Jedliście kiedyś może kanapkę z chlebem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2019, 20:38
Skąd ten szablon?
Odpisz
18 czerwca 2019, 22:20
@NesquikBoi: z wiedźmina
Odpisz
1 lipca 2019, 19:37
@NesquikBoi: dodatek krew i wino dokładniej
Odpisz
1 lipca 2019, 20:02
@marianx12: ch*ja, bo mówi to Morkvarg na skellige
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2019, 22:20
@marianx12: to jest podsawowa wersja na ard skellig w ogrodzie gdzie yen ,,ożywiła" Tchórza
Odpisz
2 lipca 2019, 00:00
@marianx12: to jest z podstawki zadanie z morgvargiem na skellige
Odpisz
2 lipca 2019, 00:02
@marianx12: pomylil ci sie morkvarg ze zlym wilkiem z czerwonego kapturka z Wiedźmina Krew i Wino
Odpisz
2 lipca 2019, 11:27
@Somsiad787: możliwe, grę przechodziłem z jakieś półtora roku temu
Odpisz
1 września 2019, 16:50
@Overwatch: Michał ty żyjesz
Odpisz
7 września 2019, 07:31
@Mati200416: nie
Odpisz
7 września 2019, 10:39
@Overwatch: to dobrze bo miałaś przejść serca z kamienia, a nawet 5 razy nie przeszedłeś podstawki
Odpisz
2 lipca 2019, 12:21
Ja jadłem kanapki z przeciągiem
Odpisz
1 lipca 2019, 22:21
No później można mu dać zgniłe mięso... SMACZNEGO STIDENCI
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:57
Moja nauczycielka od niemieckiego kiedyś na korytarzu widziała jak ktoś je bułkę z kromką chleba
To niestety nie jest żart
Odpisz
1 lipca 2019, 18:52
@pospolityruch: Czy ta nauczycielka nie jest przypadkiem bardzo stara i czy nie pracowała przypadkiem w pewnym mało znanym niemieckim obozie w Oświęcimiu?
Odpisz
1 lipca 2019, 21:09
@moth12334: nie
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2019, 21:38
Bułka posmarowana nożem
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:24
Student nie pije? Pierwsze słyszę.
Odpisz
18 czerwca 2019, 19:57
Jadłem
Dobra.
Odpisz