Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_modelarz15

30 czerwca 2019, 01:46

Co sądzicie o great war?

Avatar julianus03

30 czerwca 2019, 10:23

@Maly_modelarz15: Świetny album, świetny utwór.

Avatar Maly_modelarz15

30 czerwca 2019, 21:05

@julianus03: wyszło im dobrze, najbardziej bawi mnie fakt że wciągnęli na scenę niszczyciela czołgów jako dekoracja xD
Ale wolę Bismarcka.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2022, 11:41

@Maly_modelarz15: świetna piosenka a jeśli chodzi o album to fajny ale jakoś spodobał mi się bardziej ten najnowszy

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 12:16

Ja słucham Sabatonu,moim ulubionym jest "Last Battle" o bitwie o zamek Itter.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Polish_Soldier

4 czerwca 2020, 17:10

Stained red as blood, he's roaming higher.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2022, 11:40

Ja słucham sabaton i moim ulubionym utworem jest "price of mile" i
"great war"

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 16:54

WARSAF CITI IN WAR

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2020, 11:55

help wil newer kejm

Avatar Stulej4

29 czerwca 2019, 15:07

*Carolus

Avatar nirqm

29 czerwca 2019, 13:54

Avatar Ambassador

19 czerwca 2019, 10:12

POLACZEK ZABIŁ SZWABA KULKĄ WŁEEB!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar mkus29

19 czerwca 2019, 13:59

@KAVAAS: A amerykańcom zagramy o normandii by myśleli że ich lubimy ;D

Avatar Memeforteca

29 czerwca 2019, 13:26

@mkus29: HUGA BUGA RAKATAKA HITLER NIEMCY BERLIN SRAKA

Avatar Cherrysan

29 czerwca 2019, 13:15

Mój tata słucha Sabatonu, dał mi posłuchać ale ja znałam już te piosenki z lekcji historii z jedną z pań, którą chętnie bym teraz uściskała.

Avatar Mimikkyu

19 czerwca 2019, 11:20

Moja była nauczycielka od historii też ich słucha

Avatar Cherrysan

29 czerwca 2019, 13:14

@Mimikkyu: Moja też

Avatar PaulinkaPaulincia

Edytowano - 29 czerwca 2019, 12:51

Moim zdaniem lepiej, że słuchają Sabatonu niż pseudo patriotycznego rapu.

Avatar SongMan

19 czerwca 2019, 11:57

Dlaczego pod każdym obrazkiem z Sabatonem widzę te same komentarze?

Avatar Ameron

29 czerwca 2019, 12:46

@SongMan: może to ten sam obrazek?

Avatar wetekin

29 czerwca 2019, 12:46

Lepsze to niż żeby się malowali, nagrywali tik toki i słuchali K-popu

Avatar komiks42

29 czerwca 2019, 12:37

Tylko metal machine

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Co za przypadek

Phi!

Były nóżki, nie ma nóżek

Z klasą się trzeba urodzić

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka