Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jupap

22 lipca 2019, 22:16

Czy tylko ja nigdy ku*wa nie wygrałem żadnego loda ?

Avatar Skowir

22 lipca 2019, 19:12

Nawet bym nie zaczął jeść...

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2019, 15:33

fuckin endgame spoiler

A i czas na flashbacki z Wietnamu, ja kiedyś wygrałem... ale loteria się skończyła

Avatar MemeMaster28

22 lipca 2019, 14:45

Ja nigdy nic nie wygrałem

Avatar Czenir

22 lipca 2019, 14:11

A ja zawsze powtarzam, że: "Spróbuj jeszcze raz" to musi być wygrany patyczek.
Tylko takie spotkałem, ale Pani w sklepie nigdy nie chciała mi wydać. :-C

Avatar jejaplxiaomi

22 lipca 2019, 13:14

Ja wygrałem kiedyś 7 z rzędu
3 trzy dałem bratu

Avatar HusariaTV

22 lipca 2019, 13:41

@jejaplxiaomi: Bohater jakiego potrzebujemy ale nie zasługujemy

Avatar Igamer

22 lipca 2019, 13:15

Pamiętam, że kiedyś w cheetosach były takie kupony, kiedy miałam jakieś 7-8 lat kupiłam jedną małą paczkę i wygrałam taki kupon, więc poszłam po kolejną paczkę, która też wygrywała i tak miałam jakieś 8 paczek kompletnie za darmo, dopóki się nie okazało, że w ostatniej już takiego kuponu nie było, ale i tak warto było xd

Avatar Towarzysz777

19 czerwca 2019, 23:50

Mi się kiedyś podobnie przydarzyło, tylko że wygrana, wymieniłem na drugi dzień i znowu wygrałem, wymieniłem na kolejny dzień i .... przegrałem, nic nie trwa wiecznie :(

Avatar JakePies

19 czerwca 2019, 22:22

Ja dwa razy wygrałem

Avatar Gerdeniarz

19 czerwca 2019, 23:49

@JakePies: ja to nawet 4 razy pod rząd

Avatar Gerdeniarz

19 czerwca 2019, 23:50

@Gerdeniarz: tak wpi***alałem te lody, że aż zgrubłem

Avatar kikocia3

22 lipca 2019, 12:01

@Gerdeniarz: to wyjaśnia avatar

Avatar PanMisiek

Edytowano - 19 czerwca 2019, 21:43

Ja raz tak miałem z wygrywając lodem. Od razu wiedziałem że wygrałem.
Tak btw to był jeden z trzech razy kiedy w ogóle coś wygrałem, a wpieprzam tych lodów mnóstwo

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2019, 21:18

o te lody sa spoko w sensie ten smak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Angielskie śmieszki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka