Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Szybki jak błyskawica
Powodzenia
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2020, 11:50
Zwrot akcji jak zwrot podatku
Odpisz
Edytowano - 23 września 2019, 06:24
Panie i panowie naprawdę się udało
Odpisz
21 lipca 2019, 00:53
Ludzie, pokemony mogą trwać. Ash by wygrał, wszyscy dostaliby orgazmu, a twórcy mogliby kontynuować serie z nowym protagonistom, który dopiero zaczyna, a Ash, Brock, Gary i inni mogliby być dorosłymi ludźmi ze stabilnym życiem i trochę pomentorować nowemu bohaterowi. 19 latek, który nawet nie ma matury na to wpadł w minutę, a znający się na rzeczy profesjonaliści nie mogą na to wpaść od 20 cholernych lat.
Odpisz
22 lipca 2019, 21:11
@Figarus: Twórcy Inazuma Eleven już to zrobili.
Odpisz
22 lipca 2019, 21:49
@Internetowymedrzec: Ale Inazumę tworzy to samo studio...
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:03
@Figarus: Ja też mam 19 lat i też nie mam matury, heh.
Odpisz
3 sierpnia 2019, 17:15
@Internetowymedrzec: ja tam wole tą pierwszą inazume
Odpisz
3 sierpnia 2019, 19:05
Ale ja jestem w technikum i przede mną jeszcze rok nauki...
Odpisz
3 sierpnia 2019, 21:47
@Figarus: Twórcy anime wiedzą to już o dawna. Po prostu nie chce im się wymyślić nowej fabuły, wolą wałkować stary schemat co generacje. Pewnie też boją podjąć się ryzyka z wprowadzeniem nowego protagonisty i dylematu co zrobić z pikachu
Zostawić=kopiują stare anime
Pozbyć się=rezygnują z twarzy całej marki
Odpisz
3 sierpnia 2019, 23:10
@deadpool18: Czasem warto podjąć ryzyko...
Odpisz
3 sierpnia 2019, 20:38
Odpisz
3 sierpnia 2019, 19:34
Pokemony to nie anime
Odpisz
3 sierpnia 2019, 20:38
@orves: To anime
Tak samo jak Pszczółka Maja i Muminki
Odpisz
3 sierpnia 2019, 21:53
@orves: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pok%C3%A9mon_(anime)
HMMMMMMMMMM...
Odpisz
3 sierpnia 2019, 17:07
Nikt się tego nie spodziewał..
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:04
Przeszło!
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:34
Félicitations.
Odpisz
19 czerwca 2019, 19:00
Ale on serio w końcu wygrał czy nie?
Odpisz
19 czerwca 2019, 19:01
wygrał tylko zawody na Orange Islands
Odpisz
19 czerwca 2019, 19:38
Pewnie gdyby wygrał to by anime się skończyło
Odpisz
19 czerwca 2019, 23:00
Po czym jego matka pokazała jak ją ten puchar obchodzi robiąc sobie z niego ciężarek.
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:30
@BardzoOryginalnaNazwa: Nie musiałoby tak być. Twórcy są po prostu zbyt leniwi i nie chce im się wymyślić innego protagonisty. I to do tego stopnia, że kiedy mieli już gotowy odcinek, razem z nazwą, gdzie Ash wygrywa ligę Kalos to wywalili to do kosza, kiedy dowiedzieli się, że wychodzi Sun&Moon.
Odpisz
10 lipca 2019, 10:46
@BardzoOryginalnaNazwa: Wolałbym,żeby anime sie skończyło na zespole r łapiącym Pikacza
Odpisz
19 czerwca 2019, 18:49
Gary i Tobias
Odpisz
26 czerwca 2019, 17:03
*każdy inny trener pokemon, licząc Biankę nawet
Serio, każdy inny jest lepszy od Asha.
Odpisz
19 czerwca 2019, 18:42
Dzięki za spojler, miałem zamiar to obejrzeć! :V
Odpisz
19 czerwca 2019, 19:02
spojler:nie wygrał
Odpisz
19 czerwca 2019, 19:29
:(
Odpisz