Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Płać pan
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy uprawiasz cybersex z nieznajomą od tygodnia.
Ale zauważasz, że telefon Twojego starego wibruje za każdym razem, gdy wysyłasz jej wiadomość
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2019, 21:45
o co chodzi z rym cybersexem?
Odpisz
20 czerwca 2019, 21:50
@ZEUS_: pisanie wiadomości typu *ściąga spodnie*
Odpisz
20 czerwca 2019, 21:54
@stefus: kutwa, jakie to żałosne
Odpisz
20 czerwca 2019, 23:00
@stefus: roleplay na ku*va seksie ..xo
Odpisz
21 czerwca 2019, 00:15
@juzi46: co zrobisz, nic nie zrobisz. to żałosne, ale hej! można się pośmiać!
Odpisz
23 lipca 2019, 09:19
@ZEUS_: OwO
Odpisz
20 czerwca 2019, 21:45
Co do tytułu
Oczywiście że ty
(Jeśli tytuł zostanie zmieniony, to powiem, że brzmi on "Kto ma gorzej?")
Odpisz