Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2021, 15:55
Kiedyś dostałam z kartkówki na angielskim 0pkt, więc poprawiłam na 0,5pkt
Odpisz
12 grudnia 2019, 20:56
Moja koleżanka poprawiła 1 na 2, 2 na 3 i 3 na 1
*ironiczne stonks*
Odpisz
22 czerwca 2019, 19:54
Mi się kiedyś udało poprawić 3 na 2.
Odpisz
22 czerwca 2019, 19:56
@mateo9630: a ja w 8-mej poprawiałem z 5 na 6 z polskiego
Odpisz
22 czerwca 2019, 21:02
@mateo9630: Ja 2 na 1, czułem się jak idiota
Odpisz
7 lipca 2019, 19:38
@mateo9630: Jest obrazek stinks zamiast stonks
Odpisz
7 lipca 2019, 20:36
@Malveroyy: Wtedy chyba jeszcze nie było
Odpisz
7 lipca 2019, 22:43
@mateo9630: możliwe
Odpisz
8 lipca 2019, 10:14
@mateo9630:
Odpisz
9 lipca 2019, 09:59
@vorenn97: da ktoś zwykle stonks?
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2019, 10:05
Mój kolega dostał 1- z historii i nie wiem czy to nauczycielka długopisem napisała przez przypadek czy dla beki
Odpisz
8 lipca 2019, 00:08
Myślałem zawsze że poprawienie 1 na 1 to jakieś takie okropne uczucie, wk*rw rodziców itd. Jak to zrobiłem, to sam się z siebie śmiałem, a rodzice mieli to gdzieś bo wiedzą że to mi się nigdy w życiu nie przyda.
Odpisz
22 czerwca 2019, 20:53
gorzej jak poprawisz z 1+ na 1
Odpisz
22 czerwca 2019, 20:17
Jestem w technikum, a i tak mi sie zdarza.
Odpisz
22 czerwca 2019, 20:22
@Jakup34: ja właśnie ide
Odpisz