Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2019, 09:46
Ale kiedy otwierasz okazują się to być Cobi
Odpisz
23 czerwca 2019, 09:49
@Ptasznik: po czym babcia taje Ci kopertę ze 100zl w środku i mówi że możesz sobie kupić co chcesz
Odpisz
23 czerwca 2019, 10:05
@Ptasznik: Albo jeszcze gorzej - Lele
Odpisz
23 czerwca 2019, 10:22
@Ptasznik: Akurat cobi to fajne jest,i nie jest podróbą lego
Odpisz
23 czerwca 2019, 10:28
Jest podróbką Lego, tylko było na tyle dobre, że wyrobiło sobie własną markę
Odpisz
23 czerwca 2019, 10:34
plus Cobi jest taki że zajęło się militariami czego Lego panivznie się boi
Ale tak to wolę Lego
Odpisz
23 czerwca 2019, 10:34
i COBI jest polskie
Odpisz
23 czerwca 2019, 10:57
@Drag_on: to coś zmienia?
Odpisz
23 czerwca 2019, 11:22
@wonstont: może być przez to tańsze
Odpisz
23 czerwca 2019, 11:32
@wonstont: logika lego
small army = broń i pojazdy bojowe = zło
ninjago = broń i pojazdy bojowe = spoczko luzik
bez urazy ale to tak wygląda
Odpisz
23 czerwca 2019, 11:33
@wonstont: zresztą kto co woli
Odpisz
23 czerwca 2019, 12:50
@Szkielzu: ja mam uraz do cobi bo jeszcze w początkach ich działalności mieli ch*jowe klocki które się nie łączyły i wyskakiwaly z łączeń
Odpisz
23 czerwca 2019, 13:21
@matiziomek51: też tak mam
Odpisz
23 czerwca 2019, 14:03
@Ptasznik: mnie cały czas ich ręce wkurzały bo po jakimś czasie zawsze jeden z ''kciuków'' się łamał i koniec zabawy
Ale teraz ich modele pojazdów nie są takie złe
Odpisz
23 czerwca 2019, 14:06
@Szkielzu: dawno tego nie kupywałem więc nie mogę się wypowiadać
Odpisz
23 czerwca 2019, 14:08
@Ptasznik: Ja w sumie też ale kupowałem w czasie ich
''lepszej ery''
Odpisz
23 czerwca 2019, 14:10
@Szkielzu: ostatnio fajne samoloty od nich fajne widziałem
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:05
Akurat niektóre cobi trudno się składa, ponieważ słabo się łączą.
Odpisz
30 czerwca 2019, 16:02
ale nie v-dolce i żadnych urządzeń! Dodała Babcia
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:18
@Ptasznik: Ej, Cobi nie jest złe!
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2019, 14:27
@Ptasznik: *Lele, albo Lebq. Cobi nie jest złe!
Odpisz
11 lipca 2019, 14:32
@MajnkraftAlusiek: Cobi jest spoko
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2019, 18:37
Potwierdzam, nawet se dwa dni temu kupiłem Tygrysa z Cobi
Odpisz
11 lipca 2019, 21:00
Mówiłem, że Cobi NIE jest złe.
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:35
Uwielbiam lego,ale raz w wieku 7 lat dostałem gigantyczny zestaw lego od cioci,zbudowałem go i miałem mega fun ale mój młodszy brat zniszczył to potem.A najgorsze było to,że ten zestaw był powyżej 200 zł i wiedziałem,że rodzice mi już nigdy go nie kupią...
Odpisz
1 lipca 2019, 08:10
@Simciakk: Rodzeństwo to najgorsze sku*wysyny jakie istnieją
Odpisz
1 lipca 2019, 15:14
@WHEEY:
Odpisz
1 lipca 2019, 18:12
@Simciakk: Ja ostatnio przez 12h składałem Yamato z COBI i nikt nie ma prawa go dotykać oprócz mnie.
Odpisz
1 lipca 2019, 18:22
@Edward_Kenway: Ok,chce żyć
Odpisz
3 lipca 2019, 08:53
@Simciakk: Wykorzystaj części lego do zgniecenia braciszka
Odpisz
30 czerwca 2019, 23:22
Nostalgia
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:25
Ale bym sobie LEGO poskładał
Odpisz
30 czerwca 2019, 16:24
@drzefko: mam dwa duże pudła mam mogę oddać
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:17
@Luszak: oddaj plz
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:21
@Luszak: też mam pudełko lego gdzies w pokoju ale chodzilo mi o takie z instrukcją i wgl
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:33
@Luszak: Oddaj mam horom curke
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:18
@Skowir: nIe bO mI bO mAm hOreGO pSA
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:33
Rodzice mi powiedzieli że jestem już zaduży na LEGO i musze wybrać sobie coś innego na urodziny. W związku z tym mam pytanie. Co zrobić? Zabić ich nożem maczetą czt może spalić gdy będą spali?
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2019, 20:36
@Skowir: nie bronią białą bo jeszcze uciekną... Najlepiej zrób sobie licencje i ich zastrzel, tylko nie zapomnij o tłumiku
Odpisz
30 czerwca 2019, 16:04
To wygląda jak Shaq Face.
Odpisz