Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2019, 18:11

średnio tyle chodzę po empiku

Avatar Rddxrete

3 sierpnia 2019, 08:44

Ja też. O ile mam czas

Avatar Rddxrete

3 sierpnia 2019, 08:43

Księgarnia ekhm... antykwariat
Tak jest przynajmniej w moim przypadku

Avatar krzysztofina_z_sosnowca

2 sierpnia 2019, 19:53

Dwie godziny to optymistyczna wersja. Z moją szanowną rodzicielką zazwyczaj są to cztery godziny niesamowitej frajdy polegającej na patrzeniu jak zastanawia się czy wybrać czarne buty z ozdobną kokardką czy czarne buty bez ozdobnej kokardki...

Avatar NightShadePL

2 sierpnia 2019, 17:32

Makro, 4 godziny.

Avatar Gore_123

2 sierpnia 2019, 16:10

Ja przed chwilą wróciłam z zakupów. Mama stała przy jednym stoisku chyba z 30 minut. Jeszcze do rodzeństwa dzwoniła pytając się czy noże, które chce im kupić są dobre dla nich i czy im kupić deskę z ostrzałką.

Avatar SpokoLoko420

2 sierpnia 2019, 16:09

Jo uświadomiłem sobie że te reklamy montessori to mojej starej szkoły

Avatar Big_Chungus

21 czerwca 2019, 12:27

Właśnie z zakupów wróciłem
Ja pierdzielę cały Kaufland zasrany ludźmi a jedna kasa otwarta
Jak otwarli 3 inne to ci ludzie zaczęli się tam pchać jak zwierzęta (bez obrazy dla zwierząt)

Avatar Kahol05

21 czerwca 2019, 12:28

@Big_Chungus: ja właśnie na zakupach siedzę. Byłem z mamą papiery do szkoły zawieść, a potem... wiadomo.

Avatar bandit_the_drug_lord

21 czerwca 2019, 13:11

@Kahol05: ja też właśnie byłam z mamą papiery zanieść, a teraz czekam na nią w samochodzie aż wyjdzie z tych głupich sklepów (:

Avatar marek20004

21 czerwca 2019, 13:19

@bandit_the_drug_lord: Ja też byłem papiery zanieść, tylko że sam. Inni chyba też wpadli na pomysł ze dzis to dobry pomysł by zanieść papiery, gdyż przede mną było jakieś 10 osób, a jak wchodziłem do sekretariatu, to za mną było drugie tyle

Avatar Kahol05

21 czerwca 2019, 13:30

@marek20004: na jaki kierunek? Bo ja technik systemów energetyki odnawialnej

Avatar marek20004

21 czerwca 2019, 13:40

@Kahol05: Ooo, ja myslalem żeby na coś takiego iść (nawet nie wiem czy nie taki sam) ale idę w końcu na Mat fiz

Avatar Equilibrium

21 czerwca 2019, 13:45

@marek20004: Ja dopiero papiery muszę zanieść później, ale nie ze względu na poszukaniu szkoły (już jestem w Liceum, przeszłam pierwszy rok) ale na coś innego. Ale hej, życzę wam powodzenia w dostaniu się na kierunek, na jaki się kierujecie.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2019, 13:34

Moja mama to potrafi siedzieć w sklepie bite 8 godzin...

Avatar PanDyrektor

21 czerwca 2019, 13:04

I wrócić z niego tylko z jedną parą spodni

Avatar Kahol05

21 czerwca 2019, 13:31

@PanDyrektor: też tak mam xd

Avatar InfiniteTheJackal

21 czerwca 2019, 12:37

*20 godzin

Avatar Kahol05

21 czerwca 2019, 12:38

@InfiniteTheJackal: współczuję

Avatar Gh0st01

21 czerwca 2019, 12:37

2?raczej 5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ładne rzeczy

Można, tylko trzeba wstawać rano

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka