Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Areku_San

6 grudnia 2020, 09:14

No zacznijmy od tego, że tekst jest o wiele cięższy od tego w memie. A poza tym, to zdarza się, że 14 latki się tak tym interesują, że zaczynają uczyć się tego języka

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2019, 17:06

Chyba raczej każda piosenka w polskim radiu i moja siostra.

Avatar kacperski1988

19 czerwca 2019, 15:58

Avatar Uruchamiacz

29 czerwca 2019, 20:40

@kacperski1988: ku*wa to dziala

Avatar WHEEY

1 lipca 2019, 08:25

Avatar WHEEY

1 lipca 2019, 08:26

@WHEEY: Ale serio to twoja koleżanka?

Avatar MrPoopybutthole

29 czerwca 2019, 20:10

Moja jedna znajoma uczy się koreańskiego to może rozumie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Normie

30 czerwca 2019, 16:41

@MrPoopybutthole:
na pewno jest jakaś tamtejsza odmiana

Avatar Ziemniaczany_bohater

1 lipca 2019, 01:19

@Normie: Na przykład "Polska" w północnej to "Ppolsukka" a w południowej "Phollandu"

Avatar Figarus

30 czerwca 2019, 09:25

Kwestia gustu.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 czerwca 2019, 15:55

"oh to ma taki mocny przekaz"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 21:35

Avatar
Brodacz

29 czerwca 2019, 21:52

Co do...?

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 21:15

Sprawdźmy to! KHEM KHEM... cing czang czong cing coing czang

Avatar MonioMonio

19 czerwca 2019, 16:01

Ale wiecie że zazwyczaj sporą część piosenki śpiewają po angielsku, dzięki czemu da się część zrozumieć?

Avatar Dosek

Edytowano - 19 czerwca 2019, 16:22

@MonioMonio: KD/A pop star to nie typowy K-pop

Avatar MonioMonio

Edytowano - 19 czerwca 2019, 16:24

@Dosek: słuchałem prawdziwego, KD/A też, ale jak nie wierzysz to sobie posłuchaj, zapewne będziesz potrafił wyłapać słowa po angielsku (PS siostra mnie zmuszała, nie robiłem tego z własnej woli)

Avatar Fokeu

4 lipca 2019, 11:43

@Dosek: AIN'T NOBODY BRINGING US

Avatar MonioMonio

19 czerwca 2019, 15:57

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Totalnie

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka