba ku*wa nie

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2021, 13:45

@pjoterix: tak

Avatar gobo333

27 czerwca 2019, 14:20

Zwłaszcza dla Czechosłowacji w 1938

Avatar HusariaTV

27 czerwca 2019, 17:40

@gobo333: Nikt o tym nie mówi, że wspólnie z Hitlerem i Węgrami ograbiliśmy Czechosłowację z ziem

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2019, 18:56

@HusariaTV: Gówno prawda ku*wy heretycy
CHWAŁA WIELKIEJ LECHII
NIECH ŻYJE KU*WA WIELKA POLSKA

(/s jakby ktoś się nie skapnął)

Avatar damianos515

27 czerwca 2019, 19:29

@HusariaTV: Ale wiesz, że my nie mieliśmy, nic do gadania, a Hilter dał nam ziemie GŁÓWNIE po to, by wydłużyć południową granicę, skąd nastąpił najpotężniejszy atak

Avatar Piket

27 czerwca 2019, 21:07

@HusariaTV: No cóż? W każdym narodzie znajdzie się parę k***w

Avatar Piket

27 czerwca 2019, 21:09

@Piket: Mimo wszystko w porównaniu do innych narodów mieliśmy tych k***w najmniej...

Avatar HusariaTV

28 czerwca 2019, 12:12

@Piket: Z tym się zgodzę ale nie należy pomijać niewygodnej dla nas historii

Avatar Piket

28 czerwca 2019, 12:15

@HusariaTV: I trzeba się umieć przyznać do błędów, nikt nie jest doskonały, nawet diamenty mają skazy...

Avatar xXkuba22Xx

27 czerwca 2019, 22:05

bolzga najlephsza!!1!1 polak zabil niemca kulom włep!! wielga lehia! husaria!1!!

Avatar Luszak

27 czerwca 2019, 23:57

Avatar OrtograficznyPies

28 czerwca 2019, 10:02

@xXkuba22Xx: WIELKA LECHIA

Avatar dustin2001

27 czerwca 2019, 20:39

No cóż. Trochę zbyt podkoloryzowany mem.
Z historii możemy być dumni, ale nikt nie ma idealnej. Nie bez powodu Litwini nas nie cierpią.

Avatar Voxus

27 czerwca 2019, 16:54

Ymmm...wkroczenie wojsk polskich do Czech w latach 30-stych XXw. ?

Avatar abc123def

27 czerwca 2019, 22:00

@Voxus: Niby prawda, ale nie zapominajmy, że Sląsk Cieszyński został nam odebrany w wojnie z Czechosłowacją. Wykorzystaliśmy sytiację ale jednak.

Avatar seryjnysracz

18 czerwca 2019, 19:12

W sumie dzięki zje**niu Dymitriad pomogliśmy ruskim stworzyć Imperium.

Avatar
Commonwealth

27 czerwca 2019, 15:55

@seryjnysracz: Russia approves

Avatar Ambassador

18 czerwca 2019, 16:03

Bycie pomocnym było błędem

Avatar Baturaj

27 czerwca 2019, 15:34

@Ambassador: Nie tyle bycie pomocnym, co mniejsze przykładanie wagi do swojej sytuacji, co do relacji z innymi narodami. Samo pomaganie byłoby okej, gdybyśmy najpierw pomogli samym sobie, potem innym.

Avatar pjoterix

27 czerwca 2019, 14:14

No chyba ku*wa nie

Avatar
iqhawe

18 czerwca 2019, 16:49

Myślę że i Niemcy mówią o swoim narodzie "pomocnym"

Avatar kazdan480

Edytowano - 18 czerwca 2019, 16:13

II Rzeczypospolita się prawie ze wszystkimi sąsiadami biła

Avatar SongMan

18 czerwca 2019, 16:21

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Deal życia

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka