Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Salmonnn66

19 maja 2024, 21:41

Przez tego mema zauważyłem, dzięki wielkie.

Avatar Jestem_fajny

5 lipca 2022, 20:20

Tak. Widziałem go. Tak. Jestem psychopatą (chyba).

Avatar Nokia_701

23 sierpnia 2019, 11:52

Nie

Avatar kasiakiku

12 listopada 2019, 23:40

@Nokia_701: No, ja miałam to u okulisty i nic mi w oko nie walnelo. Miałam się jedynie skupić na jednym punkcie aby maszyna obliczyla wadę.

Avatar AlPoziomka

7 maja 2021, 09:08

@Nokia_701: hej

Avatar
Trucizna

2 grudnia 2020, 17:04

Nosiłam okulary

Avatar Vinetue

6 lipca 2019, 20:51

Cholera, rok temu miałem laserową korekcja wzroku i przed tym miałem chyba z milion badań. Na żadnym nie użyli tego obrazka. Był domek, zielony przesuwający się pasek + podmuch powietrza, czerwony krzyżyk, niebieski okrąg, ogólnie było fajnie... tylko podczas operacji czujesz zapach spalonej tkanki oka który jest dziwny. Najlepsze jest gdy myślisz że już wszystko ok a ty nagle jeb... przypominasz sobie że jeszcze drugie oko...

Ale ogólnie uczucie super, szczegółowe jak po 3 dniach widzisz dużo lepiej bez ojularów niż wcześniej z okularami :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Vinetue

10 lipca 2019, 19:54

@Kzyeki: W ten sam dzień kiedy ja miałem operację, do kontroli miesiąc po przyszła jedna dziewczyna która od dziecka miała wadę + 8 (nie pamiętam na 100%, ale cholernie dużą) i widziała idealnie bez żadnych okularów. Możesz poprawić nawet ogromne wady podczas jednej operacji.

Avatar Kzyeki

11 lipca 2019, 17:44

@Vinetue: Uu, to super. Dobrze wiedzieć, dzięki raz jeszcze ;)

Avatar Fenekin582

6 lipca 2019, 16:46

Ja miałem choinkę

Avatar Fenekin582

6 lipca 2019, 16:47

@Fenekin582: i co najlepsze była na środku pola ale to nie jest dziwne

Dziwne było to źe była ubrana
Kto ubiera choinkę na środku pola?

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2019, 00:18

@Fenekin582: same

Avatar Mr_AdiX17

6 lipca 2019, 20:06

Pierwszy raz go widzę.

Avatar Dardanelle

6 lipca 2019, 19:55

dostałem ptsd jak to zobaczyłem

Avatar loloja

6 lipca 2019, 19:30

aj pamiętam pamiętam...

Avatar jakoner

6 lipca 2019, 18:09

jaki obrazek?

Avatar NoxStarPlay

6 lipca 2019, 13:11

100/100, nie trafie do piekla

Avatar Jakrubo

6 lipca 2019, 15:28

@NoxStarPlay: no chyba że ci się kiedyś wzrok zepsuje

Avatar wiemnie

Edytowano - 6 lipca 2019, 15:02

Takie coś jest podczas komputerowego badania wzroku(Ja miałem domek), a do mierzenia ciśnienia w oku służy inny przyrząd ten dmuchający.

Avatar Hestio

6 lipca 2019, 12:36

Chodzi o to, że na sprawdzeniu wzroku patrzysz się w taką jakby lornetkę i widzisz ten obrazek i po chwili strzelają powietrzem w oko

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar OwlKinq

6 lipca 2019, 14:04

@gameOVER_: różnie

Avatar janekelo

6 lipca 2019, 14:36

@Hestio: mi nie strzelali niczym

Avatar CupOfWater

6 lipca 2019, 14:16

Aż mnie oczy zaczęły boleć.

Avatar clumsy

6 lipca 2019, 13:24

to jest balon??

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Xdejszyn
Dodane przez: Xdejszyn

Płać pan

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Hobby dla faceta

Deal życia

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka