Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Płać pan
To będzie bolało
Przypałowo
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2020, 09:14
No zacznijmy od tego, że tekst jest o wiele cięższy od tego w memie. A poza tym, to zdarza się, że 14 latki się tak tym interesują, że zaczynają uczyć się tego języka
Odpisz
4 lipca 2019, 17:06
Chyba raczej każda piosenka w polskim radiu i moja siostra.
Odpisz
19 czerwca 2019, 15:58
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:40
@kacperski1988: ku*wa to dziala
Odpisz
1 lipca 2019, 08:25
@kacperski1988: XD
Odpisz
1 lipca 2019, 08:26
@WHEEY: Ale serio to twoja koleżanka?
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:10
Moja jedna znajoma uczy się koreańskiego to może rozumie
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:35
@MrPoopybutthole: północno koreańskiego?
Odpisz
29 czerwca 2019, 22:40
@Normie: nie wiem, po prostu koreańskiego. jest coś takiego w ogóle jak północno koreański?
Odpisz
30 czerwca 2019, 05:52
@MrPoopybutthole: różni się tylko tym, że każda potrawa brzmi podobnie do słowa "trociny"
Odpisz
30 czerwca 2019, 16:41
@MrPoopybutthole:
na pewno jest jakaś tamtejsza odmiana
Odpisz
1 lipca 2019, 01:19
@Normie: Na przykład "Polska" w północnej to "Ppolsukka" a w południowej "Phollandu"
Odpisz
30 czerwca 2019, 09:25
Kwestia gustu.
Odpisz
19 czerwca 2019, 15:55
"oh to ma taki mocny przekaz"
Odpisz
19 czerwca 2019, 15:57
umnie w klasie mieliśmy projekt o swojej ulubionej piosence. Jedna z dziewczyn chciała zrobić projekt o jednej piosence z K-popu
Odpisz
19 czerwca 2019, 16:09
Aż mnie ciekawi o czym Ty zrobiłeś
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 16:09
wiem je**ięty jestem
Odpisz
19 czerwca 2019, 16:13
maybe i'll be tracer
Odpisz
19 czerwca 2019, 16:14
Ku*wa
Odpisz
19 czerwca 2019, 16:15
@Swagiusz: ok ill go with genji
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:04
Dobrze że za moich czasów System Edukacji miał troche mniej poronione pomysły. A nawet jak mieli to dało sie ich olewac
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:09
@MCAssassin: U mnie w klasie był podobny projekt, ale o całym zespole a nie piosence, i wyszło naprawdę dobrze, grupa zrobiła o Paktofonice i rzeczywiście można było się czegoś dowiedzieć.
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:13
@tomek123321: Projekty grupowe. Nie cierpię.
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:26
Według mnie mogła, bo raczej powinna pokazać, że ma swój gust XP
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:35
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:52
Co do...?
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:15
Sprawdźmy to! KHEM KHEM... cing czang czong cing coing czang
Odpisz
19 czerwca 2019, 16:01
Ale wiecie że zazwyczaj sporą część piosenki śpiewają po angielsku, dzięki czemu da się część zrozumieć?
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 16:22
@MonioMonio: KD/A pop star to nie typowy K-pop
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 16:24
@Dosek: słuchałem prawdziwego, KD/A też, ale jak nie wierzysz to sobie posłuchaj, zapewne będziesz potrafił wyłapać słowa po angielsku (PS siostra mnie zmuszała, nie robiłem tego z własnej woli)
Odpisz
4 lipca 2019, 11:43
@Dosek: AIN'T NOBODY BRINGING US
Odpisz
19 czerwca 2019, 15:57
Odpisz