Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bobsom

3 lipca 2019, 03:10

A w szkole jak to w szkole otwarte są tylko jedne drzwi które akurat płoną

Avatar
zielonydom

1 września 2022, 07:37

@Bobsom: A okna?
No w sumie na pewno mają kraty więc...

Avatar Gaiaphage

23 czerwca 2019, 23:38

U mnie była tylko raz próbna ewakuacja i czemu niby zawsze są one na lekcjach? Co będzie jak pożar wybuchnie na przerwie?

Avatar vince_

23 czerwca 2019, 23:58

@Gaiaphage: dosłownie to samo

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2019, 21:07

@Gaiaphage: będzie o wiele wiele więcej chaosu na przerwie są dzieci w różnym wieku nie wiadomo jak mogą reagować

Avatar Gaiaphage

1 lipca 2019, 22:20

No bo jak wybuchnie pożar na przerwie to wcale nie będzie chaosu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 lipca 2019, 22:24

@Gaiaphage: nie o to chodzi w takiej chwili starsze dzieciaki po prostu uciekną w takiej sytuacji tylko o tym się myśli na przerwie są wszystkie dzieciaki też 5-6 latki a one mogą mieć problem z ucieczką w takim chaosie

Avatar Gaiaphage

2 lipca 2019, 08:01

Nazywamy to selekcją naturalną. Przecież na korytarzu są też nauczyciele

Avatar HamiltonFan

2 lipca 2019, 07:42

No u mnie w szkole był alarm prawdziwy i on brzmi "ALARM... To nie są ćwiczenia", więc nie można sie pomylić

PS. Alarm był, bo kucharka kotleta podpaliła

Avatar Skleroza

1 lipca 2019, 22:34

W sumie raz był u mnie alarm przeciwpożarowy na lunchu kiedy część ludzi jadła… I nadal jadła, bo wyniosła razem ze sobą talerz.

Avatar Legolas9988

1 lipca 2019, 21:25

Ja miałem średnio co 2 miesiące ewakuację.

Avatar InguiTV

1 lipca 2019, 21:09

Avatar Martix_Love

24 czerwca 2019, 15:48

U nas była cała jedna w zeszłym roku
wcześniej nigdy, a chodzę do tej szkoły 8 lat

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2019, 23:21

Ta próba to chyba była kiedy dyrektorka życzyła wam miłych wakacji

Avatar MegaSonicMan

23 czerwca 2019, 23:25

Zacznijmy od tego, że dawno po szkole, po prostu dostosowuję się do serwisu. Po drugie, one zawsze były i chyba są w pierwszym miesiącu od rozpoczęcia, co nie?

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2019, 10:57

@MegaSonicMan: U nas zawsze są w przypadkowym momencie roku

Avatar SorestSuperior5

24 czerwca 2019, 09:00

Podczas tych wszystkich ewakuacji zawsze zabiera się uczniów w jakieś wyznaczone miejsce, u mnie było to boisko. To bardzo zły pomysł. Jeśli ktoś chce zabić wielu ludzi, małym kosztem i ryzykiem, to wystarczy podłożyć bomby w miejscu zbiórki i wywołać w szkole mały pożar.
PS. Nie ma za co, terroryści.

Avatar
kroganin

24 czerwca 2019, 08:47

U mnie przez całe gimnazjum nie było ani jednej próbnej. Pod koniec roku raz zadzwonił to okazało się, że mamy wyciek gazu za szkołą, a większość nie wie gdzie są drzwi ewakuacyjne.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2019, 23:26

Niezwiązane:

Jest ktoś na etapie 118 mangi, w snk? Chętnie popisałbym z kimś o tym, bo po nowym odcinku zrozumiałem kilka nowych rzeczy.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2019, 23:48

Pisz takie coś na memach "Pogadamy"

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2019, 08:33

nie było żadnego, a nie chciałem zaśmiecać poczekalni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przypałowo

Frustrujące

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka