Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2019, 22:30
Nie mam starszego brata
Odpisz
23 czerwca 2019, 14:42
@MaFiXe: Będę twoim starszym bratem
Odpisz
23 czerwca 2019, 19:01
@venomman: Mam tak zrytą banie, że zrozumiałem to w zły sposób...
Odpisz
23 czerwca 2019, 15:18
To ja tak robię, tylko że mam siostrę
Odpisz
23 czerwca 2019, 14:28
Mały Keanu jest uroczy
Odpisz
23 czerwca 2019, 15:05
@Dexterek: Myślałem że jestem jedynym który tak uważa
Odpisz
18 czerwca 2019, 23:09
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:33
Można było dopisać że ci z telefonami to ci co przyszli oglądać bójkę
Odpisz