memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 sierpnia 2013, 06:38
Mieszkając w Polsce odpowiedź jest adekwatna do pytania 1 i 2 :) Wszystko jest i drogie i zarabiasz na tyle mało że jesteś biedny (no chyba że kontrolujesz fotoradary albo jesteś politykiem/policjantem)
Odpisz
5 sierpnia 2013, 09:08
W Polsce wydajesz więcej niż zarabiasz.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2013, 06:38
Mieszkając w Polsce odpowiedź jest adekwatna do pytania 1 i 2 :) Wszystko jest i drogie i zarabiasz na tyle mało że jesteś biedny (no chyba że kontrolujesz fotoradary albo jesteś politykiem/policjantem)
Odpisz
5 sierpnia 2013, 09:08
W Polsce wydajesz więcej niż zarabiasz.
Odpisz