Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

16 stycznia 2021, 15:55

Kiedyś dostałam z kartkówki na angielskim 0pkt, więc poprawiłam na 0,5pkt

Avatar Ghost_warrior

12 grudnia 2019, 20:56

Moja koleżanka poprawiła 1 na 2, 2 na 3 i 3 na 1

*ironiczne stonks*

Avatar mateo9630

22 czerwca 2019, 19:54

Mi się kiedyś udało poprawić 3 na 2.

Avatar Kahol05

22 czerwca 2019, 19:56

@mateo9630: a ja w 8-mej poprawiałem z 5 na 6 z polskiego

Avatar sliwak2001

22 czerwca 2019, 21:02

@mateo9630: Ja 2 na 1, czułem się jak idiota

Avatar Malveroyy

7 lipca 2019, 19:38

@mateo9630: Jest obrazek stinks zamiast stonks

Avatar mateo9630

7 lipca 2019, 20:36

@Malveroyy: Wtedy chyba jeszcze nie było

Avatar Malveroyy

7 lipca 2019, 22:43

@mateo9630: możliwe

Avatar vorenn97

8 lipca 2019, 10:14

Avatar Malveroyy

9 lipca 2019, 09:59

@vorenn97: da ktoś zwykle stonks?

Avatar vorenn97

Edytowano - 8 lipca 2019, 10:05

Mój kolega dostał 1- z historii i nie wiem czy to nauczycielka długopisem napisała przez przypadek czy dla beki

Avatar julianus03

8 lipca 2019, 00:08

Myślałem zawsze że poprawienie 1 na 1 to jakieś takie okropne uczucie, wk*rw rodziców itd. Jak to zrobiłem, to sam się z siebie śmiałem, a rodzice mieli to gdzieś bo wiedzą że to mi się nigdy w życiu nie przyda.

Avatar Desuv

22 czerwca 2019, 20:53

gorzej jak poprawisz z 1+ na 1

Avatar Jakup34

22 czerwca 2019, 20:17

Jestem w technikum, a i tak mi sie zdarza.

Avatar Kahol05

22 czerwca 2019, 20:22

@Jakup34: ja właśnie ide

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kahol05
Dodane przez: Kahol05

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Zdeklasowani znowu

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka