Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Paulius

Edytowano - 31 lipca 2013, 16:07

jakoś mnie to nie wzruszyło: on nie walczył o jakieś święte idee typu obrona ojczyzny, walka ze złem, czy nieprawością, a był po prostu amerykańskim najemnikiem walczącym o irackie pola naftowe, albo walczący z każdym Afgańczykiem, który będzie bronił swej ojczyzny jednocześnie wmawiając sobie, że to terrorysta.

hejtujcie, śmiało - poglądów nie zmienie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar artures

Edytowano - 1 sierpnia 2014, 09:42

@Paulius: Nie da ci się tego wytłumaczyć ;-; Jak taki mądry to idź dołącz się do jakiejś armii bin landina.

Avatar Paulius

1 sierpnia 2014, 10:24

@artures: Nie będę ci zastępował nauczycieli historii. W 3 liceum o ile trafisz na mądrego nauczyciela to się tego dowiesz...

Avatar pjkpredator6

1 sierpnia 2013, 12:02

Jeśli to jest prawdziwa miłość to sobie zobacz, jak facet patrzy na ppiwo, aż widać miłość w jego oczach

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2013, 11:42

aż łacze

Avatar emilkax555

31 lipca 2013, 23:58

no prawdziwa miłość :)

Avatar volf360

31 lipca 2013, 22:43

Został z niego tylko Kadłubek

Avatar lolflexberylex

31 lipca 2013, 16:40

A potem będziesz chodził po ulicy z koszulką "WSPARCIE DLA WETERANÓW" to ci jakiś muzuł (specjalnie z małej litery) głowę utnie.

WTF???

Avatar zatoka

31 lipca 2013, 19:00

@lolflexberylex: A co ma "muzuł" do niepełnosprawnych weteranów?

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2013, 19:39

@zatoka: Do niepełnosprawnych może i nic (chyba że jakiś super mega ekstra hardkorowy muzuł, o ile on jest chrześcijaninem). Ale do zdrowych weteranów raczej coś ma. Jak muzuł zaatakuje zwykłego cywila, to do weteranów też coś ma.

Avatar Mika444

31 lipca 2013, 16:11

Jestem prawie pewna, że było

Avatar zatoka

31 lipca 2013, 18:59

@Mika444: Jestem prawie pewny, że tego nie udowodnisz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Były nóżki, nie ma nóżek

Co to takiego?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka