Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przypałowo
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2019, 01:46
Co sądzicie o great war?
Odpisz
30 czerwca 2019, 10:23
@Maly_modelarz15: Świetny album, świetny utwór.
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:05
@julianus03: wyszło im dobrze, najbardziej bawi mnie fakt że wciągnęli na scenę niszczyciela czołgów jako dekoracja xD
Ale wolę Bismarcka.
Odpisz
10 kwietnia 2022, 11:41
@Maly_modelarz15: świetna piosenka a jeśli chodzi o album to fajny ale jakoś spodobał mi się bardziej ten najnowszy
Odpisz
29 czerwca 2019, 12:16
Ja słucham Sabatonu,moim ulubionym jest "Last Battle" o bitwie o zamek Itter.
Odpisz
29 czerwca 2019, 12:51
Ja tam lubię "The Red Baron" oraz "Bismarck".
Odpisz
29 czerwca 2019, 19:42
Wszyscy mówią tylko o tych trzech piosenkach o Polsce i czepiają się ludzi którzy słuchają Sabatonu. Ja bardzo lubię ich muzykę, a zacząłem ich słuchać jak znalazłem "To hell and back". O tym, że nagrali piosenki o Polsce dowiedziałem się później, ale wcale jakoś ich szczególnie nie pokochałem. Oczywiście miło z ich strony że o naszej historii coś nagrali ale to nie jest jedyny powód żeby ich słuchać. Z ich utworów dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i pochwalam ich za to o czym śpiewają.
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:00
@Polish_Soldier: A ja Panzerkampf.
Odpisz
29 czerwca 2019, 22:24
@julianus03: Też zacząłem słuchać Sabatonu gdy znalazłem "To Hell and Back"
Pjona
Odpisz
29 czerwca 2019, 23:01
*przybijam piątkę*
Odpisz
4 czerwca 2020, 11:54
@Polish_Soldier: Man and machine and nothing there in between
Odpisz
4 czerwca 2020, 16:25
A flying circus and a man from Prussia.
Odpisz
4 czerwca 2020, 17:04
@Polish_Soldier: The sky and a plane, this man commands his domain
Odpisz
4 czerwca 2020, 17:05
All western front and all the way to Russia.
Odpisz
4 czerwca 2020, 17:09
@Polish_Soldier: Death from above, you're under fire
Odpisz
4 czerwca 2020, 17:10
Stained red as blood, he's roaming higher.
Odpisz
10 kwietnia 2022, 11:40
Ja słucham sabaton i moim ulubionym utworem jest "price of mile" i
"great war"
Odpisz
29 czerwca 2019, 16:54
WARSAF CITI IN WAR
Odpisz
4 czerwca 2020, 11:55
help wil newer kejm
Odpisz
29 czerwca 2019, 15:07
*Carolus
Odpisz
29 czerwca 2019, 13:54
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:12
POLACZEK ZABIŁ SZWABA KULKĄ WŁEEB!
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:14
@Ambassador: Czołgi jeździły Teeeeż
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:24
@mlkla: POLSKA
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:25
@mlkla: TU BYŁA WOJNA TAK!
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:32
@mkus29: A my śpiewamy pod publikę
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:33
@mlkla: joł
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:43
@KAVAAS: łakamakafą
Odpisz
19 czerwca 2019, 13:59
@KAVAAS: A amerykańcom zagramy o normandii by myśleli że ich lubimy ;D
Odpisz
29 czerwca 2019, 13:26
@mkus29: HUGA BUGA RAKATAKA HITLER NIEMCY BERLIN SRAKA
Odpisz
29 czerwca 2019, 13:15
Mój tata słucha Sabatonu, dał mi posłuchać ale ja znałam już te piosenki z lekcji historii z jedną z pań, którą chętnie bym teraz uściskała.
Odpisz
19 czerwca 2019, 11:20
Moja była nauczycielka od historii też ich słucha
Odpisz
29 czerwca 2019, 13:14
@Mimikkyu: Moja też
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2019, 12:51
Moim zdaniem lepiej, że słuchają Sabatonu niż pseudo patriotycznego rapu.
Odpisz
19 czerwca 2019, 11:57
Dlaczego pod każdym obrazkiem z Sabatonem widzę te same komentarze?
Odpisz
29 czerwca 2019, 12:46
@SongMan: może to ten sam obrazek?
Odpisz
29 czerwca 2019, 12:46
Lepsze to niż żeby się malowali, nagrywali tik toki i słuchali K-popu
Odpisz
29 czerwca 2019, 12:37
Tylko metal machine
Odpisz